Jump to content
Viper

Manchester United - Galatasaray

Препоръчани публикации

Боли ме като гледам Скоуси всеки мач титуляр , не че не искам , но да имаме неизменим титуляр на 37( 8 ) си е болка :mood (20): Редактирано на от Select

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рио почива....но присъствието на Скоулс не ме кефи...това значи че в неделя може и да резерва :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хмм Бютнер не е на пейката дори.. Еванс може да играе като ляв бек при нужда, а Валенсия като десен.. А Андо не сме го виждали от много време... Та това май обяснява нещата :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интересно дали Евра ще гледа да се играе по-добре от всякога, или пак ще го разминават като малка гара в защита.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защо Скоулс? Едва ли идеята Скоулс да изиграе 3 мача за 8 дни е добра. Това ме навежда на мисълта, че в Неделя ще е резерва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен щеше да е по-добре Клевърли да започне днеска и при нужда да бъде заменен преди края със Скоулси, за да натрупва игрово време и даже да играе титуляр за лузърите, и пак при нужда да бъде сменен от Скоулси. Но все пак шотландецът с дъвката си знае най-добре!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

#MUFC bench: Lindegaard, Ferdinand, Anderson, Cleverley, Fletcher, Hernandez, Welbeck

:mood (5): :mood (5): :mood (5): :mood (5): :mood (5): :mood (5): :mood (5): :mood (5): :mood (5): :mood (5): :mood (5): :mood (5): :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абе какво сравнявата Галата със средняк във ВЛ, верно че по класа са на едно ниво но тоя мач може да се окаже и по-труден от другия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рио почива....но присъствието на Скоулс не ме кефи...това значи че в неделя може и да резерва :(

много притеснителна хипотеза. Не трябваеш да започва днес..

Флеч !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой може ли да даде работещ линк за мача с английски коментар?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалка им майка на Галатасарай...както се и очакваше, Фърги пуска оптимален състав. Ще има шоу и газене май тая вечер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре защо Скоулс... Трябваше на пейката да остане да почива за неделя, а сега щом ще играе по-скоро ще е резерва в Неделя, че едва ли ще може да играе на тази възраст 3 мача за 8 дни... Ван Перси можеше да е на пейката, но ако си свърши работата до почивката или 60 минута да излиза и да влиза някой от пейката. Хубаво е, че Де Хеа ще играе отново. Бютнер дано почива за неделя. С този състав... победа... Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Видяхте ли транспиранта на Олд-а от ц*ганите Публикувано изображение :46170a95483b1b7f:

R.I.P. Мангалатасарай. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Bloodzeed предава също мача sop://broker.sopcast.com:3912/132927 :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да, слава Богу! Иначе ей сега ги дадоха ордите, отсега са почнали. Тва ако не е мотивация за нашите фенове.... не знам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена