Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Александър Бютнер

Препоръчани публикации

Веднага се сещам за Ричи Дьо Лае... :/

Ааа тихо тихо :mood (17):
Аз имам надежди за него,дойде изневиделица,никой не го беше чувал,но пък дано има талант,САФ все пак рядко казва за играч че в момента е един от най-добрите на позицията си :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

дойде изневиделица,никой не го беше чувал,но пък дано има талант

Бебе? :mood (17): Не,като него няма друг.
Пожелавам успех на момчето и като гледам може да играе на няколко позиции,така че ако не като защитник,то като крило ще играе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми успех му пожелавам на момчето! Дано покаже качества и се справи с предизвикателството, пък току-виж в негово лице левият ни бек започне да се справя , както трябва. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен Клевърли може да започне да играе по-грубо. Ако изкара червен, другия мач влиза с нмер 28 и едва ли ще се усетят Публикувано изображение

Успех на момчето, оказа се, че е бил в резервите на витес, заради желанието му за трансфер, а всъщност има бая мачове за Скорост/витес/. Проекто национал. Имало е интерес от Съндърланд и КПР. А бе предвид формата на Патрис му пожелавам още тази година да наруши малко спокойствието на французина с някой и друг силен мач като титуляр :) Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Q: How are you gonna pronounce his last name in English?
SAF: I am not gonna.

Classic Fergie

През цялaта конференция го назоваваше по първо име.

Мернах някъде че трябва да се произнася като Боо/уутнер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен се произнася 'ю' след като има две точки отгоре.

Някой от журналистите ни е говорил с него точно по тоя въпрос. Мисля Ник Копак. Та той написа "Bootner" че било най-близко. Ще видим утре как ще го кажат Англ водещи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На немски е Бютнер, щом е с у умлаут, ма пича е холандец, а там са малко по-странни. Както и да е, едва ли тва е най-важното.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма значение произношението на името му! Може да бъде в доста варианти. Мога да дам пример с друг холандец - Arjen Robben. Първоначално го караха Ариен Робен, после пък Аржен Робен. Докато и не се намери правилното - Арен Робен. Същото може да се каже и за Dirk Kuyt - първо го знаехме Кайт, а после се разбра, че всъщност е Каут.

Така де, името няма абсолютно никакво значение. Може да го караме и на прякор, малко име и т.н. Въпроса е да играе силно и най - накрая Евра да се усети застрашен за титуляр и да си стегне черния задник.

Не съм расист! :mood (17): Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мерси :) Мернах и Флетч на полувремето :mood (5): Дано Бютнер играе и второто да го погледам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ебати машината, омазва :D. В защита, всяко центриране избито от неговата глава, стабилен в защита, а направи и 1-2 добри пробива. Даже не се включваше много много в атака, явно така му е било заръчано, като атакуваха повече си седеше отзад. Много,много добро впечетление ми направи това момче.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове