Jump to content
Viper

Manchester United - Stoke City

Препоръчани публикации

Има много време.Труден мач, но на ОТ сме задължени да бием.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След победата над Нюкасъл, няма какво да губиме срещу гранчарите. И ако пак покажем тази силна игра ще победиме. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста време има до мача,дано играчите си останат невредими след националните мачове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оф, тъпите паузи за националите. Но пък ... поне Смоулинг май ще е готов за игра. Видич и той, пък сигурно и Йънг. :mood (17): А самия мач ... Стоук са трудни, но на техния стадион. Очаквам победа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мачът съвпада с дербито Фулъм-Вила, така че не се учудвайте, ако не ни дават :D Иначе очаквам победа и добра игра, ако няма сериозни контузии след тъпата пауза. Редактирано на от nikcho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Охо чаааааааааак след 2 седмици е мача.Има време и не требе да се подценяват тия дори и на олд-а,ама ако играем както сега едно 3-0 ми се вижда малко малко :mood (5): Редактирано на от Robin van Persieee

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И какво сега трябва да чакаме 2 седмици ужас.Относно мача с Стоук очаквам победа нищо друго всичко друго,ще е супер изненада за мен специално.Ако покажем нашата игра няма да загубим този мач,но определено няма да дойде тази победа лесно но давидим.Дано вече да няма такива изненади като тази с Тотнам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"давидим" "Тотнам"

:mood (17): :mood (17): Български език и Литература!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стоук са доста крив отбор и в този мач ще се моля да нямаме поне 2-3 контузени.Ако им вкараме ранен гол както днес ще си направим мача лесен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Срещу тия дръвца трудно играем,а и силата им при статични положения и проблемите ни в защита ме притесняват още повече.Дано почивката от 2 седмици има полза за наш'те.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мача ще се пише, когато му дойде времето. Сега имам само едно да кажа - К*Р за паузите за националните отбори.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами малко пауза за Юнайтед, но пък за сметка на това в петък ни очаква един доста интересен двубой на Васил Левски срещу Дания.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За мача ще се пише, когато му дойде времето.

Сега имам само едно да кажа - К*Р за паузите за националните отбори.

Съгласен :mood (17): само трябва да е така К*Р :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има какво да губим , нито секунда гарда не бива да се сваля . Тези мъчиха Челси, днес и Пуул-а , какво им е да се групират 11 отзад и ходи вкарвай. Пък и като им знаем стила , всяко центриране е потенциален гол . С-у свраките изоставахме из въздуха, а тези само така ще пробват . Още е рано , нека се върнат читави , тогава ще се реди състава, но е добре да се избере сходен и силно офанзивен като този днес + Агресия на бесни кучета . ;) Че да не стане ала Шпорите ! Редактирано на от minavam

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми тия дървари както винаги направиха Х на сганфийлд и лузърите май никога не са ги побеждавали там Публикувано изображениеПубликувано изображение За разлика от тях обаче, ние ги бием най-редовно на ОТ.

То това с редовното биене на ОТ се развенча в миналия мач, ама нема нищо. Тия ги бием и тва е. Единственото нещо, което искам е чиста мрежа и победа. Омръзна ми всеки да идва на ОТ и да пускаме голове и да се насираме. Едно време всеки идваше със свалени гащи, а сега всеки се възползва от безобразията в защитата и вкарва голове. Трябва да превърнем стадиона в крепост и да взимаме точки, в един от последните сезони взехме титлата само с домакински победи....

офф:

мача съвпада и с Дербито,хехе.

в тоя ред на мисли к*р за българските телевизии, ако тия паднат толкова ниско и не излъчат най-големия мач на България не знам просто, да се самозакрият.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За този мач ще ни трябва Линдогеерд :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В момента единствената статистика добра статистика на ОТ е: 51 поредни мача от ПЛ отбелязваме гол на ПЛ, рекорд. Сега ако вкараме на Стоук, рекорда ще продължи да се трупа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ми тия дървари както винаги направиха Х на сганфийлд и лузърите май никога не са ги побеждавали там Публикувано изображениеПубликувано изображение За разлика от тях обаче, ние ги бием най-редовно на ОТ.

Само за протокола - имат 2 победи над Стоук - 4-0 и 2-0 съответно през 09/10 и 10/11, през миналия сезон завършиха 0-0 по спомен и този отново с нулево реми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

‎Robin Van Persie facing no FA punishment after allegedly elbowing Yohan Cabaye.

Robin Van Persie will not be charged over an incident where he appeared to elbow Newcastle midfielder Yohan Cabay

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След мачовете на националните отбори ще има завърнали се футболисти от лазарета в състава на Юнайтед, това е хубаво.Очаквам да ги бием, но трудно.Стоук са неприятен съперник за който и да е от Топ отборите. п.п.Само не разбирам защо повечето потребители са недоволни от паузата за националните отбори.Футбола не се свежда само до Ман Юнайтед или клубно ниво.Световните и Европейските също си заслужават, най-вече поради причината, че повечето футболисти играят за чест и за това да представляват страната си.Глупаво е да се oмаловажават тези мачове. Редактирано на от a**hole

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена