Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Александър Бютнер

Препоръчани публикации

Страхотен дебют.Дано с играта си малко е постреснал Евра и най-накрая да има реална конкуренция за левия бек :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Страхотен дебют.Дано с играта си малко е постреснал Евра и най-накрая да има реална конкуренция за левия бек :)

Малко ли? :mood (19):

Публикувано изображение

Аз нямам спомен да сме водили с 3:0 и Евра да е бил като замръзнал. На фона на това му изражение след гол на наш играч ... ами Валенсия е направо жизнерадостен. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Идва ми да го кажа Бюнтер, аз така ще му викам.

Споко, не си само ти. И на мен ми е полесно да му викам Бюнтер, отколкото Бютнер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Споко, не си само ти. И на мен ми е полесно да му викам Бюнтер, отколкото Бютнер.

Дайте направо Гюнтер :mood (35):
  • Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Големец ... пу да не са му уроки. :mood (33): Дано се завърже конкуренция най-накрая и за тоя пост. Поне за сега, Бютнер направи повече в един мач, отколкото Евра в 3. Само така!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Целия мач предаван от Сетанта го има в Замунда. Предполагам от там са гиф-овете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Свалих си целия мач, но не от Замундата, защото когато се занимавах с гифчетата още го нямаше качен там. :mood (17): Изтеглих го от тук. ;)

Знам, че е твърде рано да се правят генерални изводи за Алекс, но това момче определено ме впечатли с играта си. Начинът по който премина през останалите, за да стигна до наказателно и начинът по който отигра топката ... старанието което си личеше при всяко едно отиграване. Да, игра срещу Уигън, а ще имаме много по-тежки мачове, но показа достатъчно, за да получи шансове и в мачове с далеч по-трудни съперници. Евра, имаш си конкуренция, спокойните дни приключиха за теб. Или се връщаш колкото се може по-бързо и близо до най-добрата си форма, или ще ти става все по-мъчно докато гледаш отстрани. Не очаквам Алекс да го измести веднага, дори си мисля, че Евра ще промени поне малко представянето си. Изобщо само хубави неща ни чакат в зоната на левия бек. Време е да има борба и за този пост. Редактирано на от Lanna_man.utd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бютнер има талант,Евра ще му се налага по често да си партнира с пейката.Обаче Алекс не е типичния играч за Юнайтед,определено ще имаме проблеми с него извън терена,малко бад бой го играе :mood (17): Дано си нямаме проблеми и проблем да има само противниковия отбор с него :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Набора вчера имал РД, пожелавам му да получи шанс да покаже какво може :)

http://www.youtube.com/v/cUbALiLi80E

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Alexander Buttner has explained why there was footage of Shinji Kagawa singing ”Gangham Style” over the microphone at Rio Ferdinand’s restaurant.

At United, it is usual that you sing a song or hold a speech when you’re new,” he said. ”I had a little talk about my first positive experiences at the club, but for my buddy Kagawa, it was all a bit more difficult. He barely speaks English, that’s why he stood out in the middle of Rio Ferdinand’s restaurant while the whole squad was watching him. He then screamed ‘I don’t speak English’, put on the music and started dancing Gangnam Style alone. It was legendary, everybody was on the floor laughing.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да разбирам ли, че Андерсон от шест години не е спрял да пее и танцува. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
The 24 year old, who was one of the star performers for the club in an otherwise lacklustre display against Swansea City during their third round match on Sunday, was quoted in The Daily Mirror, as saying:

“If people talk about other players in my position, I don’t care. I just want to play my game and show that I can handle the level. I know there are some clubs that want me but I’m happy here and want to play for Manchester United so I focus 100 per cent on here. I don’t want to leave. I want to fight for my place. I’m still young and I know what I can do. I just have to wait for my chances and take them.”

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интересно ми е как след всеки мач в който е играл Бютнер, си поставя оценка. Всеки път това... като му вземат интервю след мача, си дава оценка, че се е представил добре. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами не се справи никак зле. Най-малкото си беше винаги в зоната, когато трябваше и си покриваше човека. Нещо, което Евра не прави от около....2 години :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оо Десо, имаше доста скандални неща от Бютнер точно в тоя мач. Смисъл не казвам, че се е представил лошо, даже го похвалих в обратното в темата след мача, обаче имаше едно центриране в тъч в стил "хондурасеца" и некви безумни включвания в стил Евра напред. Като цяло обаче се представи много добре, за разлика от последния мач, в който игра :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
+ едно покриване ан засада ала Чуковете. НО имаше положителни неща не може да му се отрече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не е смешно :mood (17): наще на тренировка центрират с медицински топки да им заякват глезените да издържат на дърварски прояви

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

не е смешно :mood (17): наще на тренировка центрират с медицински топки да им заякват глезените да издържат на дърварски прояви

:champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове