Jump to content
Viper

Manchester United - Newcastle United

Препоръчани публикации

Единствената причина, поради която желая да продължим напред е, че това е едно добро поле за изява на резервите. По този начин би им се поддържала формата малко или много. И без това тези ,,свраки'' сме длъжни да ги проскубем този сезон заради гаврата от миналия.

Състав: няма да се напрягам и да мисля, тъй като щом срещу Ливърпул Фъргюсън ни 'изненада', то какво остава за мач от К1К, така че просто няма смисъл. :mood (17):

Прогноза: 0-2 на почивката, 4-2 след края

Два автогола на Бебе. След като му е обяснено на почивката към коя врата се атакува или по - скоро му е казано да атакува в същата посока, както и през първото полувреме (нали се сменят), то обрата тепърва предстои.
Гол на Ернандес от засада, гол на Ернандес от несъществуваща дузпа след симулация на Уелбек, гол на Ернандес след овладяване на гърди и удар със задна ножица след центриране на Бебе и гол на Бебе от пряк свободен удар.
След мача Пардю остава впечатлен от Бебе, а Фъргюсън решава да не го пуска до Януари с претекст, че е контузен и зимния трансферен прозорец се достига до оферта на Нюкясъл към Юнайтед - Кабай + Тиоте + 20 милиона за Бебе. Пардю ги събира с Обертан и двамата оформят ударно дуо по двата фланга - станало и легендарно след това като ОбеБебе.

Публикувано изображение
+
Публикувано изображение
=
Публикувано изображение

Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Единствената причина, поради която желая да продължим напред е, че това е едно добро поле за изява на резервите. По този начин би им се поддържала формата малко или много. И без това тези ,,свраки'' сме длъжни да ги проскубем този сезон заради гаврата от миналия.

Състав: няма да се напрягам и да мисля, тъй като щом срещу Ливърпул Фъргюсън ни 'изненада', то какво остава за мач от К1К, така че просто няма смисъл. :mood (17):

Два автогола на Бебе. След като му е обяснено на почивката към коя врата се атакува или по - скоро му е казано да атакува в същата посока, както и през първото полувреме (нали се сменят), то обрата тепърва предстои.
Гол на Ернандес от засада, гол на Ернандес от несъществуваща дузпа след симулация на Уелбек, гол на Ернандес след овладяване на гърди и удар със задна ножица след центриране на Бебе и гол на Бебе от пряк свободен удар.
След мача Пардю остава впечатлен от Бебе, а Фъргюсън решава да не го пуска до Януари с претекст, че е контузен и зимния трансферен прозорец се достига до оферта на Нюкясъл към Юнайтед - Кабай + Тиоте + 20 милиона за Бебе. Пардю ги събира с Обертан и двамата оформят ударно дуо по двата фланга - станало и легендарно след това като ОбеБебе.

Публикувано изображение
+
Публикувано изображение
=
Публикувано изображение

POST OF THE YEAR :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Енрикес веднага ли се присъедини към тима ? Аз пък останах с впечатлението, че ще дойде зимата...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Енрикес веднага ли се присъедини към тима ? Аз пък останах с впечатлението, че ще дойде зимата...

Да, даже онзи ден Резервите имаха приятелски мач с Уигън и уж се е очаквало той да играе в него, но не е бил там.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Хеа,Валенсия, Евънс, (?), Бютнер, Флетчър, Пауъл , Клев' / Андо, и в атака Бебе, Чичаро и Уелбек.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия скачат срещу нас само кагато са домакини.На Олд Трафорд обикновено им пълним кошницата.Очаквам победа :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Миналия сезон много тъпо ни взеха 2 точки тия, не стига че вкараха гол от несъществуваща дузпа ами ние се скъсахме да пропускаме в края, така яд не ме е било за загубени точки скоро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

така яд не ме е било за загубени точки скоро.

:cough: Евертън 4-4 :cough:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предвид контузията на Вида предвиждам, че утре може да види Майкъл Кийн и Джони Евънс в центъра, а в полузащита очаквам Флетч, Клев и Пауъл.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:cough: Евертън 4-4 :cough:

Е, да , ок.

И Евънс няма да стартира според мен, в момента са читави само той и Рио и ако някой от двамата се контузи отиваме на Карик пак, най-добре да се разчита на хора от академията. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Хеа,Сашко,Флеч,Чича с Македа,другото квото реши съра,аз за тия говорих с него :))

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение
+
Публикувано изображение
=
Публикувано изображение

Най- големия коментар :mood (35):

А относно състава искам да видя Сашко,, Ник , Лингард може и М.Кийн

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз се надявам на нещо подобно: Линдегаард - Весели Уутън М.Кийн Бютнер - Йънг Клевърли Лингард Пауъл Нани - Хави /Уелбек

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Йънг е инжурнат по последни данни. абе лазарета е пълен както винаги, последните 2-3 сезона се превърщаме в Арсенал по тая тема. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Старата лисица да пуска утре Уутън, М.Кийн, Бютнер, Клевърли, Лингард и Пауъл, а пък за останалите няма да правим проблеми. :mood (17): Особено на Джеси, Алекс и Ник мнооого държа. Лошото е, че и Блакет ми се иска да видя ... изобщо гледа ми се мча на резервите. Но честно казано съм леко притеснена, че "свраките" може и да излезнат с Бен Арфа, Кабай и Ба и нашите момчета ще имат не особено лека задача. Все си мисля, че няма да подценят мача и ще заложат на повечко титуляри.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Хеа ако и този мач не играе вече не знам какво да си мисля, че има към него Старчето...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бютнер, Клев, Ник, Флетч и Давиде ми се иска да видя пък другите как и да е :) успех и дано ги смачкаме! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубаво е че резервите ще поиграят , дано се изявят добре.Притеснява ме защитата че без Видич остават само Евънс И Рио ... А и ако сте видели следващия мач на "свраките" е срещу Рединг така че предполагам че ще пуснат няколко титоляра. Иска ми се да победим дори минимално ,да си продължим серията от победи и да може в бъдеще да имат резервите повече време игра в турнира :manutdd:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бебе на фланга тоя мач! И без тва останахме без крила, не ми се рискува контузия на некой от малкото останали титуляри в този безсмислен мач. Въобще един мега експериментален състав тука, отпадаме и се съсредоточваме за важните състезания. Тая купа е за отбори от ранга на пуля, дано никога не стигнем това ниво.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
купата си е купа според мен, няма лошо да даваме поле за изява на резервите а евентуално при стигане по напред и някой титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена