Jump to content
Viper

Southampton - Manchester United

Препоръчани публикации

В неделя , в Мърфис ще пием за това , че няма да ни се налага да гледаме Йънг. Който иска , да заповяда. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На единия от двамата май няма да му се сбъдне желанието.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еййй , трай си бе , мама му стара ... тва не тряяше да се знае , преди да се минали всичките и евентуално , ако има с какво , бих се похвалил .. сега ще ме урочасаш. :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С Видич и Джони в защита и Карик и Клевърли в центъра нещата би трябвало да са по-добре. А ако Кагава, Валенсия и РВП играят силно не би трябвало да ни е трудно, но въпреки това не трябва да подценяваме светците.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди мача: Саутхемптън

Форма на двата отбора
Юнайтед отговори на загубата с 1-0 от Евертън с трудна победа с 3-2 над Фулъм в първия си домакински мач за сезона. Светците нямаха късмет и загубиха драматично от Манчестър Сити в първия кръг, а след това разочароваха при домакинската си загуба с 2-0 от Уигън. Разгромът с 4-1 над Стивънидж в Кепитъл Уан Къп показа, че лошият старт не е разклатил увереността им.

Последна среща
Юнайтед обърна последната среща между двата отбора за ФА Къп през януари 2011-та, като Майкъл Оуен изравни след гола на Ричард Чаплоу за Светците. Хавиер Ернандес донесе победата четвърт час преди края.

Контузени и възстановени
Уейн Рууни и Ашли Йънг пропускат срещата след контузии срещу Фулъм, но Джони Евънс би трябвало да се завърне в защита, което ще позволи на Майкъл Карик да играе в полузащитата. Рио Фърдинанд е под сериозна въпросителна, а Фил Джоунс и Крис Смолинг пропускат със сигурност. Домакините имат някои нови играчи - включително японският съотборник на Шинджи Кагава Мая Йошида и Еманюел Майука - което дава на Адкинс опции на терена. Таданари Лий се завръща след контузия.

Мениджър на противника
Найджъл Адкинс постигна последователни промоции и направи чудеса с клуба. Интересното е, че той беше физиотерапевт в Скънторп, преди да поеме кормилото от Брайън Лоус, но преди това имаше и успешен опит като мениджър на Бангор Сити. Като играч той беше вратар на Транмиър Роувърс и Уигън Атлетик.

Ключов играч
Рики Ламбърт беше голмайстор на Чемпиъншип през миналия сезон и вече отбеляза първото си попадение в Премиершип в първия мач срещу Манчестър Сити. Купен от Бристъл Роувърс за 1 милион, той бързо се превърна в основен играч на Светците. Ламбърт заслужава своя шанс в най-високото ниво на английския футбол, след като в миналото е носил екипите на Блекпуул, Макълсфийлд, Стокпорт и Рочдейл.

Цитат
"Саутхемптън загубиха първите си две срещи, което не е добър старт за тях. Но Найджъл Адкинс свърши страхотна работа в отбора и го класира за Висшата Лига. Имат добра база - хубаво тренировъчно игрище и стадион - и сега разполагат с пари зад гърба си. Имат всички шансове да оцелеят в първенството. Нуждаят се от една победа, за да натрупат инерция, но да се надяваме, че няма да е в неделя." - Сър Алекс Фъргюсън.

Нещо интересно
Червените Дяволи са побеждавали три пъти на Сейнт Мери в ФА Къп, и изпратиха тогава водения от Хари Реднап отбор в Чемпиъншип в последния ден от сезона през 2005-та. Но се помнят две болезнени загуби на Дъ Дел (6-3 и 3-1), както и късният победен гол на Джеймс Бийти през 2003-та. Мениджърът на Светците Адкинс беше студент в Салфорд, близо до Олд Трафорд, където изкара курс по физиотерапия.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прочетох във фейсбук, че Евра се контузил леко на тренировка и Сър-а е казал, че Бютнер ще започне мача. Официално нещо?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Прочетох във фейсбук, че Евра се контузил леко на тренировка и Сър-а е казал, че Бютнер ще започне мача. Официално нещо?

Evra got a knock in training, Sir Alex confirmed. He also confirmed Buttner will start against Southampton.

Интересно ще е да наблюдаваме лалето,според мен ще изоре нивата като за първи мач

Sir Alex says, “Rio could play on Sunday quite easily”

And on Nani : “He'll be in Sunday's squad Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако найстина Евънс ще е готов за мача и Бютнер ще го гледаме, ще бъде много интересно отзад. Надявам се в добрия смисъл на думата. Тъкмо сега Руни като е контузен, ван Перси ще се почуства като лидер в атаката и това според мен ще му помогне да се впише по-бързо в отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-после без Евра. :mood (17): Да видим какво ще направи новото ни попълнение. Рио и той се завръща, което е радващо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да бе'eме купили Марсело... най-лудия ляв бек.Ама и новото момче сигурно се справя добре, ако е титуляр ще е доста голямо напрежението върху него.Иначе победа с 0-3.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може да прозвучи супер станното, но се радвам, че Рууни ще си почине. Сега, ако РВП дръпне и вкара няколко гола, докато го няма, като се върне би трябвало да е супер мотивиран да се докаже и да видим пак стария Рууни. Онзи Рууни с картоните. :mood (36): Утре искам пак голче от летящия холандец и от самурайката. Ако пък и Бютнер вкара като дебютант, че си удара гъзо от тавана. Мечти , мечти... :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е пак ли контузии бе.DAMN!Тъкмо викам остана Филката да се върне,и то.......Поне е добре,че не играем срещу отбор от топ4,тъй че напрежението върху Бютнер утре няма да е много голямо(поне като за дерби де).Иначе очаквам най-сетне с Евънс/Рио(който и от двамата да играе),да сме малко по-добре в защита

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
----------------де Хеа---------------- Рафаел---Евънс---Видич----Бютнер ---------Карик------Скоулс--------- Валенсия------Кагава-------Уелбек -------------ван Перси------------ Ако Евра е ОК предполагам,че ще започне той.Иначе съм почти сигурен,че Уелбек ще бъде предпочетен преди Нани.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам защо изобщо съра избира Уелбек пред Нани, но мача би трябвало да е интересен...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам защо изобщо съра избира Уелбек пред Нани, но мача би трябвало да е интересен...

Съгласен съм. Знам, че Нани е един от най-изнервящите играчи за гледане когато не е във форма, но когато е е едно от най-добрите крила в света. Въпреки, че Уелбек е играл отстрани няколко пъти и се е справял сравнително окей, Нани е много над нивото му в тази позиция. Утре очаквам...

Де Хеа
Рафа Евънс Вида Бютнер

Клеверли Андерсон

Валенсия Кагауа Нани

Ван Перси

А за резервите си нямам и на идея освен Уелбек, Чичарито и Сколс. Впрочем в титулярния може и да видим Гигс?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кагава и Перси са задължителни.Предполагам,че в защита ще видим Евънс,а при добро стечение на обстоятелствата за нас,може да видим и Рио за 10-15 мин.,само,ако е добре.Това с Уелбек по крилото нещо не ми се нрави,той напред не се справя,камо ли пък по крилото.На "изнервящия" Нани му е мястото там.Очаквам малко повече от Валенсия,щото нещо не ми харесва моментната му форма,както и дано да видим що за стока е тоя Бютнер-дано оправдае очакванията

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
чул те господ ! :D има лека контузия и съра каза, че пропуска мача :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена