Jump to content
Viper

Manchester United - Wigan Athletic

Препоръчани публикации

Ясна е работата къде ще се гледат мачове- в нета. Лошото за мен, е че моя доставчик ме свали на 64мбита, не предлагали вече по- голяма скорост и кой знае международния какво ла*но ще е. Още по- лошото, е че трябва да си седя на тях, понеже окабелили кооперацията :angry:

Ти си добре,аз с мойте 10 на БТК...то те май и нямат по-бърз.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На повечето може би ще ни е криво. От 4 години всеки мач ни са давали и си е по-лесно на тв-то, отколкото в нета, но вече по-често ще ни режат, така че трябва да свикваме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ясна е работата къде ще се гледат мачове- в нета. Лошото за мен, е че моя доставчик ме свали на 64мбита, не предлагали вече по- голяма скорост и кой знае международния какво ла*но ще е. Още по- лошото, е че трябва да си седя на тях, понеже окабелили кооперацията :angry:

Не мога да разбера хвалиш ли се с интернета си или наистина нищо не разбираш?Стриймове безпроблемно с гледат на ADSL-a,който е към 10 мегабита.Аз съм в момента с 75-6 мегабитов интернет и освен да свалям по-бързо за нищо друго полезно не го ползвам. Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще ни режат само ако ни съвпада мача с такъв на Фулъм. Кво тука вече в некви драми и истерии изпадате. ДИемата потъвала :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Боби Борисов 11.09.2012 | 13:07

Мачът на Манчестър Ю и Уигън ще бъде предаван на запис по Нова Спорт в неделя от 20 часа. В нашия сайт на адрес http://novasportplay.bg/ от 17 часа ще може да се гледа КПР - Челси. Грешката с първоначалното обявяване на срещата Ман.Ю - Уигън за сайта е моя и се извинявам.

Не, че някои щеше да се мине да плати, ама отпадаме и от саита :mood (23):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Shinji Kagawa was set to feature for Japan in their Asian Group B encounter against Iraq but was not named in the line-up for the Saitama Stadium showdown. It has been speculated the 23-year-old's absence is due to a back injury.

Айде още един.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мой късмет от това лято имам всичките Sky Sports в програмният план на моят оператор. Та все ще го има по някой от каналите. :) Коментарите са прекрасни (въпреки че на моменти се затруднявам) и дори предпочетох да гледам мача с Евертън и Фулам там, а на по Диема. Не можах да гледам мача със Саутхамптън, че бях в Гърция на моренце, ама си мисля, че щеше да предпочета Sky Sports (Gary Neville е чест гост там :) ).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За мой късмет от това лято имам всичките Sky Sports в програмният план на моят оператор.
Та все ще го има по някой от каналите. :)
Коментарите са прекрасни (въпреки че на моменти се затруднявам) и дори предпочетох да гледам мача с Евертън и Фулам там, а на по Диема.
Не можах да гледам мача със Саутхамптън, че бях в Гърция на моренце, ама си мисля, че щеше да предпочета Sky Sports (Gary Neville е чест гост там :) ).

към кой Тв оператор си ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

към кой Тв оператор си ?

Малко е объркано ама:
Преди 2 - 3 години се включих към КОЕЛ НЕТ (http://www.koelnet.com/) - доставчик на Internet и HDTV за територията на Младост-ите предимно.
Преди около година Булсат закупи КОЕЛ НЕТ, като обаче само нета мина към тях а HDTV си остана старото (заварено положение).
Мисля, че вече не предлагат този старият програмен план а директно към някакъв от плановевте на Булсат.
Иначе от ТВ-то съм супер доволен и като качество и като програмен план (имам около 300 канала - от които около 40 HD, а има и канали които симулират Picture in Picture, другата благинка е, че са пуснали допълнителни канали с които мога да гледам БНТ , БТВ, НТВ, ТВ7 назад до 25 часа с по 1 час интервал).

Малко подробно - ама дано съм бил полезен. :) Редактирано на от wisdom

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Sir Alex Ferguson looks set to drop French left back Patrice Evra for Saturday's game with Wigan and hand a debut to Alexander Buttner. Evra has been first choice at Old Trafford since he signed in 2006, but he has looked edgy in the opening games of the season. And now Ferguson looks set turn to his £3.9million signing from Vitesse Arnhem.

Ferguson bought Buttner - even though United rated him as only the third- or fourth-best left-back in Holland - to put pressure on the 31-year-old Frenchman, who has remained unchallenged in the left-back slot for the past six seasons.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е кво толкова. Дани и Чичерито са за тия случаи с контузиите. Все още не съм убеден, че Перси ще пропусне мача, но точно па Чичо обича да вкарва на Уигън, тъй че може това да му е шанса да се отпуши и за нас. Освен това с Валенсия, Нани/Йънг съм спокоен откъм атака за домакински мач с Уигън. Вече за лузърите ще ни трябва и мъртъвците да се вдигнат, че ония пак ще гледат си осмислят сезона срещу нас...
...то тва им остана деПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Би трябвало да се справим и без Перси и Рууни тука. Ако Перси не е готов на 100% по-добре да се запази .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако не са здрави - ТоМ зад Уелбек с Валенсия и Нани по крилата и ще сме добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако не са здрави - ТоМ зад Уелбек с Валенсия и Нани по крилата и ще сме добре.

Това ми звучи добре. Дани и Том има прекрасно разбирателство помежду си, но все пак се надявам, че нещата около Перси ще са окей, а и очаквам Рууни да се завърне. Ще видим. Нани покрай тия пропаднали преговори, очевидно Фърги загуби доверието си към него и ми се струва, че може доста рядко да го виждаме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам, скептичен съм за Уелбек. Според мен от това момче голям играч няма да стане, дано да греша. Отдавна не сме гледали Чичарито сам на върха на атаката, предпочитам нещо такова срещу Уигън специално.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Man Utd's latest injury reports: Kagawa is out for two weeks with a minor back injury. Rooney's return date is set with United's clash against Liverpool. And Van Persie will be ready for the match against Wigan despite picking up a knock in the last game for Netherlands. "RB" фейсбук

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам нищо против да не започнем с Перси тоя мач ако се налага, а да влиза при нужда второто. Виж, за Кагава се надявам да е фишек и да е готов за кланфийлд. Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен Чича ще започне мача.Може би се намира в добра форма в момента, вкара важен гол за Мексико.Дани нищо особено не показа в мача срещу Украйна, а не мисля, че Фърги ще рискува с ван Перси ако не е 100% готов.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този банер ще бъде поставен на Стретфорд Енд за мача в събота в чест на Скоулси. Ако играе, това ще бъде неговият мач №700 за клуба :)
Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена