Jump to content
Viper

Manchester United - Fulham

Препоръчани публикации

Състава много ми харесва,а Клевърли и АндеСРОН,ако покажат играта от началото на миналия сезон,всичко ще е 6 !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кагава и Перси да почват с головете, иначе с феновете на Съндърланд какво стана, че миналата година последни кръг гледах гаврата наречена Шити-КПР

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И на мен ми харесва съставът. Не вярвам да имаме особени проблеми в защита, радвам се, че РВП и Кагава са титуляри, а ето, че и Рууни можело да седне на пейката :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рууни на пейката :facepalm: доживях и това да видя.

и аз не вярвам.

Еванс на пейката :mood (28):

Нани извън групата. Ебаси здравата скамейка имаме обаче - Рууни, Еванс, Скоулс, Гигс, Чича, Уелбек. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
имаше един момент, в който пак го бе оставил на пейката, не мога да си спомня обаче кой сезон бе това...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е също една от причините поради която купихме РВП.За да се бенчва англичанина,когато не играе добре и съответно РВП да го мотивира,колкото и безсмислено да звучи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еванс на пейката! YES!!! :mood (28): И без Рууни вярвам, че ще се справим в атака. Имаме доста скорост в халфовата линия, а Перси трябва да открие головата си сметка, няма как. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни е за пейката , докато го чакаме може да минат една камара мачове , щом имаме с кого да го замени Сър-а ще го направи ! Така и конкуренцията в отбора ще се повиши , а това знаем ,че е добре . ;) Кагава тук ще трябва да се нагърби да бъде много деен , след като го няма Скоулс в стартовия лист .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Обаче Бутнер го няма. Явно не е в оптимална физическа форма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отново вярвам на Фърги :mood (17): Руни бенч, Наньо в небетието, нима сънувам :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-накрая Рууни резерва! Дано вземе малко поне да се нахъса и когато играе да го прави за победа, а не да ми се разхожда все едно няма никакво значение, с мисли за "дизайна" на мотора му, кончето му или някоя друга почивчица... Очакваме и началото на поредния сезон на Гигс във Висшата Лига! Редактирано на от Gio

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джони Евънс се завръща. :wub: Рафаел и Валенсия са си по местата. :mood (28): Жалко, че Блакет не получи шанс, но предполагам, че се цели някакво постоянство в защита и не му е сега времето да се правят промени и на левия бек. Дано като в някой от следващите мачове, когато вече Евънс ще е титуляр, да се даде шанс на момчето. Рууни резерва ... странно. Не, че е в завидна форма, но почти не му се случва да бъде резерва и се надявам, че няма някакъв проблем, който да налага да го пазим. И Нани го няма ... или сър Алекс е бесен от представянето на някои хора или нещо не е наред. Нани извън групата и Рууни резерва ... странно. Да видим РВП и Кагава ка ще се справят.Особено от Кагава, Клевърли и Валенсия очаквам много в този мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Състава е добре , ама не ми харесва , че Нани е извън групата .. не ми харесва..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена