Jump to content
Viper

Manchester United - Fulham

Препоръчани публикации

Чичарито? :mood (16): Не знам как го виждаш г-н Засада да почне титуляр... мощно напред с Перси. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ае дано да ги биеме тея !!!

Няма да мога да гледам мача и ако може някой да даде след тва някъв линк да го сваля мн ще съм благодарен и не от замунда, че в Щатите не я отваря :D

споко , в пиратския залив винаги ни качват мачовете , аз контролите от там ги теглих .. предполагам до час-два след края му ще са го качили :)

айде да идва 17:00 , бе .. така в деня на мача винаги времето ебати бавното минава.. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе няколко човека вече виждам да изключват Кагава от състава :wacko: при положение че игра толкова добре Кагава 100% ще е титуляр..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ае дано да ги биеме тея !!!

Няма да мога да гледам мача и ако може някой да даде след тва някъв линк да го сваля мн ще съм благодарен и не от замунда, че в Щатите не я отваря :D

По ЕСПН или Фокс Сокър не ги ли предават?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все си мисля че едно 4-1-3-1-1(ебати шанатавото) би било добър вариант. Карик Валенсия Кагава Нани/Ашли Рууни Перси Като Кагава и Рууни да си сменят позициите. Вярно че това е възможно срещу слаби противници, но според мен би работело. Всичко зависи от това дали Еванс ще играе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Все си мисля че едно 4-1-3-1-1(ебати шанатавото) би било добър вариант.
Карик
Валенсия Кагава Нани/Ашли
Рууни
Перси

Като Кагава и Рууни да си сменят позициите. Вярно че това е възможно срещу слаби противници, но според мен би работело. Всичко зависи от това дали Еванс ще играе.

Изглежда добре ама шанса е минимален :mood (17):
А и докато Шинджи не влезе яко във форма и в ритъм с отбора, едва ли ще почваме без Скоулси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз искам малко Рууни да почине, да му се избистри главата. Нещо от рода на: Де Хеа Рафаел Вида Карик Евра Валенсия Клевърли Скоулс Йънг Кагава Перси

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз искам малко Рууни да почине, да му се избистри главата.

Рууни пропусне ли един мач, ще го чакаме още 5 да покаже форма. Това е почти като закон :mood (11): . Уейн е мултифункционален и все ще му се намери място, където да е полезен. Да помагат на Перси двамата с Кагава и да ги почваме :anti (5): .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прав е...имаме мач с люзърите и Руни тряа да е на ниво дотогава! Същото важи за Шинджи и РВП.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По ЕСПН или Фокс Сокър не ги ли предават?

трябва да ги дават ма съм на бачкане, тука е от 10 сутринта мача :) Редактирано на от ko3mo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В понеделник , някъде из фейсбук или в нечий туитър бях марнал , че са назначили Кевин Френд , ама тая информация така и не се разпространи , та не знам .. може и да не е той.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Де Хеа

Рафа Карик Вида Евра

Валенсия Клев Кагава Йънг

РВП Рууни

и мн бой...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като цяло идеята за Рууни не е лоша, но не вярвам Фъргюсън да го направи. Той знае как да мотивира играчите си, така че не се и съмявайте, че Рууни в най - скоро време ще заиграе, както всички го знаем.

Дано Рафаел да може да започне, тъй като по този начин BIG SMILE ще се върне на крилото, където е машина. Мисля, че това ще е максимумът ни днес:

Де Хеа

Рафаел - Карик - Видич - Евра

Скоулс - Клевърли

Валенсия - Кагава - Рууни

Ван Перси

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Fulham fans are set to show their support for Manchester United supporters' ongoing campaign against the Glazer family by wearing green and gold scarves at Old Trafford this afternoon.

Dan Crawford, communications and media director of Fulham Supporters Trust, said: "Fulham fans are grateful for Manchester United Supporter Trust's (MUST) support during our campaign to return Fulham FC to Craven Cottage.

"Our own campaign has reached a successful conclusion with the club being granted planning permission expanding the stadium to 30,000.

"Like fans at many clubs I've become increasingly concerned over recent years by the activities of owners like the Glazers abusing our clubs and the loyalty of the fans for their own ends.

"The fans are the lifeblood of any club and parasitic owners like the Glazers are draining that lifeblood away."

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Съдия?

Публикувано изображение

Иначе феновете на Фулям се издигнаха в класацията, за сметка на тия на Черните котки...

Трябва да внимаваме обаче...все пак играем със втория във временното класиране.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Юсейн Болт ще е ВИП гост на клуба и ще наблюдава мача ни с Фулъм. Иначе чакаме съставчетата всяка минута...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение
De Gea
Rafael, Carrick, Vidic, Evra
Valencia, Cleverley, Anderson, Kagawa, Young
van Persie

Subs: Lindegaard, Evans, Rooney, Giggs, Henandez, Welbeck, Scholes

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове