Jump to content
Viper

Liverpool - Manchester United

Препоръчани публикации

Едно от обясненията може да бъде, че Видич се завърна от тежка травма. Да не забравяме, че и игра в Сряда срещу турците, така че може би това е накарало Фъргюсън да го остави да почива. Естествено факта, че е извън групата е тревожещ. Дано да няма нищо сериозно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
You have to be shittin' me :mood (25): Keep calm and believe in Ferguson :mood (31): Редактирано на от Grimmjow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Видич явно има някаква лека травма, щом даже не е и в групата. Според мен Линдегор е избран пред Де Хеа главно заради това, че е по-стабилен при високите топки (а Пуул играят с доста такива). Давай Боже, покажи им какво можеш! :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Де Хеа главно заради това, че е по-стабилен при високите топки (а Пуул играят с доста такива).

От пейката няма да се научи.Кофти е тая ротация с вратарите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
StreetSoldier да не си припознал Ливърпул със Саутхямптън във вчерашния си сън? :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
3 ч.к. в последните 5 мача на Видич срешу Ливърпул и някой се чуди защо не играе :D екстра си е състава, даже е доста агресивен, дано имаме късмет да не допуснем лек гол, както винаги; и равния е резултат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

StreetSoldier да не си припознал Ливърпул със Саутхямптън във вчерашния си сън? :mood (17):

Шшш, тихо ще го събудиш. Мачът може би в момента се преиграва. :mood (17): Редактирано на от Lanna_man.utd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Потретвам - за Скоулс и Де Хеа се знаеше не от последните 10 минути... Липсата на Видич и включването на Гигс е изненадващата част от състава. Без Рууни и Видич да видим колко струваме, нали говориха няколко човека, че Джони е супер, че не сме били трагични в защита, значи ще се справим и без Капитана. Ако Евънс иска да бъде част от бъдещето на този отбор, то трябва да престанем да му треперим всеки мач... Кой ще е Капитан ?! Смеите да ми кажете Евра ?! :mood (7):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кой ще е Капитан ?! Смеите да ми кажете Евра ?! :mood (7):

:mellow:

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Шшш, тихо ще го събудиш. Мачът може би в момента се преиграва. :mood (17):

:mood (35): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Състава е добър, аз съм доволен. Тъкмо някой от Скоулс и Клевърли ще влезе свеж второто и ще ги довършим. И Бютнер може да се появи при нужда, както и Чичарито или Уелбек, в зависимост от развоя. Тия на хартия изглеждат толкова жалки скаузърите, че не е истина. Не виждам как ще ни бият, освен ако сами не дебилясаме нещо. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Линдегоор ? Какво става с вярата в Де Хея? Това са мачовете ,който трябва да играе. Дано няма нищо с Видич. Състава не е зле.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Състава е добър, аз съм доволен. Тъкмо някой от Скоулс и Клевърли ще влезе свеж второто и ще ги довършим. И Бютнер може да се появи при нужда, както и Чичарито или Уелбек, в зависимост от развоя. Тия на хартия изглеждат толкова жалки скаузърите, че не е истина. Не виждам как ще ни бият, освен ако сами не дебилясаме нещо. :mood (17):

Забравяш нещо много важно: за разлика от нас те имат едва 4 събития за цял един сезон - гостуване на ОТ, гостуване на Гудисън Парк и две домакинства срщу а познай? :mood (17): Това са най-значимите им моменти и излизат надъхани като за финал в ШЛ, т.е. ако ги питаш - имат 4 финала на ШЛ годишно. :mood (17):
Дано не им даваме шансове, че те само това чакат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя клоун Шелви дано отново се "прояви" в мач с/у нас .. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Едно от обясненията може да бъде, че Видич се завърна от тежка травма. Да не забравяме, че и игра в Сряда срещу турците, така че може би това е накарало Фъргюсън да го остави да почива. Естествено факта, че е извън групата е тревожещ. Дано да няма нищо сериозно.

Може би е една от тактиките на САФ да им пусне заради тъпашките истории с "трагедията"?? Що па не, виждал съм го и друг път, на един мач с УХ, дето ги спасихме за наша сметка на ОТ 2006-2007...

По дяволите Де Хеа си беше вратаря за тоя мач, не ме ебе, че прави грешки от време на време. А и Видич дано няма нищо сериозно, аз лично не съм толкова притеснен от Джони, колкото от Андерс.

И дано не им пускаме на тия лайнари, че няма да го преживея тва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена