Jump to content
Viper

Manchester United - Stoke City

Препоръчани публикации

Ееее, пак ли пауза за тъпите националки.Тъкмо гледах първия мач за сезона (не ми беше много до футбол досега) и айде 2 седмици пауза.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ми тия дървари както винаги направиха Х на сганфийлд и лузърите май никога не са ги побеждавали там Публикувано изображениеПубликувано изображение За разлика от тях обаче, ние ги бием най-редовно на ОТ.

То това с редовното биене на ОТ се развенча в миналия мач, ама нема нищо. Тия ги бием и тва е. Единственото нещо, което искам е чиста мрежа и победа. Омръзна ми всеки да идва на ОТ и да пускаме голове и да се насираме. Едно време всеки идваше със свалени гащи, а сега всеки се възползва от безобразията в защитата и вкарва голове. Трябва да превърнем стадиона в крепост и да взимаме точки, в един от последните сезони взехме титлата само с домакински победи....

офф:

в тоя ред на мисли к*р за българските телевизии, ако тия паднат толкова ниско и не излъчат най-големия мач на България не знам просто, да се самозакрият.

Същото, което каза за бг телевизиите го повтарям от година-две и за бг футбола, просто не искам да го правя във форума. Селска работа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Време е да видим Линдегор най-накрая. Все пак, Стоук не са в състояние да ни се опрат по никакъв начин. По-важни са двата мача с челсаците и после шитните. Очаквам отново гол от Клевърли или поне добро представяне в мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ииииии мачът ни отново съвпада с титаничното дерби на Фулъм (с/у Вила тоя път) , if you know what i mean .. Редактирано на от RoNaLDoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пак сме в сайта значи :champs (14):

Що пак, като предния път КПР - Челси беше в сайта... ;) :mood (20): По-скоро пак ще сме в нета. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам за кой път го казвам - на БГ медиите им е през кабелите кой ви е любимия отбор. Българин играе във Фулъм - предават Фулъм. Така де, кога друг път ще се радваме на български играч в Англия...? Давам пример. Ако има българин в Леванте и в един и същи ден и час играят примерно Реал Мадрид - Хетафе и Леванте - Майорка, естествено че БГ телевизията ще излъчи Леванте, защото имаме представител там. Без да им пука колко фенове на Мадрид има в България и тн.. Не мога да разбера какъв ви е проблема. Имате нет да спамите форуми - имате нет да пуснете стрийм. Иначе - Линдегаард е по-добър избор за този мач, като противодействие на Крауч. Тия само на центрирания ше играят. Резонна победа, суха мрежа. Редактирано на от Vida

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За съжаление, не си прав, щото ТВ+ щеше да дава Леванте, а по Филм + щяха да си дават РМ :mood (17): Но с тоя закон от тая година за само 1 мач в чужбина от 17 в събота, сме ощетени. Щото ако си беше като предни годин, когато и по Диема, и по Нова Спорт ( или Диема 2, както беше още по-рано)даваха по 1 мач, щяха да си предават и Фулъм, и мача на Юнайтед. Но има стриймове бол, при това с HD качество, така че наистина не е чак такъв проблем, даже хич. То па големия келепир да слушаш тъпаците Драгоев или Пройнов, страшна загуба е, няма що :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам за кой път го казвам - на БГ медиите им е през кабелите кой ви е любимия отбор. Българин играе във Фулъм - предават Фулъм.
Така де, кога друг път ще се радваме на български играч в Англия...?

Де да беше така. На БГ медиите(ест с НЕ БГ собственици) им е точно през кабелите дали някой българин играе в Англия, Испания, Италия. Гледат само и единствено рейтинга си. Каквото и да си говорим, тия дето искат да гледат Бербатов(дали щото са му фенове или за да плюят по него), са доста повече от феновете на Юнайтед в България.

Не мога да разбера какъв ви е проблема.

Проблемът, е че си плащам булсата само и единствено, за да гледам мачове, а в крайна сметка си ги гледам на опиканите стриймове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя закон съм го пропуснал, това да няма връзка с това, че не дават а група по тв-то :mood (16): (което си е плюс все пак, бг футбола футбол да му кажеш е срамота)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абе Боби току-що каза в предаването, че ще дават нашия мач по Диема , а на сайта ще може да се избира м/у други 3 мача , но важното е че явно нас ще ни дават

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

абе Боби току-що каза в предаването, че ще дават нашия мач по Диема ,

Да не повярваш . :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Де да беше така. На БГ медиите(ест с НЕ БГ собственици) им е точно през кабелите дали някой българин играе в Англия, Испания, Италия. Гледат само и единствено рейтинга си. Каквото и да си говорим, тия дето искат да гледат Бербатов(дали щото са му фенове или за да плюят по него), са доста повече от феновете на Юнайтед в България.

Проблемът, е че си плащам булсата само и единствено, за да гледам мачове, а в крайна сметка си ги гледам на опиканите стриймове.

Именно. Тая телевизия закво ми е ? Телевизия съм спрял да гледам сигурно от 7-ми клас... Гледам само мачове и нищо друго.

Има и нещо друго - ако искаш да се събереш с приятели и да гледаш мача в заведение кво правим? Гледаме Фулъм ли? Или купуваме кабели и прочие и се пробваме да свържем телевизора на заведенеието към компютъра и лично сядаме там да им търсим стрийм? Публикувано изображение

Аре като си си вкъщи не е кой знае какво, аз вече 3 години гледам на стриймове, откакто изобщо нямам телевизор. Но не винаги си в заведения като Мърфис примерно, дето имат СкайСпортс или подобен "английски пъб". Ако си с компания доста често си пре*бан. Също така не мога да събера 5-6 коча у нас да се кьорят на лаптопчето с бирите и салатите :mood (17): Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много тегав мач, не се залъгвайте..

Напротив. Даже си мисля, че ще влезем в добра серия.
Този и следващия мач с Брага за ШЛ, на който отново сме домакини, са добра възможност да наберем скорост за тежкото гостуване на Челси в края на месеца.
Естествено, че Стоук няма сами да се бият, ала не виждам как ще ни се противопоставят.

Гледах ги с Ливърпул и имаха късмет, че не загубиха.
Дърварски отбор са си и центриранията към Крауч можеха да ни създадат главоболия на техен терен, но играем на Олд Трафорд и не смятам, че ще им дадем инициативата, което стана в мача с Тотнъм.
Да, направиха равенства с Арсенал и Сити, но това беше на Британия Стейдиъм, а въобще като цяло имат една единствена победа, а другото е цели 5 равни и 1 загуба.

Видях положителна промяна в отбора в мача с Нюкасъл и явно Фърги си е свършил работата.
Трябва да сме мотивирани и концентрирани, да наложим натиск, да създадем положения и вкараме голове, а в края на срещите да довършваме мачовете спокойно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тая пауза за националите колко бързо мина.Явно и алкохола дойде в повече. :mood (17): Всичко под 3 гола разлика ще е малко за тия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Руунката като го гледам навлезе във форма,и очаквам да им наниже някой и друг гол на тея.А може и РВП,че и той нещо мина време не е вкарвал

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена