Jump to content
Viper

Manchester United - Wigan Athletic

Препоръчани публикации

Публикувано изображение
списък с телевизиите, които ще предават пряко мача; английски са сетанта (ирландкста й версия) и фокс сокър
bloodzeed 99% ще излезе със сопкастски стрийм на сетанта, неговите спърс са в неделя :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия от Диемата бавни ли ли са ве! Събота от 17:00 ще дават мача на Фулъм, вместо нашия. Тоя Бербатов пак прецака работата. :) :mood (7):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мач на Юнайтед , и да не е по тв-то , ако от Висшата лига някой отбор реши да купи още някой българин , ще го ядем не мит . :mood (35): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тия от Диемата бавни ли ли са ве! Събота от 17:00 ще дават мача на Фулъм, вместо нашия. Тоя Бербатов пак прецака работата. :) :mood (7):

Тва го очаквах хаха Публикувано изображение Все пак явно Бербафеновете са повече от феновете на Юнайтед. Берба ако отиде в Пирин Гоце Делчев дали ще намерят начин от Диема да изкупят тия така дискутирани права на А Група и да я предават? Публикувано изображение Или пък ако беше отишъл в Галатасарай щяхме да предаваме лайв дербитата с Трабзон и Фенербахче, вместо Юнайтед-лузърите или цска-Левски Публикувано изображение

Добре, че си гледам мачовете на стрийм-ове, дори и да са понякога с по-лошо качество и рядко но понякога на румънски Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да напиша кво ми е на сърце 'щото пак ще ме баннат разгорещените админчета за нищо...бахти простотията..*** за диема в такъв случай !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре какво им пречи на тия от ДИЕМА да предават още 1 мач по НОВА Спорт както миналата година , за да имат феновете право на избор кой мач да гледат :@ !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мен в този двубой ще бъдем без Кагава и Перси - Фъргюсън няма да рискува с участието им. Имаме домакинство на отбор, който по традиция бием без проблем. След седмица обаче ни очаква истинско предизвикателство и най - вероятно там ще видим тежката артилерия в действие. Същото важи и за Рууни.

Що се отнася до срещата - очаквам победа, като се надявам да запишем най - накрая чиста мрежа. Не мисля, че липсата на Кагава, Перси и Рууни ще се окаже решаваща. Според мен ще се справим.

Относно въпроса Уелбек или Ернандес за върха на нападението - за мен Уелбек е по - добрия вариант, тъй като е далеч пред Ернандес що се отнася до владеене на топката и разпределянето й.

Де Хеа

Рафаел - Фърдинанд - Видич - Бютнер

Карик - Скоулс

Валенсия - Клевърли - Йънг

Уелбек

Прогноза: 3-0 Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пресконференцията на САФ е в 14ч. наше време - всичко ще стане ясно тогава. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Напусна, ама пак ще се намери да се коментира нещо :mood (17): Аз лично смятам първо да видя какво е качеството в сайта на Диема, ако не е нищо особено има доста програмки и HD стриймчета.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Двубоя няма да се предава в сайта на Нова Спорт. Ще дават КПР - Челси, а нашия ще е без тяхно пряко излъчване. Макар, че е все там, едва ли някой ще плати 2.40 за да го гледа, след като може и без пари да го стори със също що - годе добър стрийм.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз това не мога да разбера! Кой бунак ще тръгне да плаща 2.40лв за да гледа мача, като в днешно време има много безплатни стриймове. Аз например гледам мачове от този сайт напълно безплатно http://livefootball.ws/. Даже си прехвърлям картината на телевизора с HDMI кабел и си е супер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс потвърди, че Шинджи Кагава и Робин ва Перси ще бъдат в състава за двубоя с Уигън утре, също както и Дарън Флетчър. Фил Джоунс ще бъде извън игра между 8-10 седмици, докато Крис Смолинг ще поднови тренировки в края на месеца. Сър Алекс за Гигс: "Имам чувството, че той може да играе още поне две години." Ако Гигси играе утре, това ще бъде неговият мач №600 в Лигата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ANOTHER GOOD NEWS: Sir Alex Ferguson has confirmed Van Perise and Kagawa will be fit to face Wigan tomorrow #MUFC :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако утре играят: Рио мач 400, Скоулс - 700, Гигс 600(във ВЛ). :bow Обаче все си мисля че РВП или Кагава няма да играят, даже и двамата. САФ ги умее тея игрички. Да видим де. Щот и за Рууни нищо не каза.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена