Jump to content
Viper

Manchester United - Fulham

Препоръчани публикации

И мен изключително много ме е яд за Погба, но щом няма търпение да изчака още един сезон, в който съм сигурен ,че щеше да запише 12+ мача, прав му път.Не ми се вярва Скоулси да е отново титуляр.Проведе цяла подготовка, игра в първия мач.По скоро Карик и Андерсон/Клевърли,но ако Скоулси има сили да играе-задължителен титуляр :D . Напред Валенсия отдясно,Руни в центъра ,в ляво Кагава ,а в атака Перси и ги мачкаме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не са нужни статистики за да е ясно че мача ще е труден...като знам мин. година каква мъка беше, по миналата година също.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя е някакъв спамер, дето само си търси посещения на страничката. 5-те му мнения всичките са такива.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
искам да кажа на тоя paco-ти луд ли си бе,мен?Клевърли бил като Гибсън-вица на деня.Гибсън освен удара отдалеч,другото му е чуждо.Е,за разлика примерно от Чича,не е в засади,и си спира топката

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След "Не знам..." до ".. на Ювентус" имаш ли идея колко глупости си написал?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джоунс е подновил тренировки, но няма да бъде на разположение за Фулъм. Възможно е Евра да бъде използван като централен защитник, а Бютнер да заеме мястото му отляво на отбраната, дебютирайки за Юнайтед. Вероятно ван Перси ще е титуляр утре.

Тази идея Евра в центъра изобщо не ми харесва...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евра в центъра? Фърги трябва да е полудял. Той не може да се справи със задълженията си в защита на бека, камо ли ако играе като централен защитник. Във всеки случай предпочитам Карик пред Евра в центъра. А що се отнася до Бютнер - няма лошо да дебютира, а направо Евра да седне малко на пейката. Има ли информация за Еванс? Беше тръгнал слух, че ще е готов за ,,котиджърс'', но щом се обмисля вариант с Евра в центъра, едва ли... Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
SAF нищо не каза за Еванс, а само спомена, че Джоунс е почнал днес да тренира и е много рано да играе утре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То може да е само слух. Убеден съм, че САФ няма да си направи гаврата с феновете и да пусне Евра в центъра. Ако стане така, сериозно бих се замислил за умственото му състояние вече. За завръщане на Евънс се говореше още преди мача с Евертън, та съм склонен да вярвам и се надявам, че ще е на линия за Събота. Рафаел-Вида-Евънс-Евра вече звучи доста по-добре. Пред тях Карик като ДМ и защитата вече е на ниво. Остава само Видич, пък и Евънс да влязат в топ-форма и така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Де Хея
Рафаел - Видич - Евънс - Евра
Валенсия - Клевърли - Карик - Кагава
Руни - ван Перси

Аз си мисля че състава може да е нещо такова,но да видим Бютнер ще е резерва,едва ли още от първия му мач ще е титуляр,но не изключвам ако Евънс не се е възстановил Евра да е център и Бютнер титуляр.Свикнали сме да има някой странности в състава,така че не бива да се учудваме.. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честно казано предпочитам някой от школата в центара от колкото Евра или Карик по добре да се даде шанс на някой младок

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"I need to call Bruce and Pallister!," joked the boss, who fielded Michael Carrick alongside Nemanja Vidic at Goodison Park. Ах, този Фърги... :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е, поне ако Евра играе централен защитник, ще се ядосваме само на играта му в защита, нали :D Не мисля, че има начин да стане..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никакъв шанс Евра да играе в центъра. Просто САФ обича да си ги реди такива от време на време. Пък и най-накрая си го е казал: "But I don't think Alex will start tomorrow, I think he'll be on the bench."

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
доколото помня Евра и преди е играл централен защитмик, така че няма да е изненада....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фърги просто го вметна като опция, че ако един вид се наложи Евра може да играе в центъра, а не че утре ще играе централен. За Алекс Бютнер каза, че вероятно утре ще е ""involved", така че може би ще го видим на скамейката. Иначе относно Евънс, след мача с Евертън САФ беше казал, че няма да е готов за Фулъм, така че освен ако магически състоянието му не е се е подобрило значително, едва ли ще играе утре. Иначе днеска нищо не каза за него. Редактирано на от Sir Bobby Charlton

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно че нищо не каза. Така че има шанс да го видим утре. Надявам се на Перси Кагава титуляри. Трябва да се сработят максимално бързо с отбора. Перси за Уелбек и състава от предния мач. Най много Рафел да смени Нани.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може Бютнер да е резерва и да го пусне през второто полувреме колкото да натрупа минути.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
предполагам,че Бютнер ще влезе при добро стечение на обстоятелствата за нас(демек да сме повели с 2-3 гола,дай боже и повече),иначе може и да не го видим в игра.Перси и Кагава титуляри,и дано спечелим

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Евра играе в центъра на защитата ще я втасаме много лошо.

Надявам се на Перси Кагава титуляри. Трябва да се сработят максимално бързо с отбора.

Перси за Уелбек и състава от предния мач. Най много Рафел да смени Нани.

+1

Ако може и Бютнер вместо Евра евентуално... :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евра и преди е играл централен защитник, все пак играем на нашия стадион срещу Фулъм, ако в този мач не може да се справи Евра като централен,то в кой?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена