Jump to content
Viper

Southampton - Manchester United

Препоръчани публикации

хахах..колко ли хора с никове Ван Перси или аватари ще се навъдат тия дни :D :D

Хаха и аз това си мислех...Ще стане,като с Бербо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Man Utd vs Southampton will be Sir Alex Ferguson's 1000th league game in charge of the club!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Man Utd vs Southampton will be Sir Alex Ferguson's 1000th league game in charge of the club!

Уникално постижение.

:fergie_perch:

Има ли някой инфо за Нани, че не беше в групата с Фулъм. Какво е положението с него ?
Дано Евънс е готов и стартира. Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани не стартира, както също и Рууни. Причината е една и съща - изключително слабо представяне в предходния двубой. Колкото до Еванс - готов е, в момента играе за резервите и по всяка вероятност ще е в стартовите 11 срещу ,,светците'' през уикенда.

Де Хеа

Рафаел - Видич - Еванс - Евра

Карик - Скоулс

Валенсия - Кагава - Йънг

Ван Перси

За мен това е оптималния ни състав за Неделя, лично мнение! :) Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Колкото до Еванс - готов е, в момента играе за резервите и по всяка вероятност ще е в стартовите 11 срещу ,,светците'' през уикенда.

Дано второто го изкарат да си почине за неделя, че ще ни е нужен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Де Хеа

Рафаел - Видич - Еванс - Евра

Карик - Скоулс

Валенсия - Кагава - Йънг

Ван Перси

За мен това е оптималния ни състав за Неделя, лично мнение! :)

Скоулс нека да отстъпи място на Клев. Момчето е младо и направи ебати мача миналата събота. Миналия сезон контузии го тормозиха , та не игра, нека сега като може да се обиграва. Скоулс да го пазим за когато най-трябва неговия опит.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Скоулс нека да отстъпи място на Клев. Момчето е младо и направи ебати мача миналата събота. Миналия сезон контузии го тормозиха , та не игра, нека сега като може да се обиграва. Скоулс да го пазим за когато най-трябва неговия опит.

+1 А и Скоулс винаги може да влезе второто полувреме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Клев ще е титуляр 100%,тъкмо набира скорост,сър-а не би го направил пейка точно когато се изкачва нагоре.

Не бих се изненадал ако видя едно ново име в защитната четворка :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джони беше в ебати формата миналия сезон, дано след тая контузия да няма много голям спад !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен пък много ми се иска да видя Сашо холандеца.. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди 12 месеца 80% от хората във форума искаха да изгонят Еванс с камъни от ОЛД-а :D Не е закачка ся :D Просто показа голям напредък Джони, дано продължи както в миналия си сезон!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евънс в дебютните си месеци заигра много силно, след това имаше 1 годишен спад и след това пак силни месеци, но аз не съм сигурен дали го искам титуляр за постоянно в отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Преди 12 месеца 80% от хората във форума искаха да изгонят Еванс с камъни от ОЛД-а :D
Не е закачка ся :D Просто показа голям напредък Джони, дано продължи както в миналия си сезон!

И Карик,и Карик... :mood (35): ама така е тука,някой го гонят,ама като навлезе във форма му се кланят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Йънг пропуска мача в неделя

Сър Алекс Фъргюсън заяви, че Ашли Йънг няма да играе в мача срещу Саутхамптън, но Джони Евънс се завръща, което ще позволи на Майкъл Карик да се подвизава в полузащита.

Йънг получи удар в коляното в мача срещу Фулъм и бе оставен извън състава на Англия за световните квалификации. Мениджърът също така каза, че Уейн Рууни ще отсъства четири седмици, въпреки спекулациите в медиите, че ще бъде извън игра за двойно повече време.

"Що се отнася до контузиите - от ФА вече обявиха, че Ашли Йънг е контузен", заяви босът. "Той получи травма миналата събота, но тя не е сериозна."

"Центърът на защитата е най-големият ни проблем в момента. Джони Евънс игра за Резервите в сряда и се представи добре. Той е най-добрата опция, която имаме."

"Фил Джоунс тренира, но все още не е готов. Същото се отнася и за Рио Фърдинанд. За щастие вече имаме на разположение един централен защитник. Това ще ни позволи да върнем Майкъл Карик в полузащита."

"Уейн ще отсъства четири седмици. Няма нищо сериозно. Раната беше лоша, но бе третирана много внимателно. Очаквам да се завърне в игра след четири седмици. Фактът, че няма засегнат мускул е добре, защото това ще му позволи да работи във фитнеса."

www.manutd.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
знаех си, че няма да отсъства повече от месец :).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще позаприлича малко работата.Като за начало завръщането на Евънс е супер новина.Хем ще сме по-стабилни в защита,хем ще можем да ползваме Карик на мястото му :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След мача има квалификации и за мача с Уигън(последния лесен) на 15-ти и Рио и Джоунс трябва да са на линия. Най-после ще се пооправим малко, че следва баси програмата след това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Почивката за националите ще дойде добре. Йънг няма да ми липсва честно казано, но дано Нани заиграе по-добре, ако играе въобще. Карик ще застане в центъра на полузащитата и това е добра новина. Евънс се завръща, а Рио и Джоунс са близо до това. Рууни няма да отсъства дълго, което е добре. Ще се наредят нещата малко по малко. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена