Jump to content
Viper

Manchester United - Wigan Athletic

Препоръчани публикации

Subs: De Gea, Evans, Valencia, Cleverley, RvP, Powell, Kagawa

Е, тва е, с такава скамейка ми се вдига самочувстието :D Жалко, че скамейката по-добра от титулярния ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е, тва е, с такава скамейка ми се вдига самочувстието :D Жалко, че скамейката по-добра от титулярния ..

добре казано от скамейката влизат клевърли, рвп и кагава и всичко е на 6 дано тогава водим с поне 1-2 гола.
Андерсон имал лека травма, затова изтърва мача. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Споко бе, Скоулс,Гигс и Рио са настроени празнично - черпят гостите с по едно и се отправят към близкия бар за по една биричка. :mood (35): Наистина очаквам Скоулс и Гигс да се разпишат днес, а Рио може пак да не се примири с едната асистенция и пак да се развихри в наказателното на противниковия отбор. Дано този път да няма греди и аз спокойно да си изпадна отново в истерия. :mood (17): Жалко, че няма да видим Флетч днес, но пък съвсем скоро и това ще стане. Нямам търпение!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

добре казано от скамейката влизат клевърли, рвп и кагава и всичко е на 6 дано тогава водим с поне 1-2 гола.
Андерсон имал лека травма, затова изтърва мача.

Аз се надявам въобще да не влизат в игра РВП и Кагава, въпреки че тях най-много искам да гледам. Нека ги пазим за друтата седмица.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
според мен нищо им няма за 20 минути да играят, хем ще са отпочинали хем ще се държи мач фитнеса, за да си във форма трябва да играе всеки мач, иначе я губиш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интересен състав.От друга страна ако нещата не върват с РВП и Кагава от пейката нещата ще цъфнат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Иска ми се да ги размажем с тоя състав и да ви чета мненията след мача :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не забравяйте, че Валенсия се завърна от тежки пътувания. Същото важи и за Ернандес, но явно се е оказал по - костелив орех. Състава си е слаб на фона на потенциала, но по - важното е да бием. Хубавото поне е, че имаме голям ресурс от скамейката, така че при лошо стечение на обстоятелствата, то определено Фъргюсън би имал огромен избор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тъкмо тези дни си мислех, че Фърги дава все по-малко шансове на Гигс, даже четох и някаква статия по въпроса. Ето, че сега е титуляр. :) Ще ми е интересно да видя и какво може новото момче Бютнер. Все пак ми се струва, че леко подценяваме мача, дано това не доведе до големи драми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Състава е ясен - след квалификации доста национали имаме поуморени, а и почва ШЛ, плюс няколко тежки мача в ПЛ. Днеска беше мача за ротации и Фърги не е изневерил на себе си. Дано няма сакатлъци.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе само при мене ли е или тоя Bloodzeed нещо му е преебан стрийма?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
и при мен не върви дайте работещ линк, квот и да натисна не тръгва. Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе кво му стана на тоя сопкаст никви програми не тръгват да еба...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена