Jump to content
Viper

Liverpool - Manchester United

Препоръчани публикации

де Хея
Рафаел - Видич - Еванс - Бютнер
Валенсия - Карик - Клев - Нани
РВП - Кагава

Според мен това ще е максималния състав,но сигурно Евра ще е титуляр,а това че Флеч може да е титуляр...не ми харесва,радвам се за него,но според мен не е още възстановен,а и честно казано никога не ме е впечатлявал с нещо.Естествено това е мое мнение.Няма да се учудя и ако Уелбек е титуляр на мястото на Нани... Редактирано на от Forza

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
АЗ бих заложил на нещо такова: ---------Де Хеа------------- Рафаел-Рио-Евънс-Евра ----Клевърли-Карик------ -Валенсия-Кагава-Гигс- ------------Робин----------- Рио и Евънс, заради доброто им разбирателство миналия сезон. Но и на Рио-Видич ще се радвам не по-малко. Но Вида в тия мачове показва лошата си страна. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първият голям мач за този сезон се задава. :) Дано покажем силна игра и постигнем победа на Анфилд, защото ни се изплъзва в последните години. В атака сигурно ще гледаме отново Кагава и Перси, от които очаквам силни изяви в срещата. Флеч се завърна като резерва в мача срещу Галата в ШЛ, което е чудесна новина за него и отбора след дългото му отсъствие от футболния терен. САФ отрича за поява на Рууни в мача, но може и отново да има изненади, което се е случвало и преди подобни мачове. :mood (36): Важното е да си тръгнем с трите точки, което ще повиши самочувствието на отбора. Искам да видя концентрация в играчите и никакво отпускане до последния съдийски сигнал! :glory (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

де Хея
Рафаел - Видич - Еванс - Бютнер
Валенсия - Карик - Клев - Нани
РВП - Кагава

Според мен това ще е максималния състав,но сигурно Евра ще е титуляр,а това че Флеч може да е титуляр...не ми харесва,радвам се за него,но според мен не е още възстановен,а и честно казано никога не ме е впечатлявал с нещо.Естествено това е мое мнение.Няма да се учудя и ако Уелбек е титуляр на мястото на Нани...

Ако беше прочел точно 1 пост над твоя, щеше да видиш, че Флетч изобщо няма да взима участие в срещата....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Хеа ( или поне ми се иска, Фърги обаче ще си пусне Линдегаард ); Рафаел, Видич, Рио, Евра; Карик, Клев, Нани, Валенсия, Кагава; Перси Всичко друго ще ме изненада.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
4-0 да им го върнеме на тия боклуци! За тоя мач и тея със Сити живееме, кръв ше се лее на стадиона...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Се си мисля че ще видим Уелбек в игра. Сигурно на крилото. Ще трябва да се пресира яко, а Дани е добър в това да краде топки от защитници. Иначе това че Скоулс игра 2 мача може да означава че Клев ще започне, а Скоулс да влезе да обръща/успокои мача в зависимост от резултата. Чичо ще влезе резерва ако нещата се закучат. Отзад се моля да сме с Де Хеа Рио и Видич. Тея тримата трябва да играят максимално много време заедно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мен пък с Гигс още повече. Нито е играл достатъчно, нито като игра бе в добра форма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм за Де Хеа - Рафаел, Видич, Рио, Бютнер ( но ще е Евра, Фърги ще го пусне него 100 %, въпреки че формата му е слаба)- Валенсия- Карик - Клевърли - Нани - Кагава- Перси. Не вярвам Скоулс да почне 3ти мач за около 1 седмица като титуляр, а и Клевърли е добра опция, стига да има ден. Евентуално Гигс и Скоулс могат да влезнат второто, както и някой измежду Чичаро и Уелбек. При негативен резултат ще е Чичаро, а ако водим или е хикс, вероятно ще е е Уелбек.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То и аз искам Сашко да играе, обаче се съобразявам с мераците на САФ. За момента единствено опита държи Евра в титулярната 11-рка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди мача: Ливърпуул

Червените Дяволи гостуват на Ливърпуул в труден момент за клуба от Мърсисайд...

Форма на двата отбора
Манчестър Юнайтед пътува до Анфийлд след три последователни победи в първенството и победа в Шампионската Лига срещу Галатасарай в сряда. Ливърпуул пък преживява най-лошия старт на кампанията от 100 години, като взе само две точки от първите си четири мача. Мърсисайдци имаха тежък жребий и приеха Манчестър Сити и Арсенал, а гостуваха на Съндърланд и Уест Бромич. Те се представиха по-добре в Лига Европа, печелейки предварителните кръгове срещу беларуския Гомел и шотландския Хартс, преди да победят Йънг Бойс с 5-3 в първия си мач от групите в четвъртък.

Последна среща
Отказът на Луис Суарез да стисне ръката на Патрис Евра засенчи важната домакинска победа за Юнайтед с 2-1 през февруари, когато Уейн Рууни отбеляза два гола през второто полувреме и те бяха достатъчни за трите точки, въпреки почетното попадение на Луис Суарез.

Контузени и възстановени
Сър Алекс Фъргюсън избра силен състав в сряда, спазвайки обещанието си, но той има свежи варианти за Анфийлд като Андерсон, Том Клевърли, Рио Фърдинанд и Райън Гигс. Уейн Рууни, Ашли Йънг, Крис Смолинг и Фил Джоунс продължават да са контузени. Междувременно в четвъртък Брендан Роджърс остави големите си звезди извън състава.

Мениджър на противника
Когато Ливърпуул обяви Брендан Роджърс за новия си мениджър през юни, собственикът на клуба Джон Хенри го увери, че не очаква чудеса веднага. Въпреки тази подкрепа, Роджърс беше поставен под напрежение след слабото начало на сезона. Но бившият треньор на Суонзи е сигурен, че методите му ще се отплатят и смята, че с напредването на сезона отборът му ще става все по-добър.

Ключов играч
Рахийм Стърлинг се наложи в състава под ръководството на новия мениджър Роджърс и спечели сърцата на феновете на Ливърпуул с нападателната си игра и младежкия си ентусиазъм. 17-годишният играч дори хвана окото на треньора на националния отбор на Англия Рой Ходжсън и беше извикан в мъжкия отбор за мача срещу Украйна. Очаква се бързото крило да създаде проблеми по фланга.

Нещо интересно
Това е първият домакински мач за Ливърпуул, след като Hillsborough Independent Panel оневини феновете за трагедията на полуфинала за ФА Къп през 1989-та, отнела живота на 96 души. Сър Алекс Фъргюсън е наясно със съпрерничеството между феновете на двата отбора и призова привържениците да "проявят разбиране", припомняйки им, че "и двата клуба са дали жертви заради футбола".

Цитат
"Като клуб ние се обявяваме в подкрепа на Ливърпуул. Ще бъде много емоционален ден в неделя и ще ги подкрепим по всеки възможен за нас начин." - Сър Алекс Фъргюсън.

Съперници за наблюдаване
Лидерите в класирането Челси могат временно да се откъснат временно от Юнайтед при срещата си със Стоук Сити в събота. Ден по-късно Манчестър Сити приема Арсенал на Етихад Стейдиъм само няколко часа след началото на Ливърпуул - Манчестър Юнайтед.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както знаем тея мърши срещу нас винаги са настървени на мах,а сега тва им е най-лошия старт без победа все още и то на анфийлд и ще ни се хвърлят като заклани кокошки,дано не започнем мача плахо и заспало че да земат да си повярват тея убитници Де Хея се завръща тоя мач съм сигурен Рафаел,Видич,Рио,Евра струва ми се че един от боговете ще започне титуляр предвид че Скоулс игра,може би ще е Гигс Валенсия,Карик,Гигс/Скоулс,Нани Кагава,Перси :glory (32): :19titles: :glory (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
К'вото и да е, когато умират хора е шибано.А когато властите замазват положението е още по-шибано. Колкото и малко да топли семействата след 23 години, пак е добре наистина всички да покажат пълен съпорт за тях, защото такива неща могат да се случат на всеки. И евала на САФ и отбора за това, което говорят и ще направят преди мача.

Но прозвучи ли първия съдийски сигнал искам кръв и пот, дет се викаПубликувано изображение Забравих вече, какво е чувството да бием на Анфийлд, минаха колко? - 4-5 години вече. Бековете ни ако са концентрирани, Карик ако е на висота, и поне един от Нани, Шинджи или Перси да има ден и мисля, че е реално да ги бием. Но мачът си е троен отвсекъде.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Хеа Рафаел Рио Видич Евра Тони Карик Клев Нани Кагав РВП Д*пе да им е яко на скаузърите :mood (36): 0-2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Равен или най-много минимална победа което разбира се ще зарадва всички, въпреки че ми се иска да ги пребием с 0:3 на Анфилд. Евра като титуляр защото има много опит в тия мачове и Чичарито и РвП в атака Рууни като резерва в краен случай да се рискува.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пресконференцията на Сър Алекс преди мача с Галатасарай е в 16:00ч. наше време. Следете Блог MUBG за ъпдейти. Междувременно стана ясно, че Марк Хоулси ще бъде рефер на мача срещу Ливърпул в неделя, а Антъни Тейлър ще ръководи двубоя за Купата на Лигата срещу Нюкасъл другата сряда.

публикувано от MUBG във фейсбук , във вторник.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия боклуци дали биха ни отдали почит към нашата трагедия, когато се наложи? Ние още малко да вземем и да им подарим победата.

Иначе арбитъра май ще бъде Марк Холси.

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/NCrDAMj0cws

Много ме радват такива надъхващи клипчета. Особено преди мач.. имам чувството, че аз ще излизам да играя :mood (17): :mood (17):

Утре супер много се надявам да видя Рууни. Дано Фърги е послъгал за него и утре да бъде изненада. Искам да го гледам заедно с РВП и зад тях Кагава, на вратата Де Хей и бой :mood (35): :mood (35): Редактирано на от Илиян

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Послендите мачове в лигата, които Холси ни е свирил са победите с 4-0 над Вила и 5-0 над Фулъм в Лондон, но между тях ни е свирил мача именно със скаузърите за ФА къп (2-1). Тва за протокола де. Преди всяко дерби си пожелавам да няма съдийски извращения, независимо в чия полза.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена