Jump to content
Viper

Manchester United - Stoke City

Препоръчани публикации

Очаквано.Дано Ник се появи второто полувреме при добър резултат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пак ли Уелбек на крилото?! Йънг щеше да играе, а в групата го няма... Поне Нани да беше титуляр на крилото... Това обаче при положение, че Дани играе там... Иначе би трябвало да си бием без особени проблеми. Едит: Сега забелязах липсата на Шинджи... Явно е получил почивка. Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Скоулс ? Все очаквах Клев' . Уелбек ? Кагава не е дори в групата . Айде успех ,без изненади .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да се плашите, че някои играчи ги няма. Сезона е дълъг, имаме много мачове, имаме и одста играчи, така че е обичайно да има ротации. Напред за победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ква почивка за Кагава, той от как е при нас е влезнал 2 пъти за 15 минути и 1 път игра 60 минути... кво се случва, как може Уелбек пред Кагава..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Клевърли и Кагава явно са получили почивка, но пък Валенсия се връща. :) Силен състав, без излишни експерименти и сериозно нападение. Смятам, че схемата ще е така модерната 4-2-3-1, Рууни с малко по-сводобна роля зад Ван Перси и на върха на триъгълник с Карик и Скоулс. Смятам, че с Уелбек ще си сменят местата. Пасовете на Скоулси ще са полезни за "отключването" на иначе сгъстената халфова линия и защита на Стоук. Скоростта на Валенсия, Уелбек и Рууни също ще е от решаващо значение. Вярвам, че ще създадат достатъчно шансове за Ван Перси и ще победим категорично.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
идва тежка поредица от срещи със силни съперници (2 пъти Челси) така че е нормално не всеки да играе постоянно Скоулс например може да пропусне следващия мач съвсем спокойно

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам някакво много добро предчувствие за г-н Сериозен. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имам някакво много добро предчувствие за г-н Сериозен. :mood (36):

И на мен ми се струва, че днес ще избухне. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена