Jump to content
Viper

Manchester United - Fulham

Препоръчани публикации

Евра и преди е играл централен защитник, все пак играем на нашия стадион срещу Фулъм, ако в този мач не може да се справи Евра като централен,то в кой?

Карик. :mood (15): :mood (36): Евра на бека е зле та камо ли в центъра на защитата. Ще го разпилеят...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз се надявам да използваме Тайлър Блакет, а дали ще играе като централен защитник или като ляв бек ... все ще съм доволна. :D Заслужава да му се даде шанс, а и за по-добър вариант към момента не се сещам. Всъщност в центъра и Майкъл Кийн е добър вариант. Но все си мисля, че Евънс ще ни изненада приятно утре. ;) Де Хеа - Рафаел* Евънс/Кийн Видич Блакет** - Валенсия Карик Скоулс Нани - Рууни РВП *Please! **PLEASE! :mood (17): Редактирано на от Lanna_man.utd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
М/у май само аз съм мазхост тука или гледам други мачове , че само на мен да не ми е паднал в очите Евра :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз очаквам нещо от сорта на ДдХ; Рафа, Евънс, Видич, Евра; Карик, Скоулс; Валенсия, Кагава, Рууни; РвП Рууни на мястото на Уелбек като ляво крило, надявам се Кагава да не го пращат там. Също се надявам Нани и Евра да не започват като титуляри, за съжаление втория няма начин да не е....Бютнер заслужава 20-30 минути да го видим що за стока е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От Световното 2010 Евра просто не е същия футболист...не ми е паднал в очите ,но просто е много зле в защита...в атака малко по-добре ,но пак е далече от истината..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми всеки сезон той играе най-много мачове от целия отбор, а и вече не е на 25. Видич срещу карамелите по едно време се чудеше на Карик ли да помага или на Евра зоната да пази :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно след като стана оня въргал и го баннаха за мачове с националния, от там кариерата му върви стремглаво надолу, защо няма логично обяснение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам какъв му е проблемът, но не ми харесва как го решаваме. :mood (17): Евра не ми е паднал в очите, просто формата му пада с всеки следващ сезон. Разбира се, че все още има място в отбора, но нещо трябва да се промени. Липсата на конкуренция никак не ми допада в случая - всеки на негово място би бил спокоен и със самочувствието, че е незаменим, при положение, че почти не е пропускал мач от няколко сезона. Надявам се, че някой от младите момчета - Блакет или Алекс Бютнер - сериозно ще му наруши спокойнствието на левия бек и Патрис ще напомни за най-силния си период при нас. Вярвам, че ще стане точно така. В никакъв случай не съм отписала Евра. Това си е неговият пост, но просто трябва да докаже, че все още е способен на много повече от това, което показва в последно време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами за последните 3 сезона е пропуснал общо 3 мача във ВЛ. Няма какво да си говорим, конкуренция му трябва. Първо почна защитата да му куца но поне бе полезен в атака, сега и това изчезна, а и е на 31 почти/вече. Бютнер е играл крило и поне в атака би трябвало да донесе разнообразие и да е по-добър от Евра. В зашита обаче ще му трябва бая време за да свикне с другите. Особено сега когато защитата ни е манджа с грозде едва ли ще се бърза с интегрирането му. Като се върнат защитниците тогава ще го виждаме по-често според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Четох в туитър мнения на холандски спецове и казват, че Бютнер бил близко до синхрон между дефанзивната и атакуващата си игра. И най-странното бе, че според тях бил по-добър в защита в момента, макар и да е почнал като крило/плеймейкър в Аякс. Също така било странно това, че не бил избран в селекцията на Марвайк за ЕП2012. Сега заедно с Мартинс Инди, който е горе-долу на годините на Джетро Вилемс са основни кандидати за поста при ван Гаал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе от няколко дни си мисля, кво толкова му е лошото на Майкъл Кийн...натрупа солиден опит при резервите и си мисля, че все някога тряа да нагази в дълбокото...и си мисля, че въпреки младоста, ще бъде по-добър в защитен план и сработеност с Вида. Даже те вече не са ли играли заедно, когато Вида набираше форма с резервите?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Последният обрат е срещу Уест Хям от 2:0 до 2:4 по-миналия сезон, та миналия наистина нямахме такъв. А преди това беше една от запазените марки на отбора....

Oбърнахме Шити за Къмюнити Шийлд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Видич не е играл с резервите мач. А Кийн като че ли май ще му е по-добре отдясно поне в началото. Иначе относно обратите. Освен то със Сити, другия е срещу Челси от 3:0 до хикс. Други няма. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За неразбралите - става дума от миналия сезон до сега. А миналия сезон освен КШ тоя обрат срещу Сити, имаме частични обрати само срещу Пуул (гола на Чича с глава за 1:1 )и въпросния мач с Челси за 3:3 и това е, капиш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчета понеже ще съм на работа по време на мача се чудех дали някой не знае по коя телевизия ще го повтарят и кога :?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
по Нова Спорт сиг.ще го дадат,опитай там П.П.някой може ли да ми каже кои са утрешните мачове,освен нашия,и от колко почват? Редактирано на от _Rooney_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Момчета понеже ще съм на работа по време на мача се чудех дали някой не знае по коя телевизия ще го повтарят и кога :?

На 28 Август (Вторник) от 12 часа по Нова Спорт. :)

по Нова Спорт сиг.ще го дадат,опитай там

П.П.някой може ли да ми каже кои са утрешните мачове,освен нашия,и от колко почват?

14:45 Суонзи - Уест Хям
17:00 Манчестър Юнайтед - Фулъм
17:00 Тотнъм - Уест Бромич
17:00 Астън Вила - Евертън
17:00 Съндърланд - Рединг
17:00 Норич - КПР
17:00 Саутхямптън - Уигън
19:30 Челси - Нюкясъл

15:30 Стоук - Арсенал
18:00 Ливърпул - Манчестър Сити

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ае дано да ги биеме тея !!! Няма да мога да гледам мача и ако може някой да даде след тва някъв линк да го сваля мн ще съм благодарен и не от замунда, че в Щатите не я отваря :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много мъка в тая тема, ей... едно и също нещо го гледаме вече няколко години. Излизаме за победа и си я вземаме с лекота. Няк'во 4-1 ще е съвсем в рамките на нещата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
A Челси защо играят пак, те 2рият кръг не си ли го изиграха във вторник срещу Рединг ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

A Челси защо играят пак, те 2рият кръг не си ли го изиграха във вторник срещу Рединг ?

Не, те изиграха реално 3-ти кръг, защото преди кръга точно/31.08/ играят с Атлетико Мадрид за СК на Европа.

Едно 2-1, 3-1 звучи добре днеска, но някои хора в предни редици ще трябва сериозно се размърдат днес. Дано и Кагавата получава повече топки, което ще рече и по-нормално изнасяне на топката от защитниците. И дано поне Валенсия си играе на позицията тоя мач. Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
очаквам де хея, рафа,карик,видич,евра, нани, скоулс, андо, йънг, рууни, чича

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена