Jump to content
Viper

Manchester United - Galatasaray

Препоръчани публикации

Победа и само победа!Игра със скорост и Робин да показва каквото трябва :mood (15): Интересно ми е кои ще са в центъра ако Скоуси почива и Кагава е за нападателя ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам победа и рязаните тотално да надвикат англичаните

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

1:0 на мъка и се готвим за скаузършит!

:greets:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бием пак с разлика за самочувствие,като им вида капитана УЙфалуши и са ми ясни...колко да ни е трудно бах ги в нокторезачките смешни

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
мисля, че след гола който отбеляза, може отново да видим пауъл. фърги обича да дава шанс на играчите които са отбелязали

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съмнявам се, че Пауъл ще е титуляр.Все пак Фърги каза, че няма да подценяваме групите тази година и едва ли ще залага на млади.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен няма да е изненада ако Пауел и Енрикез бъдат на терена за извесно време.Все пак очаквам максимума,+1-2ма който ще бъдат пазени за мача с лузарите.Все пак,за там ще трябват свежи сили,не можем да си позволим да паднем от Лузърпуул !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Перси да почива, че тия тървари ще вземат да го наритат...Ебуе се точи да ни бият.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пауел и Енрикез :mood (35): Ако искате и Сам Джонстън да пусне на вратата :mood (17): Фърги каза 100 пъти, че тая година няма как да се подцени групата след миналия сезон. А и Галатасарай все пак е шампион на Турция и доста солиден отбор, не е отбор от Блу Скуеър Лийг, че да играят дебютанти на по 18 години. Пауъл може да влезне в края при солидна преднина, и то ако е в групата, нещо което според мен далеч не е сигурно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам да излезем със солиден състав,но все пак ще съхраним и някои от основните ни играчи.Знаем какъв мач има уикенда така че..... Фъргюсън потвърди,че тази година няма да подцени ШЛ,но това е първи мач,при това домакинство и си мисля,че ще запазим някои друг титуляр ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Todor «t0bl3ro» Ivanov
Тъй като в един форум ме нарекоха "псевдо-фен", поради факта, че искам отборът ми да играе хубаво ще повторя и тук. Искам да покажем добра игра, дори и да загубят ще знаят, че са дали всичко от себе си и после ще се поправят където са сбърали и всичко ще си дойде на мястото. Дано наистина не подценят мачът, защото в Галата има неслаби играчи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Галатасарай наскоро има гледах некъв мач - доста приятен отбор за гледане. Вкараха бая голове първите кръгове и атакуват изключително разнообразно, т.е. не само през центъра ми и по крилата с включвания на Балта и Ебуе. А бе като нищо ще се разпишат, но пък ако хванем бековете им в крачка, особено Валенсия с/у Балта мисля, че ще им боднем поне 2. Стига да играе Валенсия и поне едно полувреме Перси съм спокоен. Но определено и на хикс/дори в Англия/ ще съм доволен ако САФ реши да пази свежи хората за Скаузпарк Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хаха Къци е с анцунг на Юнайтед :) (незаех в коя тема да го споделя :) )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хаха Къци е с анцунг на Юнайтед :) (незаех в коя тема да го споделя :) )

:mood (15): :mood (15): :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Току що прочетах, че УЖ някакъв бил фен на Юнайтед, но щял да вика за Шитните срещу Реал. :mood (17): Пази отбора от такива " ФЕНОВЕ " Боже.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
22-ма футболисти са взели участие в откритата тренировка в Керингтън тази сутрин. Вратари: Андерс Линдегаард, Давид де Хеа; Защитници: Рафаел, Патрис Евра, Майкъл Кийн, Александър Бютнер, Рио Фърдинанд, Джони Евънс, Неманя Видич; Полузащитници: Дарън Флетчър, Нани, Пол Скоулс, Том Клевърли, Майкъл Карик, Антонио Валенсия, Андерсон, Райън Гигс, Ник Пауъл, Шинджи Кагава; Нападатели: Чичарито, Дани Уелбек, Робин ван Перси.

Пресконференцията на САФ е в 16ч. наше време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никво пазене. Скаузърите не пеят в хора доста отдавна. Не виждам какво толкова им вдигате акциите. Поредния средняк, който има зъб и се хвърля на кръв срещу нас. Нищо ново под слънцето. Мощно избухване у Европата, че има си наваксваме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Todor «t0bl3ro» Ivanov

Току що прочетах, че УЖ някакъв бил фен на Юнайтед, но щял да вика за Шитните срещу Реал. :mood (17): Пази отбора от такива " ФЕНОВЕ " Боже.

Е братле, ако ги мрази Реал толкова много, защо не ;с Аз като играят Сити и Челси съм за Челси(само когато Юнайтед нищо не печели съм за тези загубеняци, иначе ако трябва да губи някой точки съм за равния), защото Сити са ми по-противни от Челси. Когато играят Барса-Реал съм за Реал. Но не съм им чак такъв фен,а и не съм гледал мачове на Реал и Барса от 3 години и въобще не ме вълнуват. Важен е единствено Юнайтед ! Редактирано на от Todor «t0bl3ro» Ivanov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Що бе, и аз ще съм за Шити довечера. РМ ги мразя нечовешки много, а и ще ми е интересно с оглед на кризата при тях, ако и днеска паднат, какво ще е развитието на ситуацията там. От друга страна, ние имаме възможно най-малък интерес Шити да отпадне в групата с оглед на факта, че са ни основен конкурент за титлата. Нека минат групата и играят в ШЛ и през пролетта. Важно е да се разкъсват и те на няколко фронта. Хубавото е, че групата им е трудна и ще играят във всеки мач с най-доброто, ще има умора, контузии евентуално и т.н Докато ние ако си вземем първите 3 мача, после може да пускаме резервите и да поспестим сили.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те Шити с много клизми могат да излязат от тази група . Но няма какво повече да ги коментираме . Важното е ние да не подценяваме нашата група . Не мисля , че Съра би го допуснал това за 2-ра година .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена