Jump to content
Pepinka

Робин Ван Перси

Препоръчани публикации

Дано всичко е наред, че ще я закъсаме в атака. Баси колко важен стана тоя холандец само за 2 пълни мача...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В този сайт следя контузиите вече имаме 7 контузени титоляра супер просто нямам думи пълен състав контузени ужс.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Голмайсторът бе заменен на почивката, след като получи удар в бедрото и засега не е ясно дали става въпрос за нещо сериозно. Според селекционера Луис ван Гаал ситуацията не е чак толкова тежка и по-скоро става въпрос за смяна от съображения за сигурност. „Не искахме да рискуваме" обяви той.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе дано е готов за лузърите пък иначе боли ме ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ако тряя вярвам на Чико то е равносилно да се надявам топката да удари некой защитник на другия отбор и да вкараме..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Todor «t0bl3ro» Ivanov
Както казах в един друг форум:

Всичките тези контузии нямат обяснение, дано се намери някой да обясни, защо подяволите има толкова контузени в рамките на един сезон. Не е нормално в един от най-големите отбори в спорта да стават такива контузии. Дори в ръгбитo един отбор няма толкова контузени.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Manchester United striker Robin van Persie will not be charged over an incident where he appeared to elbow Newcastle midfielder Yohan Cabaye.
То пък оставаше и да бъде наказан .. Редактирано на от Producenta

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С цялото ми уважение към момчетата ,който са играли и играят за нас ,мисля че РВП е най-завършеният ни голмайстор от Рууд Ван Нистелрой насам (Роналдо не го броя той си ги почваше от центъра).Просто като е на терена си сигурен ,че ще вкара.Голяма класа е ,дано да се пази от контузии.Вчера по едно време като се хвана за крака изтръпнах.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сприхав е, но като го видиш да получава топката просто очакваш нещо опасно да се случи, някой убийствен пас, или удар... нападател от световна класа, доказва го от началото на този сезон, в страхотна форма е, да се пази от контузии само.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-добрият ни трансфер от Роналдо насам. С играта си във всеки мач доказва, че знае за какво е привлечен и е амбициран да постигне големи неща в Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-добрият ни трансфер от Роналдо насам. С играта си във всеки мач доказва, че знае за какво е привлечен и е амбициран да постигне големи неща в Юнайтед.

Бебе забрави ли го?Да си имаме малко уважение все пак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бебе забрави ли го?Да си имаме малко уважение все пак.

Стар съм вече и паметта ми изневерява. :mood (11):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бербатов>Перси

Класа....

Не знам какво целиш с това изказване ,но ми се струва не на място.Само ще разбуниш духовете отново ,тъкмо нещата се успокоиха.Ще доживея ли деня ,в който всеки втори в този форум няма да се прави на интересен използвайки сарказъм.Май няма да е скоро :) .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам какво целиш с това изказване ,но ми се струва не на място.Само ще разбуниш духовете отново ,тъкмо нещата се успокоиха.Ще доживея ли деня ,в който всеки втори в този форум няма да се прави на интересен използвайки сарказъм.Май няма да е скоро :) .

Не знам кой и защо ми изтри мнението, стрегнете се малко...

Иначе си прав, но го приеми като лека закачка, без злоба. Но наистина е радващо, че форумът най-после се превръна в такъв на Ман Юнайтед, че преди не се търпеше...

Перси е класа, която аз подценявах преди той да дойде при нас, но сега едва ли има човек, който да не осъзнава високата му класа. Аналци го засипаха с клетви, но те май се обърнаха с положителен знак за нас. Все така да ни радва....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изтрих го защото беше ненужна ирония. Аз проблем с това нямам, но по-добре да изтрия 1 коментар, отколкото да стане някоя кавга за глупости.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледах репортаж от вчерашния мач и спокойно може да се каже ,че и трите гола си бяха негови..първия уцели греда,втория негов,третия пак греда..спокойно е заслужавал хет-трик вчера..наистина е най-класния нападател след РВН а защо не и един от най-добрите ,които сме имали изобщо в историята ни.Само да е здрав си пожелаваме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер класа, заслужаваше си парите. Привнесе страхотна острота в атака. Изглеждаме много по-внушителни в нападание. Ако закрепиме и защитата, ще сме направо ултратрудни за побеждаване.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове