Jump to content
Viper

Chelsea - Manchester United

Препоръчани публикации

Де Хеа,Рафаел,Евънс,Фърдинанд,Евра(к),Уелбек,Скоулс,Карик,Валенсия,Рууни,ван Перси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано в този мач атаката работи, защото е ясно, че ще допуснем голове. Редактирано на от iv0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе се сме допуснали. Видя се колко струват Челси, попаднаха на to4nite hora от Шахтьор и го изядоха мощно. Бой над тия до дупка, разгром с 1:0 и т'фа е!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако бием може да се окаже повратен момент в сезона, след успешните мачове на Челси, сега записаха първа загуба тоя сезон (Шахтьор) и още една според мен може да ги пречупи и да тръгнат надолу.Дано са свежи момчетата, защото Рууни,РВП,Клев играха 90 минути.Скоулс и Нани титуляри.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Челси тоя сезон имат загуби срещу Сити за КШ и срещу Атлетико за суперкупата, така че далеч не им е първата загуба тая. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Челси паднаха и от Сити и от Атлетико, така че започват да свикват. Лесната програма бързо ги направи фаворити, но тепърва влизат в лайняна серияПубликувано изображение

Казано всичко това, дори с Рио-Еванс, очаквам ядове отзад. Нещо ми се върти, че ще паднем в резултатен мач/3-2, 2-1/, ма а дано греша. Всъщност хиксО изглежда най-логичен. ДДХ дано е в стихията си, пък напред все ще бутнем нещоПубликувано изображение Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Хеа, Евра, Евънс, Фърдинанд, Рафаел, Карик, Валенсия, Кагава, Рууни, Ван Перси, Уелбек Една промяна от мача с Нюкасъл. Наличието на Валенсия в титулярните 11. Кагава днес получи неприятен удар в срадата на първото полувреме, което може и да го извади за неделния мач. Евентуално на негово място Скоулс или Клев. Трябва да спечелим центъра. И двата отбора страдат от изявите си в защита, но в нападение компенсират. Не знам дали е хубаво или не, че Тери им липсва, но и за нас липсва Неманя, за което със сигурност знам, че е негативен факт. Не вярвам да излезем сухи от този мач, но се надявам отборно да се защитваме, отборно да нападаме и в крайна сметка отборно да победим на Моста. Мачът не решава титлата, но ще бъде неприяно да изоставаме с 7 точки, така че в съзнанието ни трябва да мислим как да надхитрим Челси, а не да излезем с мисълта просто да не загубим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано неска РВП си пазеше головете за мача с Чукотка.Крайно време е да ги бием на стадиона им във ВЛ.Дейба моста им дейба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нека днескашните мачове да не са мерило, това е съвсем друг турнир, с коренно различна концепция от ШЛ.Труден мач ще е, спор няма. С тая защита много ще е тегаво отзад.Валенсия обаче е задължителен в тоя мач, нека оставим диаманта поне засега. :anti (6): :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В началото на сезона изразих мнение, че имам предчувствие, че този сезон ще се поздравим с победи на ,,Анфийлд'' и ,,Стамфорд Бридж''. Едната част от това предчувствие се случи - взехме пълния комплект от точки на ,,Анфийлд''. Сега ще се види дали и второто ще се сбъдне - да се надяваме. За мен основния въпрос ще стои върху едно единствено нещо - ще се справи ли защитата на Челси с нашето нападение. Ако се справи, т.е. го обезличи, то ще си вземат мача без проблем, защото съм почти сигурен, че ще ни вкарат минимум гол, да не кажа и 2,3 - с тази защита е възможно, за съжаление. Ако не се справят обаче, то имаме шанс, а дори може и да измъкнем победата с малко късмет.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С тази игра пред Де Хея ще го правим играч на мача , ако вземем нещо . Явно ще е вкарай повече от противника . Челси миналия сезон ни направи 3-0 , когато бяха СУПЕРСЛАБИ , а сега какво ни чака . Верно футбола няма логика , но при подобна наша игра , ще берем срам . Не вземем ли поуки , малко изводи и не подходим както подобава за такова дерби не ни чака нищо хубаво . Успех !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пускаме редовен 1-ви гол, ей така, да го караме по сценарий... Пускаме и втори гол-ей така, щото защитата не е загряла. Сър Алекс плюе старата дъвка, слага 5 нови наведнъж, прави някакви ръкомахания от тъч линията, "обсъжда" проблеми със 4-тия съдия иии някъде по това време започваме да натискаме за поредния обрат. Ако не получим 3-ти, имаме шанс за Х.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Де Хеа, Евра, Евънс, Фърдинанд, Рафаел, Карик, Валенсия, Кагава, Рууни, Ван Перси, Уелбек

Една промяна от мача с Нюкасъл. Наличието на Валенсия в титулярните 11.
Кагава днес получи неприятен удар в срадата на първото полувреме, което може и да го извади за неделния мач. Евентуално на негово място Скоулс или Клев.

Трябва да спечелим центъра. И двата отбора страдат от изявите си в защита, но в нападение компенсират. Не знам дали е хубаво или не, че Тери им липсва, но и за нас липсва Неманя, за което със сигурност знам, че е негативен факт. Не вярвам да излезем сухи от този мач, но се надявам отборно да се защитваме, отборно да нападаме и в крайна сметка отборно да победим на Моста. Мачът не решава титлата, но ще бъде неприяно да изоставаме с 7 точки, така че в съзнанието ни трябва да мислим как да надхитрим Челси, а не да излезем с мисълта просто да не загубим.

сериозно..Кагава след днеска, титуляр на моста..хах

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чичарито не един път е доказвал, че като влезе в серия няма спиране. За мен ще бъде безумно тъпо да го остави на пейката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

сериозно..Кагава след днеска, титуляр на моста..хах

по тази логика Евра не трябва да помирисва терен с години...

Да, направи слабо полувреме, но все още не знаем дали накуцването е била причината за смяната му или слабата му игра.

И все пак, когато нито Перси, нито Рууни успяха да намерят пътя към вратата първи, това направи Кагава с чудесното си центиране към Ернандес. Да не забравяме и головата асистенция, която заформи към Ернандес, но несправедливо бе вдигнат флага. Така че набързо щяхме да изравним мача след две асистенции на "слабото" японче за няма и полувреме. Ако е здрав ще играе, в каквата и форма да се намира, ако ще и на един крак.

За това е купен, ще прави слаби мачове, докато се адаптира и отборът свикне да разпознава качествата и движението му на терена. Редактирано на от Konteto

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чичарито не един път е доказвал, че като влезе в серия няма спиране. За мен ще бъде безумно тъпо да го остави на пейката.

:mood (17):
Да, така е.Да маха Персито.То не знае къде се намира. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нема да се маха Перситу! Робин и Граха тандем отпред и Рунката зад тях, като днес.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С защитата, която показваме нищо добро не ни чака, но някак си съм положително настроен за този двубой и очаквам най-после победа на Моста, която ни убягва от доста време насам в първенството.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood (17):
Да, така е.Да маха Персито.То не знае къде се намира. :mood (17):

:facepalm:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена