Jump to content
Viper

Southampton - Manchester United

Препоръчани публикации

Много ще ни е трудно, защото Светците събраха много силен отбор...специално внимание на Рики Ламбърт, това момче от половин ситуация 2 гола вкарва... Надявам се на титулярна защита!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кагава и Перси напред и дано върже и да спечелим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано запишем и тук победа, но да бъде по убедителна и с по - добра игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано през седмицата нямаме нови контузии.Вече и за това трябва да се молим.Ако покажем играта от първото полувреме срещу Фулъм няма да имаме проблем :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Паднаха от Уигън, явно това дето демонстрираха срешу Сити е било случайно.

Гарантирам ти, че това не е така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уигън не са мерило,те като откачат никой не може да ги спре :Д Мача ще е доста труден,ще сме и без Рууни,дано победим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Би трябвало да се вземе тоя мач без проблеми. Да, не са толкова лош отбор светците, но ако сме тръгнали на поход, 3те точки са абсолютно непоставяни под съмнение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано се върне поне 1 защитник за да си отиде на мястото Карик и да не сме толкова беззъби на моменти в центъра както първите 2 мача...другото го имам напред ако се разиграят Перси,Кагава,Валенсия ще мачкаме с много.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам подобен състав,само че вече с 4ма защитница,Валенсия,Клевърли,Карик,Ашли и Кагава Перси .Дано вече с по сигурна защита да сме и по-стабилни като цяло.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ох, много интересен мач ще се получи жалко, че трябва да чакаме чак до неделя. 1 :2 според мен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Уигън не са мерило,те като откачат никой не може да ги спре :Д
Мача ще е доста труден,ще сме и без Рууни,дано победим.

Че днес като бяхме без Рууни, да не би да не вкарахме? :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тъпото е, че след тая контузия може да ни се наложи да гледаме Чичарито като титуляр

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
имаме Уелбек и РВП, освен това вероятно пак ще започнем същия състав като днес. РВП е смяната на Рууни. Проблема е не атаката, а защитата, не всеки път ще можем да се измъкваме сухи след слаба защитна игра. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тъпото е, че след тая контузия може да ни се наложи да гледаме Чичарито като титуляр

Да не чува Дявола. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ернандес ще замести Рууни подобаващо. :mood (36): Надявам се на по-добра игра в защитен план. РВП и Кагава отново на линия и взимаме трите точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еванс се връща, Карик заема мястото на Андо и Нани вече подписал нов договор сменя Ашли. Останалото като днес. И сме пушка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Почти съм сигурен , че Маестрото се връща в състава за тоя мач , може би на мястото на Андо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да може да видим изпитаното комбо Карик Скоулс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия са много коварен отбор.Ако трябва от самото начало да се ползва ръгание,щипание,скубанйе под мишниците,ританье по капачките,но да не се остават да играят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ААА :( Днес не можах да гледам мача,защото трябваше да помагам на нашите на вилата.А на 2-ри септември съм на сватба... КАРЪК :@

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ААА :( Днес не можах да гледам мача,защото трябваше да помагам на нашите на вилата.А на 2-ри септември съм на сватба... КАРЪК :@

И аз така днес имах работа,пък на втори и аз съм на сватба. :mood (17): Сега чакам да се сваля мача да го гледам,ама нещо много бавно става. Редактирано на от Manchester7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена