Jump to content
Viper

Manchester United - Wigan Athletic

Препоръчани публикации

Може и без VLC да се гледа. Отваря с Win Media Player по default и не са нужни допълнителни разправии. Но, да, това са сайтовете с най-добро качество. Иначе за мача, май Де Хеа ще си пази. Ще се учи в движение, видяло се е. Но ми е интересно как са Смоулинг и Джоунс. Днес се замислих, че Джоунс може да играе деф.полузащитник за напред и ми е интересно дали Сър-а ще го пробва така. Той май го прави веднъж де, но тогава Джонката мислеше главно за атаката. Интересно ще е да изземе позицията на Карик. Мисля, че ще се справя добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
като гледам програмата... тоя мач трябва да се спечели на всяка цена ... после идват сериозни сбъсъци с доста сериозни отбори.... а с оглед на поазаното до сега, някак не ми се вярва отбора да спечели цялата поредица от мачове - Лузарите, Тотнъм,Нюкасъл,Стоук Арсенал,Челси мисля че в този ред бяха

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
всеки мач у дома е задължителен за печелене, особенно срещу Уигън и темподобни отбори. Миналата година точно грешки срещу такива отбори (Блекбърн) ни загубиха титлата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

като гледам програмата... тоя мач трябва да се спечели на всяка цена ... после идват сериозни сбъсъци с доста сериозни отбори.... а с оглед на поазаното до сега, някак не ми се вярва отбора да спечели цялата поредица от мачове - Лузарите, Тотнъм,Нюкасъл,Стоук Арсенал,Челси мисля че в този ред бяха

Точно пък в тези поредици сме най-силни и мачкаме. Следващия двубой очаквам суха мрежа и се надявам скоро Вида, Рио, Карик, АВ7 да навлязат и те във топ форма и газим наред :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Споко бе, имаме ван Перси който ще ни носи на гръб тоя сезон :mood (17): Плюс това Виктор Моузес вече не е част от отбора, така че нещата стават още по-добри.Искам суха мрежа най-накрая, в 3 мача имаме допуснати 5 гола.Хубаво е, че показваме характер и обърнахме Фулъм и Саутхямптън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да си правя труда да налучквам стартовия състав, защото е мисия невъзможна, но все пак бих се обзаложил, че Гигси и Чичаро ще са в стартовите единадесет.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От това, което видях сега в програмата на Диема, пише че в събота в 17:00ч. ще предават нашия мач.. не знам вече и аз кво става.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

От това, което видях сега в програмата на Диема, пише че в събота в 17:00ч. ще предават нашия мач.. не знам вече и аз кво става.

Сигурно,някой от хората,който отговаря за правенето на програмата е чел във форума :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Заради Бербо го промениха. Нас ще ни дават по Нета.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И все пак не ни отрязват напълно, а минаваме на нета. Хубавото е, че оставаме първи вариант пред Челси/Сити/Арсенал/Ливърпул и Тотнъм.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
кво да говорим, добре че има нет, иначе сме принудени да гледаме фулъм - уба пред 10 пъти по интересните кпр-челси и стоук-сити, че дори арсенал-саутх. дано е изключение, че тея от диема ако мислят така да продължават, няма да се разберем. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...
дано е изключение, че тея от диема ако мислят така да продължават, няма да се разберем.

Поне за следващите месец-два едва ли ще се повтори, имайки предвид програмата ни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Б.Б. вече беше написал, че мача няма да се предава, заради този на Фулъм. Мача няма да се предава, стриймове в нета има предостатъчно. Спете спокойно.

Копирано от страница 2 на тая тема...

ReDHeART95 31.08.2012 | 21:37

Боби , след като Бербатов премина във Фулъм - несъмнено и интересът към мачовете на този отбор ще скочи драстично! Затова въпросът ми е - ще излъчвате ли повече мачове на Фулъм тази година заради нашият Митко или не?

Боби Борисов 03.09.2012 | 17:12

Да. Следващата събота, когато се играе кръг от ВЛ например срещата на Фулъм срещу Уест Бромич минава пряко по Диема в събота от 17 часа, а двубоят на Манчестър Ю срещу Уигън ще е в сайтът ни.

ПП. Много ми е интересно как се чувстват сега всички, които спориха с мен дали някога мачове на Манчестър Ю ще отидат в сайта.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
от сайта на новаспорт, статията е от днес

В 17:00 ч. по „Диема" започва мачът Фулъм - Уест Бромич Албиън. В него очакваме с интерес как ще се представи Димитър Бербатов с екипа на новия си клуб в първия му домакински двубой след трансфера от Манчестър Ю. По същото време зрителите могат да проследят директно и мача Куинс Парк Рейнджърс - Челси, който ще бъде излъчен директно в Интернет на адрес sport.novatv.bg.

не че ако бяха избрали Юнайтед-Уигън някой щеше да прати СМС...какъв е смисъла, едва ли качеството от сайта им ще надмине стрийма на Bloodzeed...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия зелки от Диема защо си правят гавра? Бербатов дори може да не е титуляр за Фулъм. Да си го пускат на сайта. Не че не искам да му гледам изявите, но предпочитам Юнайтед по телевизията и Бербо онлайн, а не обратното

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия още от началото на сезона ги гледам,че шмекеруват ама ваче удариха дъното.Неслучайно и Иво Даскалов ги напусна.А 2.40лв може да дам на майката на Боби Борисов :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ясна е работата къде ще се гледат мачове- в нета. Лошото за мен, е че моя доставчик ме свали на 64мбита, не предлагали вече по- голяма скорост и кой знае международния какво ла*но ще е. Още по- лошото, е че трябва да си седя на тях, понеже окабелили кооперацията :angry:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена