Jump to content
Viper

Liverpool - Manchester United

Препоръчани публикации

Публикувано изображение

Нз ква дрога взимаш, ама или прекаляваш с нея, или е мега некачествена... Чичарито... Евра ? :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мечтата 0:5....възможноста 0:1 (1:2)....реалноста 1:0...очаквам загуба, дано греша...ДАНО!

И аз така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
-----------------------------------Де Хеа--------------------------------- ---Рафа-----------------Вида------------Евънс---------------Бютнер-- ---Валенсия-----------Карик-------------Скоулс----------------Кагава-- ------------------------------------Рууни---------------------------------- -------------------------------------РВП------------------------------------ Нещо такова ще е супер..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нз ква дрога взимаш, ама или прекаляваш с нея, или е мега некачествена... Чичарито... Евра ? :mood (36):

... Линдегард, Флеч, Еванс

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Реално мача си е калпав отвсякъде.Ако трябва да кажа нещо за мача-ми в по-добра форма сме от тия,ама се е виждало не един път,че формата в дербитата няма значение.Сигурен съм,че Суарез ще е пределно мотивиран да ни разкаже играта,и да се изкара по-голям от Евра.Иначе и аз съм "за" Евра-Бютнер е пичага,обаче няма опита,и верно може да стане като Рафаел срещу Байерн в ШЛ.Освен това очаквам Рууни титуляр,евентуално с Перси до него,и Кагава зад двамата

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Крайно време е да ги бием и на техния стадион.Ако това се случи съвсем ще задълбаят в дъното на таблицата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мача:

Ще е тегав мач. Едва ли има фен, който да мисли обратното. Тъпото е, че тези посредственици вземат този мач като най - значимото нещо през сезона им, а за нас е просто мач. Липсва ми онзи Юнайтед, който да им отговори на желанието с желание.

Имам странното усещане, че този сезон ще запишем победи на ,,Анфийлд'' и ,,Стамфорд Бридж''. Може и да бъркам, което ще бъде най - нормалното нещо, ще видим.

Състав:

Вратар: Предвид факта, че Керъл вече не е във ФК 22 години без титла, а и това, че лузърите играят с чики-рики (тъй като са далеч до тики-така), то би следвало Де Хеа да е на вратата.

Защита: Щеше да е хубаво от дясно да имаме повече опции. Кофти е, че имаме само една - Рафаел. Нищо против момчето, ама точно в такива мачове доста се влияе от напрежението. Нямаше да е лошо да можем да разчитаме на Джоунс или Смолинг за този двубой. В центъра очаквам Фърдинанд и Видич. Всяка друга двойка би бе изненадала, освен ако не говорим за проблем с контузия. И сега - основния въпрос с лявата зона. Аз съм ЗА Бютнер. Защо? Първо, защото има амбиция за доказване. И второ, ако Евра играе, то ще му е доста тежко. Не се знае как ще му се отрази напрежението. И без това играта му слаба. Мисля, че Фъргюсън ще вземе правилното решението.

Халфова линия: В центъра очаквам Карик и да се надяваме Скоулс. Кофтито е, че игра вчера почти цял мач. Ако приемем уговорката, че излезе като титуляр и в Неделя срещу капутите, то ще му се насъберат 3 срещи за 8 дни, което не е малко на фона на възрастта му. По крилата очаквам Валенсия и Нани. Зад нападателя по всичко личи, че ще действа Кагава.

Нападение: Абсолютно никакво съмнение, че Перси ще стартира. Дори и Рууни да е здрав, ще седне на пейката и ще бъде жокер.

ПП. К*Р за червената сган от Мърсисайд, ДВА за феновете им! Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни май няма да е в групата за неделя, поне такива са последните слухове. Иначе много искам да ги смачкаме тия, и то на мизерното им стадионче, ма надали. Като домакини срещу топ отборите обикновено играят надъхано, а срещу нас- съвсем. Ще е биткаджийски мач и трябват много топки, за да го вземем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

He cheats, he dives, he hate the Jackson 5

Suarez dives when he wants
Luis Suarez dives when he wants

Цял мач така ще си пееем и ако ги бием ще съм адски щаслив. Много искам победата на тоя кирлив стадион, искам да ги свалим на земята и да плачат.

Мечтата 0:5....възможноста 0:1 (1:2)....реалноста 1:0...очаквам загуба, дано греша...ДАНО!

Де Хеа на вратата пък останалите как ги нареди...и се надявам Евра да почива пак.

Солджър, никакви такива песни няма да има защото са се разбрали да не се пеят такива неща заради Хилсборо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Солджър, никакви такива песни няма да има защото са се разбрали да не се пеят такива неща заради Хилсборо.

Къв хилсбъро те гони теб, не знам :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Къв хилсбъро те гони теб, не знам :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Май не следиш новините? :shocked: Истината излезе наяве и сега преди мача ще има някакъв почит на загиналите. И точно заради това няма да се пеят такива негативни песни.

Прочети това и това Редактирано на от Din4o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кво ме интересуват новините на тия скаузърски злетаци. Аз отивам да се събера с приятели и да си пеем, за останалото ме боли!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кво ме интересуват новините на тия скаузърски злетаци. Аз отивам да се събера с приятели и да си пеем, за останалото ме боли!

Хубаво де, исках да кажа че на мача няма да има подобни реплики. Поне така се са разбрали и двата отбора и феновете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Май не следиш новините? :shocked:

He cheats, he dives, he hate the Jackson 5

Luis Suarez dives when he wants

Ей ся в тая песен ако ми покажеш къде се пее за хилсбъро ти давам каса бира. Призивите са за песни и скандирания по повод трагедиите на двата отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така се започва. Ако феновете ни отидат и започнат да пеят нещо за Суарез на Анфийлд, то феновете на Ливърпул ще отвърнат с кой знае какво и след това ще почнат песните за Хилсбъро (както се случи срещу Уигън) и ако направим такава грешка и то точно когато не трябва ще бъдем наказани от ФА 100%. Редактирано на от Din4o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евра е титуляр тоя мач и спрете с глупостите за него. Излизаме за победа, като от евентуално равенство не трябва да се правят трагедии. Все пак излизаме на Анфийлд, т'ва си е дерби и всичко може да се очаква. Троен мач, но все пак в момента имаме по-добър състав и дано успеем да вземем 3-те точки...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ливърпул колкото и да са в дупка и слаба форма , срещу нас винаги играят на живот и смърт.. Излизаме с характер и с добър състав и ги мачкаме !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вратар : Де Хеа! Линдегард не е за такива мачове . Защита: Рио и Вида в средата, Рафаел вярно лесно може да се афектира и не е за такъв мач,но няма избор. За Евра или Бютнер аз съм за Евра. Не се знае дали ще е свеж за Пулите. Има и вариант Вида -Еванс в средата ,но е прекалено рисков! Полузащита: мисля ,че Фърги ще изненада както обича да го прави в дербитата. Валенсия, Карик и Кагава са твърди титуляри! Ако Кагава е уморен, предвид смяната вчера може да се пусне Клев, който не знам защо всички забравиха ! Според мен ще видим Гигс ,а Чичко ще е зад в.Перси. Системата я виждам нещо от сорта на 4-4-1-1. Скоулс е уморен. Нанчо трябва да заляга над книжките. Не се знае дали Ашли няма да е възстановен, а това с Рууни според мен е част от триковете на Фърги. А и да не е така, няма да е ефективен. btw за статистиката мин. сезон Юнайтед срещу Брендан Роджърс имаме 2 победи с 1:0 като гост и 2:0 като домакин. От това какви играчи пуснаха тази вечер срещу Йънг Бойс е сигурно,че срещу нас Пуля ще са пределно мотивирани.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
имам кофти усещане ,че тва ще е първата победа на Брендънчо във ВЛ..тея слабаци сигурно имат 4-5 мача на топ ниво всеки сезон и неизменно 1 или 2 са срещу нас..да не кажа ,че на ш*бания им стадион последните няколко години си се дъним яко. дано ги треснеме и ги пратиме в шеста глуха където им е мястото де..Евра да скача с двата крака на знаете кой.. 2-1 сигурно ще е мача. Редактирано на от -rusnaka

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва па за Хилзбъро са пълни глупости. Никой не е пял за това, пяха Always the victims, it's never your fault. Тая песен изобщо не е насочена към това, а към цялостната философия на тоя мизерен клуб в последните 20 + години на жалко съществуване. Те винаги за всичко обвиняват всеки друг, но не и самите тях. Все има конспирация срещу тях, все някой им пречи, те винаги са невинни, всичко е пропаганда срещу тях, а те са ангелчета. Ей за това е тая песен, а не за Хилзбъро. Естествено малоумните медии пак направиха буря в чаша вода и създадоха проблем от нищо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тва па за Хилзбъро са пълни глупости. Никой не е пял за това, пяха Always the victims, it's never your fault. Тая песен изобщо не е насочена към това, а към цялостната философия на тоя мизерен клуб в последните 20 + години на жалко съществуване. Те винаги за всичко обвиняват всеки друг, но не и самите тях. Все има конспирация срещу тях, все някой им пречи, те винаги са невинни, всичко е пропаганда срещу тях, а те са ангелчета. Ей за това е тая песен, а не за Хилзбъро. Естествено малоумните медии пак направиха буря в чаша вода и създадоха проблем от нищо.

Съгласен съм.
Относно състава много се надявам на Бютнер вместо евра и на Флетчър-Скоулс И Рууни, Кагава, Перси :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съмнявам се Фърги да го пусне в толкова важен мач...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пресконференцията започна. Очаквайте новини преди мача. Без Рууни(още 1 седмица), Ашли(2-3 седмици), Флеч ще започне срещу Свраките. Другите са здрави(освен Джоунс, Смолинг) Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни не е готов за гостуването на Анфийлд

Сър Алекс Фъргюсън потвърди на петъчната си пресконференция, че в отбора няма нови контузии и всички, които играха срещу Галатасарай в сряда, са на разположение за гостуването на Ливърпул в неделя.

Мениджърът също така коментира и състоянието на Уейн Рууни и Ашли Йънг, които няма да бъдат на линия за дербито на Анфийлд.

"Всички, които играха в сряда са на разположение", заяви Сър Алекс. "Знам, че във вестниците се появиха информации, че Уейн Рууни ще е готов за неделя, но това не е вярно. Не е далеч от завръщане в игра, но най-вероятно това ще стане следващата седмица."

"Ашли Йънг има натъртен хрущял и мисля, че ще бъде извън игра около две-три седмици. Спокойно може да тренираш и да играеш така, но ще му дадем известно време да се възстанови, за да сме сигурни, че ще бъде добре."

"Имаме опит с подобни контузии и с това какво става, когато се прибърза със завръщането на даден играч. Затова ще му дадем време, за да се възстанови напълно. До две-три седмици ще е на линия."

Попитан относно състоянието на Дарън Флетчър, който се завърна в игра при победата над Галатасарай в сряда вечер, Сър Алекс заяви, че планира да разчита на шотландеца в мача за Кепитъл Уан Къп срещу Нюкасъл следващата сряда.

"Дарън сложи началото на своето завръщане в сряда, но няма да играе в неделя", коментира мениджърът. "Със сигурност обаче ще стартира срещу Нюкасъл. Смятам, че това е перфектният двубой за него. След това имаме мач срещу Тотнъм следващата събота и той може да вземе участие в него, но това зависи как ще се представя в сряда."

"Това ще бъдат неговите пълни 90 минути след 10-месечно отсъствие, така че това ще бъде страхотна вечер за него. В момента се справя доста добре, както видяхме в сряда вечер. Той спазва диетата си и прави нещата както трябва, така че се надяваме, че състоянието му ще остане такова, каквото е в момента."

www.manutd.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роби Фаулър: Евра и Суарес трябва да отдадат почит към загиналите в Мюнхен и Хилзбъро
Определено от това се нуждае едно подобно съперничество.
Всичко си има граници, респект за Фаулър в случая.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена