Jump to content
Pepinka

Everton - Manchester United

Препоръчани публикации

Всеки път когато Тони е на бек-а и се сетя , че е 7цата ми става смешно :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ами ако контролираме играта няма нужда защитата да е под напрежение и съответно с малко късмет да затворим мача чисто, те нещата са свързани помежду си.

Мда, а и с капитана титуляр, ситуацията в защита изглежда доста по-обнадеждаваща.

Сега се сетих и за друго - повечето от играчите ни са доста по-млади и енергични от техните (Хибърт и Фил Невил са титуляри). След 60-65 мин на домакините би трябвало да им свършат батериите и ако водим с гол (или два), ще вкараме поне още толкова. Само дано Хауърд пак не е решил да прави героизми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Верно,някво студио,а,у? :mood (36):

Все едно за първи път няма да има студио.
Не виждам нито по Диема, нито по Нова Спорт да дават, а по Нова ще започне веднага след Мърси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

студио макс 5 минути само за интро.. по Нова не правят традиционните студиа .. http://www.thefirstrow.eu/watch/136452/1/w...ter-united.html .. ето ти студио

Мерси много.Малко ми е странно да видя Гари в ролята на анализатор :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Трябва да направят матура за форума.То бива ,бива ама...

:mood (17):

Състава и аз го познах с изключение на Кагава,който не вярвах,че ще бъде титуляр.Уелбек си е машинка и очаквано започва.Дано все пак си решим мача до почивката и да видим второто и Перси,който да си наваксва физическата подготовка. Редактирано на от Manchester7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те преди началото на лигата в събота ми даваха филм за 2-рата световна,та сега ли ще направят нещо по-голямо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Състава е точно за ''да вкараме повече'' и контрол над мача . Много важна роля имат Карик и Клевърли . Евертън са силни из въздуха и дано Карик се справи. Гледам Бейнс почва , което гарантира ,че няма да се мерне на Олд-а като покупка . Тря'я да вкараме повече ! Бербо - Иеах ! ;д

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уникално студио на Скай Спортс :wub: ... кога ще видим такова нещо в България и между другото толкова страници преди среща отдавна май не е имало :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Уникално студио на Скай Спортс :wub: ... кога ще видим такова нещо в България
и между другото толкова страници преди среща отдавна май не е имало :champs (14):

Те от Диема се пробват да направят такова, ама са малко на светлинни от Скай : )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена