Jump to content
Viper

Manchester United - Newcastle United

Препоръчани публикации

Излизаме с резервите и академията.Очаквам минимална загуба (0:1) или в най-добрия случай x.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде Пауел и Бютнер!!! Пък ако видим и новото чилийче ще е супер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Яко резервите тука, че през уикенда посрещаме Тотнъм и малко трябва да се стегнат нашите... тука Андо,Пауъл,Бебе и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Една полузащита Клевърли, Пауъл и Флетчър ще ме изкефи. Рууни също може да поиграе в този мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да видя Флеч, Сашко, Пауъл, Клев, Чича, Уелбек в игра. Нищо чудно и Македа да попадне в групата, гледам го че цъка за Резервите / не че ми е дожаляло за него /. Сигурно и Де Хеа ще варди. Бебе не ми се коментира. По-добре някое пъпчасало момченце от Академията...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ми пука за тая купа, отдавна. Квото стане тука, младежите и тва е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво става с Фил и Смолинг?

Ти май не обичаш да четеш новини, а само да питаш?
Джоунс извън игра за още два месеца

"Очакваме Смолинг да поднови тренировки към края на месеца", заяви Сър Алекс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука ще видим Пауъл, Бютнер, Македа, Бебе и Енрикес и надявам се Флетчър. Нюкасъл и те би трябвало да излязат с резервите така, че очаквам победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В този мач най-вероятно ще играят по-голяма част от резервите. Очаквам Рууни да поиграем поне 20 мин. второто полувреме, че да е на линия за мача с Тотнъм който е по-важен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ти май не обичаш да четеш новини, а само да питаш?
Джоунс извън игра за още два месеца

За кво да ги чета, като питам някой все ще каже... :mood (36): Жалко за Фил, дано не се окаже от стъклените защитници защото е един от най-талантливите играчи на Острова.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Хеа, Бютнер, Флетчър, Пауъл и Енрикез задължително титуляри! Пък каквото сабя покаже!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да видим младите момчета и играчите, които получават по-малко игрово време. Нюкасъл не вярвам и те да се хвърлят за тази купа, така че не очаквам кой знае какво от този двубой. САФ беше заявил, че Флеч ще запише първия си мач като титуляр след дългото отсъствие и това е добре, защото му трябва игрова практика. Ернандес да покаже добрата форма, в която се намира според неговите собствени думи. Бебе титуляр!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чилиеца е голямо шило и буди голям интерес в мен и още повече да го гледам този път с нашия екип,иначе тая купа е пълен жомел,но дано продължим колкото се може по-напред разбира се,че да можем да си обиграваме резервите и да поддържат някаква кондиция

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да Карлинг е. Иначе и аз искам да видя тоя Енрикез титуляр, дано му се даде шанс, много ми е интересно как играе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Почти сигурно ще станем свидетели на митичната битка Бебе срещу Обертан :mood (17): Гледат ми се в тоя мач Де Хеа, вляво Сашко Бютнер, в центъра на защитата Джони Евънс, в средата на терена Клевърли с Андо, и в атака Бебе, Чичаро и Уелбек. Енрикес и той може да позапише минути. В защита 100 % ще играе някой младок, от тия, дето шляпаха на турнето. Като цяло не ми пука особено и да паднем, ама все пак си е турнир, иска ми се да се борим и за него. Така че не ми е чак толкова безразлично.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ше ги бием с резервите...щом се мъчат с Норич :mood (17):

Сънува ли го мача? :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чили и Мексико да се обединят в нашата атака, викам аз :D Обаче Македа ще започне, почти съм сигурен.. Бютнер, Флетч, Андо, Джеси Лингард ( ако може :) ) и такам ... бием с един гол, надявам се

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена