Jump to content
Pepinka

Everton - Manchester United

Препоръчани публикации

Драматични мачове с Евертън последните сезони. Предполагам, че на майтап свързвате приятелското поритване с Лудогорец с мач от Висшата лига. Може би разковничето на победата е новата оферта на сър Алекс към РВП. Иначе ситуацията е напрегната, а стартът на сезона за пореден път труден за Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За феновете на статистиката. Юнайтед е записал 13 победи, 4 равенства и 3 загуби в първия кръг от началото на Висшата Лига. Евертън е записал 5 победи, 6 равенства и 9 загуби в първия кръг от началото на Висшата Лига. Двата тима са се изправяли 2 пъти в първия кръг от създаването на Висшата Лига, и двете срещи са на ,,Гудисън Парк'' - 1999/2000 (1-1) ; 2005/2006 (0-2) Мачове между двата тима на ,,Гудисън Парк'' от създаването на Висшата Лига: Мачове: 20 Победи за Юнайтед - 14 Равенства - 3 Победи за Евертън - 3 Голова разлика - Евертън 20 - 39 Манчестър Юнайтед. Най - срещан резултат - 0-2 (4 пъти) Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1 : 1 или 1 : 2 Grimmjow Ще знам занапред, мерси :) Редактирано на от ChelseaFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

1 : 1 или 1 : 2

Grimmjow Ще знам занапред, мерси :)

Ае вие нямате ли си форум,та си решил да си пишеш щуротиите тука?

Пречи ли ти? Редактирано на от evil*angel

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гледам всички сте сложили Валенсия на бека.А Рафаел къде е ?

Сигурно ще му бъде дадена почивка с оглед участието му на ОИ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А бе, некво инфо около Джоунс за контузията му, т.е. кога се връща има ли? А и Рафаел ще е ли в състава за Евертън, че не мога да намеря нфо дали му е дадена почивка след Олимпиадата.

Ае вие нямате ли си форум,та си решил да си пишеш щуротиите тука?

Кво ти пречи? Все едно не гледаш мачове с фенове на други отбори или си се оградил и общуваш само с наши фенове. Нека си пише момчето, стига да не се заяжда и да има смислени мнения, не виждам к'ъв ти е проблема.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За феновете на статистиката.

Юнайтед е записал 13 победи, 4 равенства и 3 загуби в първия кръг от началото на Висшата Лига.

Евертън е записал 5 победи, 6 равенства и 9 загуби в първия кръг от началото на Висшата Лига.

Двата тима са се изправяли 2 пъти в първия кръг от създаването на Висшата Лига, и двете срещи са на ,,Гудисън Парк'' - 1999/2000 (1-1) ; 2005/2006 (0-2)

Мачове между двата тима на ,,Гудисън Парк'' от създаването на Висшата Лига:

Мачове: 20
Победи за Юнайтед - 14
Равенства - 3
Победи за Евертън - 3

Голова разлика - Евертън 20 - 39 Манчестър Юнайтед.

Най - срещан резултат - 0-2 (4 пъти)

Срещу цифрите е трудно да се спори. Но нека погледнем последните сезони. Ще карам на спомени, но мисля, че не бъркам.
2008/9 - 1–1 при гостуването. Сър Алекс каза, че се борили "като тигри".
2009/10 –загуба с 1–3. Сър Алекс обърка схемата второто, но това вече е история.
2010/11 - драматично 3–3, а водехме с 3–1
2011/12 - победа като гост с 1–0; но домакинството не е за припомняне, нали...

Тъй че чувството за превъзходство е вредно и едва ли мениджър и футболисти ще му се доверят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето, че дойде време най-накрая за старта на Висшата лига :) Който се интересува може да намери подробна информация и статистика преди мача Евертън и Манчестър Юнайтед ТУК Редактирано на от lastsentinel

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Относно мача в понеделник очаквам трудна победа с 1:2 или 0:1 нещо такова.Евертън са труден съперник и ще е трудно да ги победим,но съм сигурен,че ще се поздравим с победа. Редактирано на от BARMANA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като знам, че всеки път почваме на старта тегаво, нищо чудно и този мач да е така. Тия карамелите толкова да ги подценяваме, че не е истина. Още ми държи влага оня мач 4:4 къде изпуснахме първенството...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сори за офтопика, но съм нов и искам да питам къде в София се събират феновете да гледат мачовете на Юнайтед?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има ли някаква вероятно ван Перси да играе още в този мач?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
днес трябва да се финализира, след като мине прегледите, които може и в момента да се правят или по-вероятно в момента пътува към Манчестър айде да почва най-накрая лигата :) Редактирано на от Gio

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще,ми бъде интересно с каква схема ще излезе САФ за този мач.Според мен или 4-4-2 или 4-4-1-1.Нямам търпение да дойде понеделник и да започваме.Труден ще,е мача но имаме какво да им връщаме на тези Евертън.Победа с 2:0 за нас. Редактирано на от BARMANA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кви са тея запетайки зад "Ще" бе, Бармане. Съсипваш ме момче :mood (22): :mood (22): :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На тия трябва да си им го върнем тъпкано за онова 4-4, дето ни взе титлата. Руни, РВП и Кагава звучи страшна комбинация в атака. Дано се и оправдае и видим голово шоу, започвайки сезона, като миналия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена