Jump to content
Viper

Liverpool - Manchester United

Препоръчани публикации

добре , че мача не съвпада с дербито на Фулъм с Уигън :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кофти мач.Честно казано Х няма да е лош резултат.Суарез просто ще се подиграва с нас ако защитата продължава да е на това ниво. И най-интересното - Бютнер или Евра? Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И най-интересното - Бютнер или Евра?

Бютнер ъф корс! Ква Евра, кви пет лева..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

поредното гостуване над средняк, стандартно 0;2.

Ти вярваш ли си така като си пишеш,дано не ги подценим,защото въпреки,че стартираха ужасно знаем как играят с/у нас и то на Анфийлд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се на чиста мрежа и победа най-вече. Не би трябвало да допуснем Ливърпул да ни бият в тази жалка форма, в която се намират. Редактирано на от Grimmjow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те пулята с победите над нас си осмислят сезоните напоследък. Ако ще 37 загуби да имат, гостуването ни на Анфийлд го играят като финал на ШЛ, а играчите им внезапно придобиват топ-форма. И съм почти сигурен, че ще се отпушат точно срещу нас, м*мичката им. :angry: А Евра 10 мача бан да не вижда зелена трева никъде!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам какво е играл Евра днес /лошите му изяви/,но е опитен биткаджия , което накланя чергата повече към него, какво ще бъде знае само един . Пуул-а винаги може да ни удари , сега са зле . Винаги са навити за този мач, на техен терен са окрилени. Ние не сме цвете и не сме чак толкова пред тях като игра, само резултатите ни държат на ниво . Дано се стимулират за мача, Дерби е . Тука вс може да стане. Не съм гледал стратегически правилен мач от отбора на Анфилд от четири години поне.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

добре , че мача не съвпада с дербито на Фулъм с Уигън :mood (17):

:mood (17): :mood (17): :mood (17):

Фърги да не обърка състава само...
Де Хеа титуляр...
Не вярвах, че ще го кажа и напиша, но си мисля, че конкретно в този мач, Евра трябва да е титуляр...
Лошото е, че поизцедихме Скоулс....
Надявам се да разберем скоро до колко е вярно, че Рууни се е възстановил и дали ще вземе участие..
КЗЛ !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както винаги тежък ще е мача срещу лузърите. С подходящ състав може и да вземем първата си победа от доста време насам на техения стадион. ГГМЮ ! Редактирано на от FriskY

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като им гледах последния мач срещу Съндърланд ми се видяха много жалки :D Но все пак в такива дербита не мисля, че формата на кой да е от отборите има голямо значение. От техните играчи най-много ми харесва напоследък Рахийм Стърлинг и от него очаквам да ни създава проблеми, дано сгреша. Имам някакво чувство, че ван Перси може да се окаже жокера ни в този мач. 1-1 или 1-2, 0-2 за нас ... нещо такова си мисля, че ще е ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Или ще бием 4-0 или ще паднем. Ако бием - Нани, Рио, Еванс и Карик ще вкарат головете.

Ето един такъв отбор ще ме зарадва:

Публикувано изображение Редактирано на от Din4o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Колкото и да са слаби и дори трагикомични,мачовете срещу нас им осмислят живота на тия хоумлеси и ще скочат яко. Това не пречи да си ги бием и оставим на дъното на таблицата и след този кръг... А ако може да изпаднат или да фалират ше е най-добре :wub:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия неделя се хвърлят си осмислят сезона. Ще е тегав мач, а това, че Скоулс ако играе ще му е трети мач в рамките на 8 дена ме притеснява. Иначе подкрепям тия, които са за Евра титуляр. Бютнер супер симпатяга и има бъдеще на Олд Трафорд, но в тия мачове ни трябва опит. Ще го провокират, ще си изкара рано картон и ще стане некой сакътлък. И без тва си имаме Рафа на другия фланг, който се пали лесно, няма нужда от още един. Плюс това ако Евра играе Суарез нон-стоп ще се прави на мъж, което е добре за насПубликувано изображение

Искам една мазна победа с гол в края от дистанция на някои от халфовете. Ма в продълженията, и то след като са изтекли вече дадените минути и публиката освирква съдията. А бе искам да им е гадно и това еПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе едно е сигурно в този мач - МЪКА ЩЕ Е ! Надявам се РВП да се развихри.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз честно казано не съм навит на Рууни в тоя мач. Знаем, че винаги като се завръща от контузии му трябва малко време да се адаптира, сезона му за пореден път започва ужасяващо. По-добре Перси с Кагава и Уелбек или в краен случай Чичарито. Де Хеа задължително на врата, и аз се колебая между Евра и Бютнер щото единия няма опит в такива дербита, а и е гостуване, а другия има само ЛОШ опит и то точно в това дерби, май повече клоня към Бютнер, ще се посвали малко и от напрежението на отбора от публиката. За мача кво да кажа... няма да споменавам мнението си за това отборче, но искам да видя пълна мотивация от нашите, искам да изядат тревата, да ги бият с разлика ако щат. Стария най-накрая трябва да покаже, че не го е "страх" да гостува там, щото видяхме през 2006 и 2007 ги бихме два пъти поред там и след това суша. Време е за победа, мина доста време. Циркаджията Нани нещо не ме кефи титуляр, но реално няма кой да играе... Ако ги бием тия тук, тва ще е огромна стъпка напред за нас и назад за тях, просто Дъртия да ги стяга и да се стяга той, а не да ми говори как сме щели да ги "support-ваме" и прочие в трагедията им. Много се издразних на тия изказвания впрочем. Едва ли не им правим свирки точно преди дербито, а в неделя ще ни освиркват, плюят, замерват и псуват през цялото време.... знам ги много добре тия лузърите, за тях такива приказки не важат, те затва са имали тия трагедии, щото феновете им са много умни... САФ да не ми говори за съпорт и респект, а да вземе да надъха играчите си и да си взимат гостуването, ДЛЪЖНИ СА след толкова много провали в последните години!!!!!!! Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
He cheats, he dives, he hate the Jackson 5 Suarez dives when he wants Suarez dives when he wants Luis Suarez dives when he wants Цял мач така ще си пееем и ако ги бием ще съм адски щаслив. Много искам победата на тоя кирлив стадион, искам да ги свалим на земята и да плачат. Мечтата 0:5....възможноста 0:1 (1:2)....реалноста 1:0...очаквам загуба, дано греша...ДАНО! Де Хеа на вратата пък останалите как ги нареди...и се надявам Евра да почива пак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Колкото и да са слаби и дори трагикомични,мачовете срещу нас им осмислят живота на тия хоумлеси и ще скочат яко. Това не пречи да си ги бием и оставим на дъното на таблицата и след този кръг... А ако може да изпаднат или да фалират ше е най-добре :wub:

Аз пък не искам да изпадат, по-сладко би било да ги мачакаме, лига Европа да е мираж за тях, да агонизират на дъното и да оцеляват на косъм ... и така всеки сезон. :mood (19):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
---------------------- де Хеа ----------------------- Рафаел --------- Рио -------- Видич ------- Евра Валенсия -------------- Карик --------------- Гигс --------------- Рууни ------------- Кагава ---------- -------------------- ван Перси ----------------------- примерно...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И ето че дойде време за мача с най-големите противняци,така да искам да им сипем с черпака,но както винаги ще е завързано дано уползотворим голям процент от създадените положения и да не допуснем да ни вкарат редовните калитарски,мижави голчета.Евра със сигурност ще е титуляр и напълно подкрепям тъй като все пак си е един от най опитните ни играчи и съм убеден,че точно този мач ще е повече от стабилен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе Де Хеа да си строи добре стената. А тя да не мърда и пуска топката, че ми писна Джерард да ни вкарва такива баламски голове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена