Jump to content
Viper

Manchester United - Galatasaray

Препоръчани публикации

Очаквам да започнем с лесна победа на старта на Шампионска Лига. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не очаквам лесна победа,но все пак трябва да спечелим !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано да се справим без проблеми и тук. Най-вече да не подценим мача, а пък другото си го могат момчетата. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никаква лесна победа няма да е това според мен, турците са орди, не забравяйте. А и точно в най-непобедимата ни серия Бешикташ ни биха и то на ОТ.... така че никакво подценяване. Добре ще е да почнем горе-долу със същия състав като тоя срещу Уигън, само Гигс и Скоулс да не са титуляри, за да се запазят за ливърпул. Скромна победа с млад състав ще е достатъчна тука, мислите трябва да са насочени към истинската битка след тоя мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден мач ще е поне според мен,Кагава и Перси титуляри,а Уелбек извън групата :devilwoman:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бешикташ ни биха,само щото ние още не бяхме се отърсили от продажбата на Ронката 7( и на оня другия,дет не искам да му споменавам името).Иначе дано почнем с победа,предполагам,че и Рууни ще се завърне за мача,и ще е в идеалния момент преди дербито с Пулята.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Коварен отбор са Джим бом. Смело моа да твърдя че са класа над Брага и Клуж като имена, историа и класа. Труден мач ще е, но сме домакини таса че очаквам победа. Най-трудният мач в групата ще е в Истанбул, но има време до тогава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Понякога не ти е ден и дори с пълен арсенал от играчи пак не върви, няма лесни или отбори готови да ти се надупят. Ако ние не си играем играта , победата има да си я чакаме ... Сър-а каза ,че ще вземе на сериозно този път тези мачове, след миналогодишното ни фиаско място за подценяване не бива да има иначе... идват ''подаръците'' Мачове в Четвъртък ! ;д

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано само да не подценят групите, както направиха миналата година.Не би трябвало да имат проблем с победата, ако изиграят мача без да подценят противника.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някаква вероятност Рууни да е готов за този мач? Валенсия и Йънг по крилата, Кагава и Перси напред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Невъзможно е Фъргюсън да подцени за втори пореден сезон групите. Очаквам тежката артилерия за този мач и 3 точки. Всичко останало би се третирало като провал. Може би единствения играч, който очаквам със сигурност да не бъде в състава е Скоулс. Трябва ни свеж за ,,Анфийлд''. Мисля, че няма да е лошо да се даде шанс на Том. Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
малка да не кажем никаква, рууни тренира отделно с физиотерапевт и има още време до пълноценни тренировки, в най-добрия случай да е на скамейката срещу пуул.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Иска ми се нещо от сорта на Де Хеа - Рафаел, Евънс, Видич, Бютнер - Карик и Андерсон в центъра ( ако е здрав бразилеца), по крилата Нани ( или Йънг, ако е фит до сряда) и Валенсия, Кагава in the hole и отпред Перси. Не очаквам никакво подценяване. САФ знае, че тоя мач трябва да се вземе на всяка цена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Почти съм сигурен, че ще започнем с победа, но не очаквам да е лесна. Да не съм лош пророк, но като нищо ни повели, та да ги обръщаме. Не знам... имам лошо предчувствие, но често не съм прав.. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Иска ми се нещо от сорта на Де Хеа - Рафаел, Евънс, Видич, Бютнер - Карик и Андерсон в центъра ( ако е здрав бразилеца), по крилата Нани ( или Йънг, ако е фит до сряда) и Валенсия, Кагава in the hole и отпред Перси. Не очаквам никакво подценяване. САФ знае, че тоя мач трябва да се вземе на всяка цена.

кой? Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача няма да е лесен , но по пътя на логиката трябва да бием. Играем стабилно и взимаме 3-те точки. И както каза САФ без повече издънки в Европа :) !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предпочитам равен или дори загуба срещу Пуля, ама да ги набием, изнасилим, оскверним, тия получовеци. Нещо ала Рома, ама с кръв и зъби по терена и около стадиона! Уелкъм то хел ли, мама ви мръсна и маймуни нееволюирали? Та ние се чувстваме във свои води там. Ах как липсват стария Руни, Гари, Рой в такива мачове.
http://www.youtube.com/watch?v=tsRSt5hI2sQ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена