Jump to content
Viper

Manchester United - Newcastle United

Препоръчани публикации

Седя и си мисля за възможна единайсеторка н Де Хеа Вермил Кийн Джони Сашето Наньо Клев Флеч Уелбек Андо Чикирики Не мисля че Съра би рискувал да не пусне поне 1 титулярен защитник, да не говорим Джонстън да варди...Възможно е да пусне Македа на мястото на Чича (или Уелбек) и (недай си никога Боже) Бебе...Мислех си за Тънклиф, Джеси или Лайнъл Коул, но те може да са на скамейката.... А Наньо (insert random swear) трябва задължително да играе, за да се реабилитира малко за никаквата игра в неделя. Също така не изключвам вероятноста и Руни да е на скамейката...някво инфо, Пепи? Все пак си мисля, че можем да ги бием! p.s. Забравих Ник, обаче за него няма място...сори :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Седя и си мисля за възможна единайсеторка н
Де Хеа
Вермил Кийн Джони Сашето
Наньо Клев Флеч Уелбек
Андо
Чикирики

Не мисля че Съра би рискувал да не пусне поне 1 титулярен защитник, да не говорим Джонстън да варди...Възможно е да пусне Македа на мястото на Чича (или Уелбек) и (недай си никога Боже) Бебе...Мислех си за Тънклиф, Джеси или Лайнъл Коул, но те може да са на скамейката....
А Наньо (insert random swear) трябва задължително да играе, за да се реабилитира малко за никаквата игра в неделя. Също така не изключвам вероятноста и Руни да е на скамейката...някво инфо, Пепи?

Все пак си мисля, че можем да ги бием!

p.s. Забравих Ник, обаче за него няма място...сори :mood (17):

Ларнъл май е контузен, не съм сигурна.
Между другото точно за такъв състав си мислех и аз, само че вместо Наньо и Андо - Джеси и Ник, като Клев да играе зад Чича.
За Рууни пишат, че може и да се завърне тая вечер, но дори и така да е, по-скоро ще влезе като резерва да порита 15-20 минути.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще е яко Пауъл, Клевърли, Флетч, Кийн и оня чилиец титуляри. Интересно ми е по принцип защо изкуфелият вече старец с червения нос не заложи на Де Хеа в мача с лузърите, и дали ще го видим днеска?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
-------------------------Де Хея----------- --------Вермийл-----Евънс---Кийн----Бютнер ----Брейди-----Клев----Андерсон---Джош Кинг -----------------Македа----Енрикес----------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много ми се иска да бием :( Айде дано стане чудо!

Значи ако бием Някасъл това ще е чудо? :mood (23):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ларнъл май е контузен, не съм сигурна.
Между другото точно за такъв състав си мислех и аз, само че вместо Наньо и Андо - Джеси и Ник, като Клев да играе зад Чича.
За Рууни пишат, че може и да се завърне тая вечер, но дори и така да е, по-скоро ще влезе като резерва да порита 15-20 минути.

Мислех си го и аз ама както казах вече, Наньо има толкова мн да си връща, че един мач с "резервите" за умрелия турнир може да му подейства добре...но Джеси ми се гледа повече! А Андо така и не натрупа кой знае колко минути, за това си мисля че днес може да е титуляр...за сметка на Ник, освен ако Старчето не реши да сложи Ник на мястото на Клев.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се малдите момчета днеск да покажат какво е да носиш фланелката на Юнайтед,и да направят всичко възможно да грабнем победата.Освен това ще ми хареса да видя и Рууни поне на пейката,както и завръщането към футбола на Флетч(дай боже всичко да е наред с него,и да си няма много проблеми с Ба и Сисе).Едни 90 минутки и за Пауъл няма да са лоши,искам да го видя в един такъв турнир как ще се справи(андерсон на скамейката си е добре).В атака евентуално Грахчо и уелбек(кой знае),а защо не и новото момче(Енрикез ли беше). 1.Сам Джонсън 2.М.Кийн 3.Евънс 4.Фърдинанд 5.Бютнер 6.Блакет/Петручи 7.Флетчър 8.Пауъл 9.Нани 10.Чичарито 11.Енрикез/Уелбек Нещо такова ми се гледа,ама надали.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Peter Bolton (@peterbolton3) е разговарял с бащата на Джеси Лингард преди мача и според него Джеси е резерва, а Рууни ще е титуляр...
Явно дебюта на банера в чест на Скоулси се е забавил и ще бъде тази вечер...
Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

18:30 We've spotted the likes of Darren Fletcher, Tyler Blackett, Michael Keane, David De Gea, Chicharito, Anderson and Angelo Henriquez among the squad for the Capital One Cup tie with Newcastle. There are also rumours that Wayne Rooney will be involved tonight. Full team news to follow on here.

Ecuador's international team doctor Patricio Maldonado has been quoted by El Comercio in his homeland regarding Antonio Valencia. "The injury is not serious," said Maldonado. "It may take 10 to 15 days of recovery. The first thing to do is get Antonio plenty of rest."

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
United Starting 11: De Gea, Vermijl, M Keane, Wootton, Buttner, Fletcher, Cleverley, Anderson, Rooney, Welbeck, Chicharito

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

MUFC XI:
De Gea
Vermijl, M Keane, Wootton, Buttner
Fletcher, Cleverley, Anderson
Rooney, Welbeck, Chicharito

#NUFC : Elliot - Perch, Williamson, Coloccini, Tavernier - Obertan, Tiote, Gosling, Marveaux - Vuckic - Shola Ameobi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Без черните перли не мисля че са толкова опасни...Тиоте тоя сезон е слаба ракия нашият състав е железен! Флеч is back, Руни is back! Дано хлапетата отзад издържат!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалко, че Енрикес не е и резерва. Дано Лингард, Пауел и Брейди се включат второто. Или пък Евънс... Все ще съм доволен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Darren Fletcher and Wayne Rooney :mood (28): Интересен състав - в защита сме с детската градина. Иначе напред Фъргюсън е подходил възможно най - сериозно, колкото и позволява мач от тази купа. След като видях 11-те, очаквах поне на пейката да има 1,2 коза, но на практика няма. Ще се надяваме тези на терена да си свършат работата, иначе в противен случай ще е доста трудно за младите от пейката да обръщат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена