Jump to content
Viper

Manchester United - Galatasaray

Препоръчани публикации

Сър Алекс заяви, че ще разчита на опитни играчи утре, като добави, че лошото представяне в Европа миналия сезон ще мотивира играчите да се представят по-добре. Има голяма вероятност Давид де Хеа да се завърне на вратата на Юнайтед. Шинджи Кагава също е готов за игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смятам, че Де Хеа трябва да пази в тоя мач. Освен това няма да е лошо да видим и Кагава, малко се позагуби напоследък.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Що да се е позагубил, просто миналия мач му бе даде почивка.Валенсия,Йънг,Чичарито... лузърите са ми по-важни, ШЛ не цел номер 1.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така е ама тая година минимум Четвърт финал, да измием срама от предната.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да докажем отново, че сме голям отбор и да ги смачкаме тези безапелационно. Никакви компромиси и отпускане, яко бой и атака. После идва ред на лузърите,

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ДДХ Рафаел Видич Еванс Бютнер Карик Андерсон Валенсия Клев Уелбек Ернандез
Нещо такова очаквам, но изключвам вариант и да започнем с някой от Кагава, Перси и Нани, въпреки, че ме съмнява. Галата играят доста атакуващ футбол и очаквам да се окопитят бързо и да стане по-отворен от очакваното мач. Крилата и бековете ще ни спечелят/загубят мача. В общи линии съм оптимист, а и на скамейката ще има доста играчи, които могат да обърнат мача ако се закучи. Едно 2-1, 3-1 ми се струва резонно, па да видим

ПП Валенсия ще ги пори тоя мач, стига САФ да го пуснеПубликувано изображение Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам труден двубой! Галатасарай не са за подценяване и мисля, че трябва да вземем този мач насериозно, въпреки че в края на седмицата имаме дерби с Ливърпул.

Не бих казал какъв състав очаквам, тъй като е трудно да хванем идеите на Фъргюсън, а и в момента разполагаме с голяма група от футболисти, но бих написал какъв бих искал да видя.

Де Хеа

Рафаел - Видич - Еванс - Евра

Карик - Клевърли

Валенсия - Кагава - Нани

Уелбек

И да избегна въпроси - защо Фърдинанд, Скоулс, Бютнер и Перси няма да играят, то ще отговоря от сега. На Скоулс му е необходима почивка, трябва ни свеж за Неделя. Мисля, че това е удобен момент да видим Джони в състава, а и Рио също няма да му се отрази лошо една почивка. Същото важи и за Бютнер, защото искам да го видим в Неделя титуляр. А не мисля, че ми му се отразило добре 3 двубоя в рамките на 8 дни. Колкото до Перси - по - добре да не рискуваме, тъй като ще е от огромна важност да разполагаме с класа на върха на атаката срещу Ливърпул. Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тая година ни трябва далеч по-добро представяне в ШЛ.Надявам се Сър Алекс да не подцени турнира като миналата година.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам нещо от този сорт за мача! -------------------Де Хея------------- -------Рафа----Рио----Евънс----Бютнер ---Нани----Скоулс----Клевърли----Йънг ------------Чичарито---- Уелбек-------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мачът в 10 без 15 ли е?

21;30 пишеше в програмата,ама може и студиото тогава да почне,нз.Иначе дано успеем да спечелим,и да си запазим силите за двубоя с Л'пул.не знам нито един от играчите на галатасарай,и нямам никакви впечатление от играта им,и от отбора им(и не съм и ги гледал дори).Само разбрах,че Рийкард вече не им е тренер,а имало някъв друг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

21;30 пишеше в програмата,ама може и студиото тогава да почне,нз.Иначе дано успеем да спечелим,и да си запазим силите за двубоя с Л'пул.не знам нито един от играчите на галатасарай,и нямам никакви впечатление от играта им,и от отбора им(и не съм и ги гледал дори).Само разбрах,че Рийкард вече не им е тренер,а имало някъв друг.

Как ще не знаеш Елмандер,Ебуе,Мело,Барош,Алтънтоп,Муслера някой познат...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Manchester United will be wearing black armbands during tonight’s UEFA Champions League match against Galatasaray AS, at Old Trafford, in honour of the two policewomen, PC Fiona Bone and PC Nicola Hughes, who tragically lost their lives on Tuesday whilst on duty in the Greater Manchester area.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Очаквам нещо от този сорт за мача!
-------------------Де Хея-------------
-------Рафа----Рио----Евънс----Бютнер
---Нани----Скоулс----Клевърли----Йънг
------------Чичарито---- Уелбек-------

Вземи смени нападението.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Manchester United will be wearing black armbands during tonight's UEFA Champions League match against Galatasaray AS, at Old Trafford, in honour of the two policewomen, PC Fiona Bone and PC Nicola Hughes, who tragically lost their lives on Tuesday whilst on duty in the Greater Manchester area.

:facepalm: :post-6852-1280434767:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
[attachment=3994:76211_34...330713_n.jpg] Пожелавам си един хубав старт на кампанията с победа и нека това бъде нашата година! ГГМЮ :devil3: BELIEVE!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена