Jump to content
Viper

Manchester United - Fulham

Препоръчани публикации

Бият с гол от засада. Сити и те вкараха от засада оня ден Но по-лошото е, че отборите правят обрати. А ние нямаме такъв от над година. Даже не знам предния сезон дали имахме и 1. Същевременно загубихме доста точки от допуснат гол след като водим. Тва ни е проблема. Това не е шампионско поведение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бият с гол от засада. Сити и те вкараха от засада оня ден

Но по-лошото е, че отборите правят обрати. А ние нямаме такъв от над година. Даже не знам предния сезон дали имахме и 1. Същевременно загубихме доста точки от допуснат гол след като водим.

Тва ни е проблема. Това не е шампионско поведение.

Последният обрат е срещу Уест Хям от 2:0 до 2:4 по-миналия сезон, та миналия наистина нямахме такъв. А преди това беше една от запазените марки на отбора....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мисля, че ще бъде лесен мач. Очаквам ,,котиджърс'' да ни затруднят, но въпреки това очаквам победа.

Малко статистика:

Мачове на ,,Олд Трафорд'' в ерата на Висшата Лига

Манчестър Юнайтед - Фулъм

Мачове - 11

Победи за Юнайтед - 10 ; Равенства - 0 ; Победи за Фулъм - 1

Най - срещан резултат - 3-0 (3 пъти)

Голова разлика - 28:8

Де Хеа

Рафаел - Карик - Видич - Евра

Клевърли - Скоулс

Валенсия - Кагава - Йънг

Рууни

Прогноза: 2-0

Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
United pin hope on help from the Evans as defender nears return

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/...ulham-game.html

Това са добри новини за Събота. Редактирано на от Grimmjow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А, да да...да форсира с връщането на Джони и да вземе пак нещо да стане, по-добре не!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мачът с Фулъм на Олд Трафорд е перфектен за Перси да излезе титуляр. Дано видим и Кагава отново в стартовите единадесет, от който очаквам много. Проблемите в защита си остават и трябва да сведем грешките до минимум. След ударното начало за Котиджърс ще искат да вземат нещо от мача, така че няма да е лесно, ала играем успешно срещу тях и би трябвало да вземем победата. Рафаал дано стартира и Валенсия да отиде на крилото, но липсата на защитници може да наложи отново да е резерва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е какво прече Валенсия да си е на крилото, а пък Рафаел да си е на обичайната позиция за него като десен бек?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е какво прече Валенсия да си е на крилото, а пък Рафаел да си е на обичайната позиция за него като десен бек?

Нищо. Явно ме разбра погрешно.
Имах предвид Валенсия да отиде на крилото в полузащита, а Рафаел да си е на десния бек, както написа и ти.
Иначе няма време за почивка, защото така или иначе нямаме голям избор в защита.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не вярвам да е почивка. Клев що играе титуляр. Ако не друго даже трябва да е по-напред с подготовката заради повечето мачове от останалите, които почиваха. А и сме домакини. И аз съм ЗА Рафаел да играя с Валенсия на крилото. Имам някакво странно усещане че ще почнем с Рууни и Перси, но без Кагава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нищо. Явно ме разбра погрешно.
Имах предвид Валенсия да отиде на крилото в полузащита, а Рафаел да си е на десния бек, както написа и ти.
Иначе няма време за почивка, защото така или иначе нямаме голям избор в защита.

Явно да. Извинявай, моя грешка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука вече трябва да се стегнем и да почваме да играем като хората , да взимаме тези мачове да не стане така , че точно заради тях титлата да ни избяга..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
кога за последно сме губили два поредни мача във вл? Същия състав с Чича вместо Дани и бой.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Значи направо да го продаваме, щото се очертава само да търка пейката. Редактирано на от ab22v

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има време. Първо да стане голмайстор на ВЛ и след това година пейка и чак тогава продажба Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

кога за последно сме губили два поредни мача във вл? Същия състав с Чича вместо Дани и бой.

Преди 6 месеца. Блекбърн ни разлюляха на нова година, 3 дни след т'ва Нюкасъл ни убиха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ама два поредни на старт на сезон нямаме. Само 2 пъти шампион е ставал отбор почнал сезона със загуба ... и двата пъти сме били ние.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не мисля, че ще бъде лесен мач. Очаквам ,,котиджърс'' да ни затруднят, но въпреки това очаквам победа.

Де Хеа

Рафаел - Карик - Видич - Евра

Клевърли - Скоулс

Валенсия - Кагава - Йънг

Рууни

Прогноза: 2-0

с Клевърли и Сколс дефанзивни ... нищо хубаво не ни чака!!! единия е 1.70 другия 1,75 висок , застава до тях някой измежду - Муса Дембеле или Диара или Демпси - всички над 1.83 високи и си разпределят топката както си поискат. Както правеше и Фелайни!!!

Не знам какво още се надявате да видите в Клевърли, дано греша но много започва да ми прилича на Дарън Гибсън и като нищо ако този сезон не покаже израстване и развитие до година да си хване пътя и той. А младежа който Съра трябваше да налага и цяла Европа определяше като супер талант си тръгна без пари и в момента носи фланелката на Ювентус!!!
дано в събота си напрваим мача лесен като от самото начало отбора заиграе здраво и атакуващо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена