Jump to content
Viper

Manchester United - Wigan Athletic

Препоръчани публикации

Дано сме си взели поука и да не допускаме грешки в защита! Трябва разгром над тези и да си идват нещата по местата!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Естествено, че очаквам победа. И по-силна игра от някой хора като : Клевърли, Кагава + вратаря който пази за него мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След тоя мач не знам какво да очаквам... Уж 2 лесни победи, а то класата на Перси ни извади в добавените минути... Задължителна победа ни трябва, че после програмата е доста тегава. Стискам палци Евра да е на пейката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам коренна промяна в играта ни,по отношение на защитата! :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз очаквам коренна промяна! Фърги си е направил изводите!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На тия също имаме да им връщаме.Всеки сезон се измъкват на косъм и се надявам тази година да изпаднат.Крайно време е :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нека останат, ама не както предния сезон, защото защото за поне 2 от титлите ни те са ни помагали и си го върнаха предния сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На тия също имаме да им връщаме.Всеки сезон се измъкват на косъм и се надявам тази година да изпаднат.Крайно време е :)

За Уиган само хубаво или нищо! Статистиката срещу тия сигурно е 20 победи на 1 загуба.. до миналата година даже и равен нямаха. Дано запишем хубава победа, с няколко гола и най-важното - СУХА МРЕЖА!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Разгром за тия боклуци! Обичайните заподозрени, Ван Перси, Кагава и Скоулси! Очаквам малко почивка за някой от централните ни защитници и титулярно място за Джони! Време е!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Почивка за Евра викам аз.Да пуска това новото момче Бютнер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се Юнайтед да постигнат чиста победа,има нужда от малко самочувствие.Дано РВП вкара пак 2-3 гола и да дърпа в класацията.Когатро рууни се върне да има кого да настига :))

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз викам всичките ни играчи , които ще вземат участие в мачовете на страните си да се върнат здрави .... , че ми е писнало след такива мачове поне един счупен да се връща :waiting:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ех,дебааааааа.2 седмици без Юнайтед........Мъка,мъка.....Изобщо не ми дреме дали ще ни бият Италия(а те ще),и дали Сандвичови острови ще бият леля си подуенска за мачовете 2014.Предпочитам си Юнайтед

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фърги да пуска Сашко срещу Уигън, да го видим що за стока е, а на другия бек би трябвало Джоунс да е готов. Рио и Вида в средата и може да заприличаме на добре защитаващ се тим, въпреки че съперникът не е мерило. Имам съмнение, че и Рууни ще изненада със завръщането си, ще му бъде трета седмица, Фърги каза "4", ама е лисица... Но пък и без него ще минем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малко време, в което се надявам момчетата да се концентрират малко повече.Важно е да не допускаме толкова голове, стабилната защита е изключително важна ако искаме да постигнем нещо този сезон и в Европа, и в Англия.За този мач се надявам вече Фил да е готов, с Андо не знам какво стана, дано и него го видим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ван Перси без контузия от националния отбор... Пък другото само ще дойде. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Todor «t0bl3ro» Ivanov
Дано да победим с разлика и добра игра. Хубавото нещо сега са двете седмици почивка, Сър Алекс ще им обясни някой работи НАНОВО и ще тръгнем отново в правилния път.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тая ротация на вратарите само може да ни изяде титлата.Както се случи и предната година..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ван Перси без контузия от националния отбор... Пък другото само ще дойде. :mood (36):

Ей тва е най-важното.

alek200 В колко теми ще сереш, А? Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена