Jump to content
Viper

Cfr Cluj - Manchester United

Препоръчани публикации

Де Хеа и някакъв супер скучния мач, ама ше биеме на късмет с дузпЕ на Рунката.Тая година дано поне минеме групите :mood (17): Иначе е ясно, че тука продължаваме докато не срещнеме Байерн,Барса,Реал и още 2-3 отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много по-добре да върнем Berbenbaur . :mood (16):

“Berba loves it at centre back in training....thinks he is Berbenbaur!!”

-думи на Rio .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс е наясно със заплахата

Сър Алекс Фъргюсън очаква трудна среща срещу Клуж в Шампионската Лига, но се надява Манчестър Юнайтед да се отърси след някои слаби мачове през този сезон.

Червените Дяволи се оказаха догонващи в резултата срещу Тотнъм за пети път от шест мача и не успяха да обърнат мача, губейки с 3-2 в трилър на Олд Трафорд.

Отборът започна трудно и срещите с Ливърпуул и Саутхемптън и Фъргюсън се надява представянето след почивката през уикенда да се окаже повратна точка.

Той каза: "Не бяхме концентрирани. Не мисля, че дори спечелихме единоборство през първото полувреме. През втората част показахме може би най-добрата си игра досега през сезона.

"Като погледнем първото полувреме срещу Саутхемптън, срещу Ливърпуул и в неделя, имаме работа за вършене.

"Притеснен съм, че допускаме голове по този начин. Мисля, че няма да се повтори."

Фъргюсън твърди, че няма опасност Юнайтед да подцени Клуж тази вечер. Румънците отстраниха Базел в плейоф и след това победиха Брага в първия си мач от групата.

"Като част от подготовката трябва да разучим съперника и видяхме представянето им срещу Брага," каза Фъргюсън. "Преди това те отстраниха Базел, като ги победиха два пъти. Помним, че миналата година Базел отстраниха нас. Това показва, че са добър отбор и трябва да подходим с уважение.

"Клуж се връща бързо в защита. Главното им оръжие е контра-атаката и го показаха срещу Брага.

"Контра-атаката се превърна във важна част от европейския футбол. Сега се изпълнява от четири или пет играча, а не от един или двама както преди 20 години. Това направи Шампионската Лига много по-силна."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евънс иска серия от мачове

Джони Евънс се надява, че с Рио Фърдинанд ще избегнат проклятието на контузиите, което оставя защитата на Червените Дяволи осакатена за дълги периоди през последната година.

Юнайтед изпитва лош късмет с травми на защитници. Последната е на капитана Неманя Видич, който тъкмо се беше завърнал на терена в началото на сезона след като отсъства от миналия декември.

Крис Смолинг и Фил Джоунс все още са в лазарета, като Сър Алекс се надява Смолинг да се завърне по-късно през месеца, след паузата за мачовете на националните отбори.

Младите Скот Уутън и Майкъл Кийн впечатлиха в дебюта си за Кепитъл Уан Къп срещу Нюкасъл, но запазването на здравето на Евънс и Фърдинанд остава един от приоритетите на Сър Алекс. Самият Евънс споделя, че стабилната двойка централни защитници е важна за играчите и отбора като цяло.

"Всеки защитник ще ви каже, че когато имаш постоянен партньор в защитата, с течение на времето формата и концентрацията се повишава," каза той пред репортери на пресконференцията в Клуж.

"Ще се стремя към това през следващите седмици."

Очаква се Евънс и Фърдинанд да започнат като титуляри в мача от Шампонската Лига срещу Клуж. Евънс очаква труден мач срещу румънците, които изненадващо победиха Брага с 2-0 като гости.

"Не мисля, че тяхната победа като гост беше плод на късмет. Те вкараха два гола и запазиха суха мрежа," добави Евънс. "Очевидно са добър отбор и трябва да внимаваме."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз бих искал да видя като стартов отбор Де Хеа,Рафаек,Еванс,Уутън,Бютнер,Клевърли,Андерсон,Нани,Кагава,Рууни,Ернандес

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Толкова ме боли за тоя мач, колкото ме боли за тая тъпа ШЛ. Да бият там 1 на мъка и да се мисли как ще се спират 2те мамби на SD arena...

+1 :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мощно Чичарито и Уелбек напред и 3:0 за Клуж. Най-много ме е яд, че днес играчи като Линдегаард, Рио, Евънс и Евра ще са на пейката, за да могат да играят през уикенда. Смешно е да се разчита на анонимници, като споменатите в първото изречение, а да имаме Рууни и ван Перси, които сигурно ще почиват. С тия треньорски ГЛУПОСТИ - ТОЛКОВА !!!!!!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Айде по-спокойно!

Извинявай, забравих, че тука сме фанатици и дори САФ да излезе в даден мач без вратар, пак е безгрешен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
man_utd_1999 Ако приемем, че в момента си на около 13 години, то може би разсъжденията ти не са чак толкова странни. Може би всеки от тук на тези години е бил с такова мислене, кой знае, не се сещам с факти. Карай я по - спокойно. Именно заради умението на Фъргюсън да ротира умело състава си, отбора постигна толкова успехи последните години. Правилното разпределяне на силите в толкова дълъг сезон е от изключителна важност. Смея се на хора, които казват - защо се пазим? Ами много просто, за да можем през Април, Май, когато е най - важния период от сезона да сме свежи. Именно заради това днес ще дадем почивка на основни футболисти, за да могат да са на линия за тежкото гостуване в Неделя на ,,Спорт Дайрект Арена''.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те Рууни и РВП са безсмърни и могат да играят всеки мач титуляри... боже-боже!! :facepalm: И верно ... кво ли ми стои тоя мениджър 20 години, ми не си тръгне да си гледа животеца. Човека е на години, ми само ни радва с победи тук .. нищо интересно. Миналата година реши да е нещо ново и пропусна титлите, ама пак недоволни... Ей , не може да ви се угоди значи!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Готин състав , ама оставям честта на модовете да го постнат. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
United - De Gea - Rafael Ferdinand Evans Evra - Anderson Fletcher Cleverley - Rooney - Hernandez v Persie

Не се сдържах.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наситена халфова линия в центъра,но липса на крила?Според мен може и да имаме проблем,но..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен тоя състав е около 30000 пъти по-обещаващ от това което беше срещу Тотнъм. Just saying. Освен едно - fucking Evra again. Нямам думи... Редактирано на от Vida

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Би ми се искало да видя Кагава на мястото на Чичо..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена