Jump to content
Viper

Liverpool - Manchester United

Препоръчани публикации

Тоя мач ще се реши от опита ! В тоя състав на Ливърпул липсват играчите с опит в дербитата, а ние ги имаме в изобилие ! Аз си мисля, че ще ги излъжем. Имат 1 Джерард в средата, другите са младоци новобранци, нямат крила, нямат и Каут ! Победа !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А дано! Или ако паднем, поне да сме играли на ниво! А не да ме е яд на играта ни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наш'те,ако не прегреят в мача,смятам че имаме много добри шансове за победа.Рио,Видич и Карик да са на ниво,пък напред си ги знаем колко могат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Kenny Dalglish: "When the Hillsborough disaster happened back in 1989, Sir Alex Ferguson was straight on the phone to offer his help in any wayhe could.People out there have different opinions about him. Some love him, some hate him, but when something terrible happens, like ­Hillsborough, Alex is one of the first asking what he can do.So although there is an intense rivalry between Manchester United and Liverpool , it would never prevent Alex from offering his assistance, which is exactly what he did back then."

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тия боклуци дали биха ни отдали почит към нашата трагедия, когато се наложи? Ние още малко да вземем и да им подарим победата.

Иначе арбитъра май ще бъде Марк Холси.

Именно... писна ми вече да чета глупости, все едно ние сме им причинили трагедията, че едва ли не им се извиняваме... еми Бог да ги прости тия хора, ама в крайна сметка са минали сумати години, тва, че те са открили истината сега по какъв начин и защо трябва да натяга някво напрежение в НАШИЯ отбор?!?!!? И честно казано те пеят 100 пъти повече и ни подиграват за нашата трагедия отколкото ние за тяхната.... да го духат мръсни боклуци, дано ги убием утре тия жалкари. Целия свят им е длъжен на тях, аре да изпадат и да не занимават хората с присъствието си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

FACT: Robin van Persie has scored 4 goals in his last 5 Premier League games against Liverpool.

"There's always a lot of satisfaction when you beat Liverpool on their own turf. Hopefully I’ll be having that feeling again on Sunday night."

- Tom Cleverley

"We’ve got to congratulate Sir Alex Ferguson,” said Carragher. ”I really appreciate what he has said in the build-up to the game. I think the ­Liverpool supporters really respect his comments on the game.”

Merseyside Police have promised to act against fans who chant about Munich or Hillsborough.

Abusive chants will be treated as an arrestable public order offence and supporters who make offensive gestures towards rival fans will also face police action.

Редактирано на от Konteto

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наспах се за пръв път от неколко седмици и определено съм оптимист за днесПубликувано изображение

Та сериозно, опитвайки се да гледам безпристрастно днес, хикса изглежда най-логичен. Ливърпул не играят чак толквоа зле, колкото показват резултатите, но просто не могат да бележат в лигата. Юнайтед започнаха слабо с/у Евертън, но постепенно машината тръгва, макар че все още скърца, особено в защита. Опитът е на наша страна, защото основни играчи за Пуля в тоя мач са все младоци като Алън, Шахин, Стърлинг, Борини. Притесняват ме статичните положения, защото там защитата ни се дъни като на некой отбор от А-група баси, а мамин Стиви само това и чака.

Рууни е аут, но пък си имаме Перси и някак си не се притеснявамПубликувано изображение Крилата ни и бековете да са на висота, да не правим глупости в защита и не виждам как ще паднем. А с малко повечко късмет може и най-после вземем победа пак на Анфийлд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сънувах, че падаме от Саутхемптън?!?!?!?! с 0:2 на ОТ...кво тряа да значи това :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17):

http://www.youtube.com/v/895MYoVf-vE

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сънувах, че падаме от Саутхемптън?!?!?!?! с 0:2 на ОТ...кво тряа да значи това :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17):

http://www.youtube.com/v/895MYoVf-vE

Че не си сънувал до края. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Че не си сънувал до края. :mood (17):

:mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17):

0:2 FT....Даже помня в съня как са ми казали как Линдегард направил 2 грешки и мн ме беше яд :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17):

0:2 FT....Даже помня в съня как са ми казали как Линдегард направил 2 грешки и мн ме беше яд :mood (17):

Имаш бъг в системата - Де Хеа ще пази, лягай да спиш. :mood (17): Чакаме ново включване след 90+ мин. Редактирано на от Lanna_man.utd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интересното е, че все още не съм до край убеден, че Рууни ще е извън групата за този мач. Просто от край време отказвам да вярвам на Фърги що се отнася до информации за контузените. Туко-виж изненадал скаузърите с Рууни на пейката, а защо не дори и като титуляр. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам търпение просто... всимчки очакват този мач, може би най-символичното дерби за цяла Англия.Най-големите съперници, най-голямата омраза между феновете, но всичко ще се реши от хората на терена.Определено не очаквам да видя Скоулс титуляр, но е интересна схемата с която ще започнем.Суарез общо взето винаги ни е бил най-голямата заплаха, дано този път защитата се справи с него, щото уругвайчето е адски бързо,технично и непредвидимо.От 4 мача мача имат 2 загуби и 2 хикса, но се знае че ще играят на 100 процента срещу нас.Айде още малко остана.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано изиграем едно дерби,в което не сме по традиция безобразни........ .Ще има изненади.Възможно е да се почне с РвП и Рууни вместо Кагава.Няма шанс и 3мата да са на терена от началото.Ако стане 2-0 може ;Д

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мечтая си за един обрат в последната мунита. Дори 1-2 да е. Пред копа. Мхм ... вскусничко! :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да не трепериме до последно най-добре :mood (17): При избиване на Шкъртел в 90' топката да се удари в главата на Брендън Роджърс който стои на тъч линията и да се мушне между краката на Рейна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако ги бием ги оставяме в зоната на изпадащите. Макар че съм настроен песимистично за мача. Прекалено зле са Пуул за да загубят. И точно срещу нас ще си стартират сезона мамицата им.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кво толко го споменавате тва със зоната на изпащите.. кво ги гледаме тях, всички знаем, че няма да завършат по-назад от 7 място примерно... ние да гледаме нас си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
има си голяма вероятност да не свършат в първата половината на таблицата след като всеки сезон се класират с 2-3 места по-зле от предния.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аа моля Ви се, не искайте драми и финални щурмове :D Да си ги бием чистичко - т'ва искам аз..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не знам при сегашната им форма ако не ги бием най-после,коя година ще чакаме? аре малко така..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз не съм оптимист за мача, мисля си, че няма да спечелим, но сърцето казва друго, разбира се... Срещу Пуул няма значение къде играем, кога, те в какво състояние са, къде се намират и т.н. Просто този мач носи заряда, независимо кой какви ги е сътворил преди това. Моментът за Пуул е много специален, в този мач ще се хвърлят здравичката. Ние сме без Рууни и усещам как ще има "изненади" в стартовия състав на Фърги, които няма да ми се харесат. Но дано... връщам се към думите си за сърцето - то не мисли, а обича...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена