Jump to content
Viper

Manchester United - Newcastle United

Препоръчани публикации

Не вярвах, че някога Руни ще бъде втори избор в нашето нападение :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ще се играе на принципа да вкараме повече голове от Нюкасъл явно... :D

ние играем така цял сезон ако трябва да сме честни.
един рио не стига.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Една от индикациите, че Фъргюсън вече не знае какво прави е оставянето на Бебе дори извън групата. Грехота е да се лиши от КЛАСА като Бебе. Мисля, че това подигравателно отношение от страна на Фъргюсън, ще накара ,,Crossing Show'' да ни напусне през зимата. Което пък от своя страна ще бъде втората най - голяма грешка на шотландеца като мениджър на Юнайтед - първата беше продажбата на Джемба-Джемба преди години. Ако не бе направил тази грешка, в момента изобщо нямаше да мислим за проблеми с центъра. Очевидно обаче след зимата ще мислим за проблеми и по крилото. Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм приятно изненадана, че нито един измежду Бен Арфа, Кабай и Ба не са в състава. Всъщност не знам дали не са сред резервите. Без арфичките нещата изглеждат по съвсем друг начин. От нашия състав съм повече от доволна ... засега. :mood (17): Толкова се радвам да видя Флетч в стартовите 11, Рууни се завръща, а и ще гледам момчетата от втория отбор ... няма как да не съм доволна. Надявам се само да не се налага Евънс да влиза.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз съм приятно изненадана, че нито един измежду Бен Арфа, Кабай и Ба не са в състава. Всъщност не знам дали не са сред резервите.
Без арфичките нещата изглеждат по съвсем друг начин.
От нашия състав съм повече от доволна ... засега. :mood (17): Толкова се радвам да видя Флетч в стартовите 11, Рууни се завръща, а и ще гледам момчетата от втория отбор ... няма как да не съм доволна.
Надявам се само да не се налага Евънс да влиза.

Subs: Harper, Ferguson, Bigirimana, Anita, Amalfitano, Sammy Ameobi, Cisse.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Subs: Harper, Ferguson, Bigirimana, Anita, Amalfitano, Sammy Ameobi, Cisse.

Мерси! :) Ето че няма арфички. Аз очаквах по-различен състав от тях, но ще видим ... в никакъв случай не ги подценявам.
Ferguson :mood (19):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Остана и да загубим,ако вкараме повече голове от противника. :waiting:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Did he mention it's a game of two halves?

:mood (17):

SkySports Приятно гледане! Редактирано на от Lanna_man.utd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изненадващо силен състав. Радвам се, че Фърги не е подценил мача. Въпреки неопитната защита, смятам че ще спечелим без проблеми. Рууни, Флетч и Клевърли ще мачкат. :) Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена