Jump to content
Viper

Manchester United - Barcelona

Препоръчани публикации

Ше ни отпрашат яко според мен, ама нали е контрола...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Шансовете ни за победа драстично се увеличават - ще играем в бяло довечера :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:mood (17): Оптимизъм. :mood (17): Нов екип - нов късмет. Редактирано на от Grimmjow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Щот на последните 2 финала срещу тях като бяхме в бяло резултата беше положителен нали. Иначе и аз нямам търпения да видя новия екип в действие.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Червен екип-на 20-ти срещу Евертън.Абе екипа никво значение няма,ако не позволяваме на Барса да владеят много топката,и успеем някак си да спрем меси,ще спечелим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Екипа няма да ни пречи да си подадем два паса . Няма да ни мори да вкараме топката зад Валдес/Пинто . Това са глупости , то ние ако не играем малко от малко добре , разчитай на суеверия . Мача е без значение , но контролата си я бива .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предвид че Бебе е в Англия едва ли ще им е много трудно да го спрат. :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Предвид че Бебе е в Англия едва ли ще им е много трудно да го спрат. :mood (35):

голяма греда

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ах, предишните ни бели екипи ги ненавиждам изключително много.Толко неприятни спомени с тях, имам чувството, че в бяло отбора е на светлинни години от истинския Юнайтед.Но новия ни екип изглежда може би най-добрия екип в последните 3-4 сезона изобщо, ще видим как ще изглеждаме. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

МАЧКАЙ КАТАЛУНЕЦА!

Ей тва е приказка. Довечера да ги бием мазно, пък квото стане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ах, предишните ни бели екипи ги ненавиждам изключително много.Толко неприятни спомени с тях, имам чувството, че в бяло отбора е на светлинни години от истинския Юнайтед.Но новия ни екип изглежда може би най-добрия екип в последните 3-4 сезона изобщо, ще видим как ще изглеждаме. :)

Що бе последния бял хич не е лош. Вярно не стои добре по тялото, ама не изглежда зле.
Лошите спомени които свързваш с него са вече друга работа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страх ги е от нас, се в Шампионската лига се бутат :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С новата придобивка ги почваме от контролата. :mood (35):

Публикувано изображение

Шегата настрана - всяка победа над каталунското нещо би ме зарадвала .... в официален мач - повече, но все отнякъде трябва да ги почнем. Защо не от тази вечер? :blush:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това е контрола. Резултатът не е важен, а самото представяне на футболистите.

+1 :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз препоръчвам СопКаст, качеството по някой път е като на ТВ, че и по-добро... в най-лошия случай е 10 пъти по-добро от това по сайтчетата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена