Jump to content
Viper

Manchester United - Wigan Athletic

Препоръчани публикации

А аз не знам как се получава това, че винаги в деня на мача имам някаква работа... :D Успех на нашите от сега, суха мрежа, стабилни защитници и халфове и ударно нападение. Така де, чистичка победа :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малко ме съмняват тия над 3.5 гола, но айде. :mood (17): Една хубавка победа с чиста мрежа и без контузии.Трябва да наберем скорост, а не след Коледа пак да гониме до последно и титлата и ШЛ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абсолютно една победа с 1-2 гола, но задължително чиста мрежа и без контузии. Тва е най-добрият вариант за мене.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уигън този сезон изглеждат стабилни, но още не са имали наистина трудно гостуване. Вкараме ли им ранен гол, като нищо можем да ги бием с разлика. Ако Скоулс е титуляр, ще хванем центъра отрано, оттам с бързите крила и Ван Перси отпред работата става много по-лесна. Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Въпреки че Латикс са ми много симпатични време е за убедителна победа с чиста мрежа и се изстрелваме нагоре,нагоре

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде мощно за чиста победа !!! Аз пак няма да мога да гледам мача на живо..дано после го качат някъде да мога да го изгледам, че в thepiratebay не качиха мача със светците ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
MUFC team v Wigan: Lindegaard, Rafael, Rio, Vidic, Buttner, Nani, Carrick, Scholes, Giggs, Chicharito, Welbeck

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
май Бютнер ще играел, най-сетне решение за голяма промяна от страна на САФ. Слаб състав за нашите възможности, все пак се очаква чиста и безпроблемна победа. Дано имаме добра скамейка. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

MUFC team v Wigan: Lindegaard, Rafael, Rio, Vidic, Buttner, Nani, Carrick, Scholes, Giggs, Chicharito, Welbeck

ебаси състава..... падаме :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бютнер с дебют доволно,гледаше ми се Нани и ей го на линия заедно с легендите...интерестинг :mood (6):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ДАФАК?Къде са Валенсия,Клевърли?

Добре ще е ако не паднем...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек и Чича ще ми докарат нервен срив.Надявам се Бютнер да покаже качества и да замести Евра най-накрая..Тука победата е задължителна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
да, интересно ще е да го видим.. от една страна очакван състав, като се знае, че до онзи ден РВП и Шинджи беха контузени и не е добре да се рискува.. 2мата са на пейката, но надявам се да не се налага да ги вкарваме много бързо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ако тва е състава, много слабо..ще видим кво ще става..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това не е реалният състав, Евра го няма. :unsure: Което е по-странно и от отсъствието на Валенсия. Да не е останал на летището в Еквадор да си търси камерата. :mood (17): едит: Оу, явное я е намерил и ще снима от резервната. :mood (20): Ха, Евра дори не е сред резервите. Дано всичко е наред, но няма да крия радостта си от промяната на левия бек днес. Дано и след мача да съм също толкова доволна. :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубаво ! Сър-а хубаво ,че не ги използва , има време, може и нищо да им няма,но това не е мач , който трябва да се рискува здравето на играчите . Бютнер тука е най важно да играе с глава и да не се впуска в постоянни атаки , нека си пази повече зоната ,за начало .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

bench: De Gea, Evans, Valencia, RVP, Cleverley, Powell, Kagawa

И къде по дяволите е Флетчър.? Нали уж се оправил?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена