Jump to content
Viper

Liverpool - Manchester United

Препоръчани публикации

Ние сме без Рууни и усещам как ще има "изненади" в стартовия състав на Фърги, които няма да ми се харесат.

Само дано Уелбек не е на крилото... Това на мен няма да ми се хареса. Нека Нани да си играе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчета, тоя филм сме го гледали многократно - Ливърпул влизат умрели преди тоя мач, имаме по-добрия отбор, но ни надтичват винаги и губиме. Дано тоя път извадиме ташаци.

Повече от това днеска, моля -

http://www.youtube.com/v/ARpV9uVl3g4

Редактирано на от Alan_Smith

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Момчета, тоя филм сме го гледали многократно - Ливърпул влизат умрели преди тоя мач, имаме по-добрия отбор, но ни надтичват винаги и губиме. Дано тоя път извадиме ташаци.

За да виждаме таквиа здрави влизания имаме нужда от две неща /или по скоро две легенди/ които да са на терена - СКОЛС И РОЙ КИЙН!!!!

Припомнете си какъв капитан имахме.... http://www.youtube.com/watch?v=8Tf6mrA0-tA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood (28): :mood (28): :mood (28): :mood (28):

Дано!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хайде всички заедно - К*Р за Ливърпул! Кой ме подкрепя?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз се присъединявам към групата на песимистите... Това дерби винаги е било непредсказуемо и днес едва ли ще е по-различно. Формата никога не е била фактор, така че няма какво да я гледаме. Пределно ясно е, че скаусърите ще са мотивирани и надъхани не на 100, а на 110% за да направят мача на сезона си и да ни бият. Мачът ще е доста тежък според мен, а и историята го показва - нямаме победа на стадиона им от почти 5 години вече, като само на Стамфорд Бридж нямаме победа от по-дълъг период от време. Въпросът е НАШИТЕ да им отвърнат със силна игра, защото в противен случай ако се представят например, както срещу Галатасарай или Евертън сме паднали. Защитата ме притеснява с неубедителното си представяне до момента и днес не очаквам да е по-различно... Но то във всички линии трябва да сме поне малко на ниво ако искаме победата. Надявам се Де Хеа да пази днес, Рафаел да внимава с нервите, Нани да си играе, а не да се експериментира пак с Уелбек, че ще я втасаме лошо особено ако Валенсия няма ден от другата страна. Аз също съм ЗА Бютнер да играе, защото Евра в тази си форма ще го минават като малка гара. Но като знам Старчето вероятно точно него ще пусне... Рууни и да е и да не е в състава по-добре да не играе в тази си форма... Аз виждам този състав... Де Хеа - Рафаел - Видич - Рио - Евра - Валенсия - Карик - Клевърли - Нани - Кагава - Ван Перси При статични особено внимание да проявят нашите, че проблемите там са неразбираемо големи. Скоулс задължително второто дано влезне, че ще е нужен... И дано се подобри значително играта от мача с Галатасарай. Прогнозата ми е, че няма да спечелим за пореден път... Пък нека видим какво е писано. Едит: К*Р за Лузърите!!! Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей това искам да видя след 1 час на терена :) Де Хеа - Рафаел - Видич - Рио - Бютнер - Валенсия - Карик - Клевърли - Гигс - Кагава - Ван Перси

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя мач е за кило кръв и метър кожа. Трябва да сме максимално мотивирани и надъхани, иначе скаузърите пак ще ни надборят и в крайна сметка победят. Имаме по-добрият състав, по-добрият и опитен треньор и играчите ни са с много по-високо самочувствие. Не трябва да се отпускаме нито за момент, защото Анфийлд пак ще е врящ котел и ще надъха скаузърите за постоянна битка по терена. Не искам експерименти сред титулярите, искам да видя 11 максимално сериозни и надъхани футболиста, които знаят от какво огромно значение е този мач както за клуба, така и за феновете. Нека се борим, пък каквото сабя покаже.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега е време да ги ударим на Анфийлд.Естествено няма да е лесно,но проблемите при тях са твърде много за да не се възползваме. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе вие не бъдете сигурни,че ще ги бием,щото бая пъти сме се опарвали в наглед 100% спечелени мачове.Иначе да-имаме по-голяма класа,опит,и естествено САФ,ама това не значи,че Пуля ще излязат със свалени гащи.Ние да си играем както можем,пък ще видим

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малко off, ама от coolsport.tv стриймовете могат ли да се гледат във full screen, защото при мен бутона за това е неактивен? :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
United XI: Lindegaard, Rafa, Rio, Evans, Evra, Carrick, Giggs, Kagawa, Valencia, RvP, Nani

Liverpool XI: Reina, Kelly, Agger, Skrtel, Johnson, Allen, Gerrard, Shelvey, Borini, Sterling, Suarez.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена