Jump to content
Viper

Manchester United - Galatasaray

Препоръчани публикации

виж ги ордите пред вратите на великия отбор как крачат...тва е най-противния етност евър и не само от Бг гледна точка ами като цяло, първо нямат място в Европа щото са индийци демек цигани и трябва да си крачат из пустините там а не да се опитват да доминират икономиката на цяла европа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вземи смени нападението.

Аз знам, че нападението не става, но срещу Галатасарай би трябвало да се разиграят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Усещам, че сега пак ще гръмне някой скандал във форума. За това man.utd:forever, по - добре си изтрий мнението. Иначе тия имат уникална агитка, което ме подсеща, че нашите в Манчестър днес трябва да оставят семките и пуканките настрана и да повикат малко. Ще е срамота ако отново ги заглушат. Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

виж ги ордите пред вратите на великия отбор как крачат...тва е най-противния етност евър и не само от Бг гледна точка ами като цяло, първо нямат място в Европа щото са индийци демек цигани и трябва да си крачат из пустините там а не да се опитват да доминират икономиката на цяла европа.

Турците ако искат ще влезнат в Европа, но не настояват. На ден знаеш ли по колко български коли влизат до Турция, къде за цигари, къде за друга стока? По-добре да не ти казвам. Оттам си правят голям бизнес и не настояват да влизат в Европа. Защо българите предпочитат да влезнат до Турция и да си вземат стока, вместо от България? Защото оттам българина има повече печалба. Имам го този случай и знам какво е. Освен това много мразя човек да говори и да се оковава на минали факти. Сегашните турци нямат нищо общо с другите в миналото. Сори за офтопика.

Както повечето казаха. Очаквам да надвикат англичанчетата на трибуните. Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тежката артилерия в този мач... Никакви тинтири минтири със състава. Излизаме с най-доброто (с изключение на Скоулс, който трябва да почива и Ван Перси, който да влиза само в краен случай) и взимаме мача иначе ще си изпатим... Рио/Вида също може да поотпочине с Евънс вместо него, Евра ако ще играе нека да е днеска и Бютнер титуляр в неделя, а ако нещо и днес да играе момчето, но малко множко ще му дойде. Де Хея обратно на вратата, Карик с Клевърли (Андо... НЕ благодаря! ), Шинджи пред тях, Валенсия и Нани/Йънг отляво и напред Уелбек. Победата е важна да се вземе (Ако може и с 2+ гола разлика, че играх наще с ХК :D)! Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Усещам, че сега пак ще гръмне някой скандал във форума. За това man.utd:forever, по - добре си изтрий мнението.

Иначе тия имат уникална агитка, което ме подсеща, че нашите в Манчестър днес трябва да оставят семките и пуканките настрана и да повикат малко. Ще е срамота ако отново ги заглушат.

Публикувано изображениеБенфика ги заглушиха... Бенфика братко... сеш' се колко са зле нещата на тоя стадион.

Между другото изобщо не очаквайте турците да бъдат надвикани, може би само ако губят много ще мълчат, но се съмнявам. Отдавна съм се отказал от публиката на Олд Трафорд, само Стретфърд-а държи фронта що-годе, но и той бива обезличен, може би и той се е напълнил със семкаджии.

Ако говорим за истински фенове с истински песни и с подкрепа през целия мач, то това за жалост са само тези, които пътуват по гостувания. Надвикват всеки, сериозно, шапка им свалям на тех.

http://cl.sportal.bg/news/Furgi-e-seriozen...macha.5029.html

А старецът с червения нос яко е затегнал мерките! Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Wolfram

Проблема на нашите фенове е, че са адски разглезени от случващото се с отбора през последните 20 години. В едно съм се уверил - когато Юнайтед е бил до ръба, то тогава е получавал страхотна подкрепа от ,,Олд Трафорд''. Поне до сега не съм срещнал момент, в който отбора да е на ръба и феновете да не са с него.

В останалото време обаче са тихи. В ШЛ не знам как са, но в ПЛ местата за гостуващи са 3,4 хиляди от 76 000. И какво се получава? Агитка от 3,4 хиляди заглушава такава, която е повече от 18 пъти по - голяма. Срамота направо.

Но както вече казах, всичко според мен се дължи на временното състояние на отбора. Когато трябва - подкрепят, в останалото време не се чуват.

Ако всеки двубой подкрепата е такава, грешка няма да има!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съгласен съм че не е така както трябва, ама ако ги гледате само от Диема там положението е много зле, на всеки стрийм шума се чува много по-добре, а нашата away агитка е най-добрата в цяла Англия. Диема звук само от Анфийлд само на църковната им се чува, и това защото стадиона е малък за стандартите на ВЛи има добра акустика, мисля че беше на 7мо място. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не гледам по Диема от 3 години някъде, само по Коледа и август/септември 2-3 мача максимум, така че говоря не като Диема-зрител онли, ако тва имаш предвид. Иначе съм съгласен с MUFC относно притискането до ръба и подкрепата, само че на тоя отбор му отиват трибуни, които се раздават всеки мач! В крайна сметка имат по 1-2 мача в седмицата, не им коства нищо да повикат. От всичките 76 хиляди, ако поне половината викаха, щеше да има прекрасна атмосфера. Жалко наистина. А от друга страна е имало мачове, в които публиката е била клиширано ама "12-тия играч". Примерно полуфинала с Барца и още за няколко мача се сещам....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
man.utd:forever

Бе мани, ,,Сигнал Идуна Парк'' да не би да е по - малък от ,,Олд Трафорд''? Вероятно и там ''акустиката'' прави феновете на Дортмунд толкова шумни.

А и със сигурност не е проблем това, че стадиона е по - голям. Има мачове, в които подкрепата е на макс и се усеща разликата от обичайното.

Иначе турците са фанатици. Бешикташ, Фенербахче, Галатасарай... агитките им слагат в джоба си почти всеки противник.

А подобно нещо не знам дали някога ще видим на ,,Олд Трафорд'' Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
в интерес на истината в ШЛ често атмосферата е много добра, за разлика от ВЛ където има едно привикване към успехите на отбора. Все пак въпреки че САФ е най-усешния мениджър в ШЛ (4 финала) има 2 титли което за 25 години не е много, ето защо докато се пенсионира трябва да спечели още 1 минимум, няма треньор с повече от 3, макар и вероятно Мауриньо да го подобри тоя рекорд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе добре че са турските фенове да ме държат будни по време на мача... Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Турците ако искат ще влезнат в Европа, но не настояват. На ден знаеш ли по колко български коли влизат до Турция, къде за цигари, къде за друга стока? По-добре да не ти казвам. Оттам си правят голям бизнес и не настояват да влизат в Европа. Защо българите предпочитат да влезнат до Турция и да си вземат стока, вместо от България? Защото оттам българина има повече печалба. Имам го този случай и знам какво е. Освен това много мразя човек да говори и да се оковава на минали факти. Сегашните турци нямат нищо общо с другите в миналото. Сори за офтопика.

Както повечето казаха. Очаквам да надвикат англичанчетата на трибуните.

Sorry за отклонението , но сегашни , минали и бъдещи турци няма . Бивш турчин и бивш циганин няма . Спира до мен да светофара S-класа за . Семейство "роми" - мъжа и жената отпред ,а децата са отзад . И докато чакаме зеленото детето на задната седалка си наплюва слънчевите очила и си ги избърса от тениската . И в гетата да живеят и в Бояна да жидеят еднакви са си .
А за мача довечера очаквам да започнем с победа . От първия сигнал в атака . Най-вероятно ще бъде дадена почивка на няколко от по-опитни играчи . Това клипче с атмосферата на Фенерите го постнете в официалния форум/сайт и т.н. да се засрамят "семкарите" на Олд Трафорд . Редактирано на от whatdafuck

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Алекси ли ще коментира мача? Абе какво стана с Андерсон, днеска му е време да поцъка малко...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
май е инжурнат. едно от малкото нещо който не ми харесват в Юнайтед е че не си обявяват контузиите и като отсъства един футболист не знаеш от какво е, тва е с цел майнд геймс, но това не променя че е дразнещо за хората който искат да следят всичко около клуба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

май е инжурнат.
едно от малкото нещо който не ми харесват в Юнайтед е че не си обявяват контузиите и като отсъства един футболист не знаеш от какво е, тва е с цел майнд геймс, но това не променя че е дразнещо за хората който искат да следят всичко около клуба.

Е, че вчера беше сред трениращите.
Иначе тая вечер щяло да има 2 550 фена на Галата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
MANCHESTER UNITED: Lindegaard, Rafael, Vidic, Ferdinand, Evra, Valencia, Carrick, Cleverley, Giggs, Kagawa, Van Persie GALATASARAY: Muslera, Eboue, Semih, Dany, Hakan, Hamit, Selçuk, Melo, Amrabat, Burak, Umut

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена