Jump to content
Viper

Manchester United - Fulham

Препоръчани публикации

Ван Перси и Бербо и 100% победа !

сериозно? :mood (28):

Няма да спя спокойно, докато не дойде мача... Редактирано на от GiGsI

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето това са точните хора за мача! -----------------Де Хея-------------- Рафаел---Видич---Карик---Евра---- ----Валенсия---Скоулс---Йънг---- ---------------- Кагава----------- ------------ Перси---Рууни--------- А като се оправят контузените трябва да изглеждаме по този начин. -----------------Де Хея-------------- Джоунс---Видич---Рио---Евра---- ----Валенсия---Карик---Йънг---- ---------------- Кагава----------- ------------ Перси---Рууни--------- Редактирано на от bojo0o0o94

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съгласен съм че това трябва да е състава ще видим има и друг вариан при тия проблеми в защита да играем с 5-4-1 като Кагава е по напред малко зад нападателя .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никакви такива схеми с петима в защита срещу тези смешници и то на Олд Трафорд. Както съм написал по-горе трябва яко в атака още от 1-вата минута с Кагава, Перси и Рууни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Никакви такива схеми с петима в защита срещу тези смешници и то на Олд Трафорд. Както съм написал по-горе трябва яко в атака още от 1-вата минута с Кагава, Перси и Рууни.

Тва ще рече, че като минат центъра и гола ни е сигурен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След провала ни на старта, то не бих могъл да бъда оптимист. За това ще бъде писимист в прогнозата си - минимална победа с 6-0 - хет-трик на Перси и голове на Евра, Андерсон и Бебе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То и за Евертан писахте да залагаме на Еврофутбол че ще вкараме 3 че ще вкараме 5 ама накрая кво стана писаха че са смещни че тръгват лошо да ама не .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интересно ми ще е някой от юношите да си играе като централен защитник и Карик да си е на мястото. Същото важи и за Рафата и Валенсия. И може би този Бута или Брайди вместо Евра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тва ще рече, че като минат центъра и гола ни е сигурен.

А снощи с тая пасивна игра в атака и с тази перфектна защита бяхме великолепни, нали. Не виждам какъв е проблема ако Кагава и крилата се връщат да помагат и на зад. Схемата ще преминава от една в друга в атака и защита.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След слаб мач играем много добре,особенно когато сме домакини.Дано РВП започне титуляр,че не ми се гледа мега таланта.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След слаб мач играем много добре,особенно когато сме домакини.Дано РВП започне титуляр,че не ми се гледа мега таланта.

Рууни ли. :mood (15): Щот и на мен с такова поведение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рунката според мен още от световното му куца играта.Ако трябва да го бенчнат за 1-2 мача да се нахъса,ако това е проблема...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бебе ще трябва да влиза титуляр че да оправи работата ! :mood (36): Рафаел трябва да играе и Валенсия да си е на мястото,това много ще подобри играта ни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Същия състав и победа с 2:0.Труден съперник са ни, почнаха с 5:0, но ще сме надъхани.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен ще победим но мача ще бъде много труден,защото очаквам фулам да се затворят вув тяхната половина още от самото начало на мача и до към 60минута така ще го карат.Но мисля че резултатът е 3-1 голове на Рунни от дуспа,един на Йънг и карик :) :blush: :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам труден мач.Всъщност очаквам труден сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фулъм ни създават доста проблеми,но главно на Крейвън Котидж.Сега се надявам да ги отнесем доволно :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва един да сгазим стабилно,за да респектираме останалите,поне докато защитниците ни оздравеят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледам Челсито пак били с клизма.Относно нас ми се струва,че май тая година ще сме най-слабият претендент за титлата(мое мнение).Дано да ме опровергаят момчетата

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена