Jump to content
Viper

Southampton - Manchester United

Препоръчани публикации

Айде без Дани Уелбек само :mood (17): Нека си вземе почивка,Чича по-добре да побяга малко..въпреки че сега става много интересно кой ще стой на върха на атаката след 60тата минута,защото според мен РвП и Кагава са заварени за стартовия състав заедно с Клевърли.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То остана и Ернандес да замести Рууни при наличието на Ван Перси и Уелбек в отбора. :mood (17): Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Следващите два мача трябва да са резонни победи с добра игра, за да може отбора да понатрупа самочувствие, че после програмата си е еб*** майката :mood (17): . Ливърпул - г, Тотнъм - д, Нюкасъл - г, Стоук - д, Челси - г, Арсенал - д + мачове за ШЛ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано покажем добра игра през целия мач , не само на части.. Ако направим това вярвам , че няма да имаме пречки за 3-те точки..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Идеална възможност да наберем скорост.Дано някой друг защитник се върне за мача,че да не мъчим отново Карик :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мале как ме е яд,че днеска Ливърпул не тресна белоснежните мишки от Сити,направо...........Само ми стана ясно,че няма да са оня мачкащ отбор от миналата година. Иначе за мача-йич не очаквайте,че ще минем като на тренировка през тея.Те и Сити мислеха така,и едва не се опариха.Специално внимание на оня Баркли ли му бше е името,щото на мача със Сити си показа завидна класа,пък и гол вкара.Излизаме Перси и Кагава,евентуално Нани(който що не беше в групата за мача нз,да не сме решили да го шитваме на Зенит),и Валенсия(от когото очаквам много повече от това,което показв),и да си навлизаме в нужния рутъм,че програмата нататък верно си е...а мамата

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мале как ме е яд,че днеска Ливърпул не тресна белоснежните мишки от Сити,направо...........Само ми стана ясно,че няма да са оня мачкащ отбор от миналата година.
Иначе за мача-йич не очаквайте,че ще минем като на тренировка през тея.Те и Сити мислеха така,и едва не се опариха.Специално внимание на оня Баркли ли му бше е името,щото на мача със Сити си показа завидна класа,пък и гол вкара.Излизаме Перси и Кагава,евентуално Нани(който що не беше в групата за мача нз,да не сме решили да го шитваме на Зенит),и Валенсия(от когото очаквам много повече от това,което показв),и да си навлизаме в нужния рутъм,че програмата нататък верно си е...а мамата

Ливърпул направо си ги биха с 2:0, ако не бяха тея абсурдни грешки в защитата им. Надиграха ги тотално, направиха ги смешни, но не трябваше да бъркат така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
най-сетне ще стъкмим защитата,и нямада треперим както аз второто полувреме на мача с Фулъм.НАдявам се с връщането на Карик на обичайната му позиция да си нямаме особени проблеми в защита,и изобщо...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
K'ви дузпи кви аутове т'ва да не е Хауърд Уеб, който мярнах в фб (трол футбол) в закусвалнята на Юнайтед. Болт са беше снимал с некаФ и на заден план Уеб с фланелка на Дяволите :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

K'ви дузпи кви аутове т'ва да не е Хауърд Уеб, който мярнах в фб (трол футбол) в закусвалнята на Юнайтед. Болт са беше снимал с некаФ и на заден план Уеб с фланелка на Дяволите :D :D

Rob Swire си видял ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бе не му разваляй конспирацийката дето го държи буден пък ти. Уеб е бил :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
хахах..колко ли хора с никове Ван Перси или аватари ще се навъдат тия дни :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде един хеттрик на Ван Перси. Мощно бой по Саутхемптън, да си припомнят какво е да играят срещу шампиони (и не, оная сган с екипите на Лацио не може да ги наричате шампиони. : ) ) .. Бой, да ги болии да плачаат да търсят майка сии!! Can't wait!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ама сух,сух,сух !!!!! Редактирано на от FinaL

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Rob Swire си видял ;)

Ами може нз .. то щот бързо ги сменях и явно не съм видял хубаво :D иначе Уеб когато и да свири на наш мач загуби нема.. странна раута :champs (14):

колкото до саутхамптон верно ше си има Сър Стенлей Ройс :mood (17): и минимума срещу тия тряя да е 0-8 с хеттрик на Нинджи и петтрик на помощника на Батман :) :mood (28): :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена