Jump to content
Pepinka

Робин Ван Перси

Препоръчани публикации

И аз съм малко изненадан от някои изказвания тука..взехме нападател номер 1 в Англия и има недоволни..имаме двата най-резултатни нападатела в отбора и това е първи такъв случай за даден отбор вчера го каза оня от диема, което само по себе си е супер. Моментално се превръща и ще се превърне в любимец на хората Холанедеца колкото и да ги е яд много хора(не само фенове на Лондонското безтитлесто отборче) Колкото до нуждите на отбора има хора ,които разбират доста повече от футбол и така са преценили..къде,какво и от кой имаме нужда. Нека се кефим на новата 20-ка в отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз така си мисля! Не е важно да вкарва, важно е да изпъква в мачовете!

пфф тоз пък :D Точно това е работата на страйкърите(казвам ти как е нападател на английски, което преведено буквално значи човек който стреля за гола)... да вкарват... Другото е за крилата. На нападателите им трябва само да вкарват, другото е в плюс, тука сте дошли само да си избивате комплексите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не опира до това само да вкарваш,важното е да играеш.При едното гола не ти гарантира,че ще излезеш победител от мача,но при другото помагаш на целия отбор да играе добре.Друг е въпроса,че нещата стават най-добре,когато се съчетаят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
StreetSoldier със сигурност го е написал иронично ! Иначе да от Перси се иска да вкарва и нищо друго затова е купен в тоя отбор.Има си хора за всеки пост иначе би настанал ХАОС на терена..виж ако не е на върха на атаката,а има други задачи ,а не ги изпълнява тогава съм съгласен да е критикуван.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

PS: Усещам как ще ми се превърне в любимец..Някак си е еxciting да гледаш Van Persie на гърба на фланелка на Юнайтед.. :wub:

Леле колко си прав. :mood (17): :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хм, след като Бербо си тръгне, дали ще му даде 9-тката?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хм, след като Бербо си тръгне, дали ще му даде 9-тката?

Догодина може.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Силно интервю след мача... ей това е нападател, журналист да му каже, че днес е отбелязал своя гол номер 100 в Англия, а той да попита кой от всички.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
xaxaxaxa.. e нормално според мен, едва ли си ги брой головете, че веднага след мача да знае колко гола има.. иначе си прав за интервюто, ама силната част е друга.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Силната част е ,че се изсра върху Арсенал и феновете им(макар да не мисля така човека просто му писна 8 години да не печели нищо и последната година да ги носи на гърба си ,а те да продават всеки класен футболист при първата добра оферта и да играе с некви телетъбиси вместо да печели трофеи) и за 3 мача бодна 4 гола докато тея за 3 мача вкараха 2 гола и умират от яд...купиха Жиру дето не може да уцели дори вратата сам срещу вратаря и умират бе. Ебаси кефа,а начина по-който се върна след изпусната дузпа е без коментар.Малко футболисти го могат.Дори един Меси срещу Челси видяхме,че не можа да го стори миналия сезон(макар и двата мача да са с огромна разлика в значението).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Голям нападател бе, майка му стара.... И все пак ми е криво, че с един Модрич отзад и това момче отпред...Ма.... Дано не ми се сбъднат кошмарите за тая година и да сме втори с 8 точки или трети....А САФ пак да си покаже, че просто си знае много повече от нас за Висшата лига... ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

@vdsar1970 did you help @Persie_Official make his decision to move to the Greatest Club in the World?I had a little chat with him!

:))
Усещам, че отново ще е голмайстор на ВЛ, както е тръгнало.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Движението му по терена, позиционирането и първото му докосване са просто феноменални. Точно от такъв човек имахме нужда на върха на атаката. Усещам, че Нани, Тони и Ашли ще запишат доста асистенции през този сезон. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз сега се замислих с тая защита, дето вадят Арсенал в първите мачове и с положенията, които Касорла създава, к'во щеше да бъде ако Перси, а не Подолски и най-вече Жиру бяха напред. Това трансфер от пряк конкурент си е двоен удар - хем се подсилваш, хем ги ебаваш тях. Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Холандия води с 1-0 на Турция на полувремето. Гол на РвП :)

http://www.youtube.com/v/Ba1nXhNilQA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Некво инфо има ли, че сега се прибирам и гледам, че е сменен на почивката. В смисъл от лайвскора виждам само, че е сменен, ма проблем ли е, или просто му е дадена почивка предвид развоя на мача?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
....

Явно е имало нещо, но не е сериозно...

Van Gaal: "Persie was only taken off as a precaution"

Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В редкафе цитират някви неща от туитър, че било само мускулен проблем в бедрото и не е нещо сериозно и е бил изваден просто като предпазна мярка, за да не се стигне до нещо по-така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове