Jump to content
Viper

Manchester United - Stoke City

Препоръчани публикации

Добре бе тея *****ри пак ли ще дават Фулъм бе !! :shocked: Дано поне изпаднат, та всичко да е нормално другата година .... ! :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре бе тея *****ри пак ли ще дават Фулъм бе !! :shocked: Дано поне изпаднат, та всичко да е нормално другата година .... ! :devil3:

Публикувано изображение

Не знам къв фулъм те гони...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те в последния момент ще си сменят програмата и накрая ние ще отидем в нетЯ.Това го правят за да не ги псуваме,щото Б.Б редовно ни чете във форумО.Май от толко много висене във форума на Ливърпул и аз взех да измислям няк'ви конспирации. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бе дано да сте прави, но гледах програмата в тв.дир.бг и там пише, че ще дават Фулъм.На диема.бг пише че ще дават Юнайтед и затова си мисля, че ще направят някои номер накрая ....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Основните акценти от прес конференцията на САФ преди мача срещу Стоук: Всички играчи взели участие в международните мачове са се върнали без контузии. Ашли Йънг е възстановен и готов за игра. Крис Смолинг не е напълно готов, но се възстановява добре според треньора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани в тоя мач е задължителен просто, Том също.Попринцип не са от най-приятните противници Стоук, но ако си играем нашата игра не би трябвало да имаме проблеми.Наближама и важен мач с Челси така че трябва да скъсяваме дистанцията и до Коледа да сме поне с еднакъв актив.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
4 точки във Висшата лига нищо не са.Те и 11 или 12(колкото беше преднината ни) пак не бяха много...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще ме извиняват наще, ама мисля по това време да изпращам пакети нецензурна информация по посока сектор Б :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:facepalm: Иначе относно мача очаквам да играе СКоулс и да играем обичайната игра с 2 крила(Валенсия Ашли/Нани) Пестеливо 2:0 с голове на РВП и Рууни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:facepalm:

Сейм шит хиър.

2:0 изглежда нормално с оглед на дербитата, който се очертават следващите 2 седмици.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ще бием сток и наи важното време е челси да паднат

Любим Футболист: van persi
WTF

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя мач сме задължени да го вземем, като се надяваме конкурентите Сити и Челси да изгубят някоя точка в тежките си гостувания. Иска ми се Ван Перси и Рууни да се развихрят и да гледаме резултатен мач. Като видя състава, ще пиша повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
MUFC XI V/s Stoke City : De Gea, Rafael, Evra, Ferdinand, Evans, Carrick, Valencia, Scholes, Rooney, Welbeck, van Persie. MUFC subs v Stoke: Anders Lindegaard, Anderson, Giggs, Hernandez, Nani, Nick Powell, Wootton Редактирано на от Ke1N

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

MUFC XI : De Gea, Rafael, Evra, Ferdinand, Evans, Carrick, Valencia, Scholes, Rooney, Welbeck, van Persie.

MUFC subs: Anders Lindegaard, Anderson, Giggs, Hernandez, Nani, Nick Powell, Wootton

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена