Jump to content
Viper

Southampton - Manchester United

Препоръчани публикации

Фърги ни е*а майката на прогнозите с тоя състав :D :D

Е*а ми фентъзито по-точно :mood (17): Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Просто е абсурд след невероятните първи два мача Де Хеа да е резерва... Но съм сигурен в победата така или иначе. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оф тва налагане на Уелбек на фланга ще ни ебе мамата както на нас така и на момчето. Пак очаквам слаб мач от него и порой лайна в темата след мача. А той какво е виновен, че САФ му търси място дет не трябва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бобито ще кометира! Айде Перси!!! :mood (35): :mood (35): :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ФЪРДИНАНД - ВИДИЧ Ето това е! Много се радвам за Рио. Според мен Фъргюсън 'мотивира' Нани като го държи на пейката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек+Евра в ляво = нерви... Надявам се Кагава и ван Перси да направят нещо..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Екстра е състава, само Уелбек не ме кефи на тва крило, достра странно като имаш Нани, да пускаш Уелбек на крилото.. не му е това позицията определено. Другото е перфектно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък съм позитивно настроен за тоя двубой :champs (14): Карик си е на мястото и това ме радва най-много и така :mood (17): нещо от сорта 0-2 ми се върти като най-добар резултат

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
САФ се ядоса че ФА обявиха че Йънг е контузен и си го върна с лихвите с уж контузията на Евра и минималния шанса Рио да е готов. Класик Фърги.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само дано не се избърза със включванията на Рио и Евра , Уелбек може да върши много черна работа . Няма да се издъни момчето , релакс . Валенсия и Кагава тря'я са динамо днес .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важното е, че в центъра на защитата най - накрая ще бъдем стабилни - Фърдинанд и Видич съм сигурен, че ще си свършат перфектно работата. Също така, Карик най - накрая ще се върне в центъра - там, където е най - полезен. Дясната зона е изключително силна в лицето на Рафаел и Валенсия. Като плеймейкър имаме Кагава, а на върха ще бъде голмайсторът от миналия сезон и започнал ударно този - Робин ван Перси. Мисля, че добрите новини около този състав са доста повече от прогнозите за слаба дясна зона в този мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рио и Вида

Публикувано изображение

Какво пък против Лнидегаард имате? Оу, фееентъзито. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рио и Вида

Публикувано изображение

Какво пък против Лнидегаард имате? Оу, фееентъзито. :mood (17):

:mood (17): :mood (17): Всеки път gif-овете ти ме радват :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина ситуацията с Де Хеа е интересна, тази с Нани също. Да видим 4-5-1 какво ще направи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сигурно Фърги има нещо наум с центриранията и физическата игра на Саутхемптън и затова е пуснал Линегор. Иначе, отношението му към Нани не ми харесва въобще. Да не последва и той Бербата скоро като изходящ трансфер, а не ми се иска. Да имаш Луиш и да пускаш Уелбек, дето напоследък е гола-вода като нападател, па камо ли като крило...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Хеа не игра особено добре миналия двубой според мене. Имаше много добри рефлекси, но всеки път когато отбиваше топката, все беше към опасни места. Вторият гол на Фулъм според мен си беше грешка на Де Хеа. При положение, че Линдегоорд търпеливо чака изява, нямаше да е честно да не му беше даден този мач след, след тези грешки на де Хеа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предполагам няма да изпитваме трдуности срещу новак :mood (36): разиграванията и креативноста в средата на Самурайчето ,а РВП си знае там работата край и вътре в 16-ката :mood (35): Успех момчета

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена