Jump to content
Viper

Manchester United - Barcelona

Препоръчани публикации

Трябва да внимаваме със симулантите от Уефалона, че една симулация и край с нас. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако играем и срещу тях както днес, не ми се мисли с колко гола ще ни отнесат...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дузпа за Барса и отново феноменален Меси,стил Тики Така,600 паса на по 1 метър,фалшиви девЕтки и т.н.Нищо ново под слънцето ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе шегата настрана,ама ако наистина играем като днес-не ми се мисли.Дано покажем различно лице,и както беше казал Рио-да видим лекарството,което САФ имал за Барса

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано стане като миналата година и да играят с резервите :mood (33): :mood (33): Да мое пак Нани и някоя резерва (пенсионер) като Оуен да вкарат и да ги мачкаме тия :) Не ме разбираите погрешно, просто резервите им не са такива стимуланти като 1вия състав :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ако не ги подпират като срещу ПСЖ и не им дадат некоя дузпа-фантомка,поне равен им правиме. но предпочитам да ги бием в ШЛ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста неща съм виждал по форумите, но никога не съм и очаквал да видя спор между фен на Челси и фен на Барселона във форум на Манчестър Юнайтед :mods (6): .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само да спомена, че това е форум на Манчестър Юнайтед, а не някакъв общ футболен форум. Спрете с излишният спам, не искам спорове и лигавщини, че няма да простя на никого.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аре спрете се!Вървете и си пишете по вашите форуми.Тва е тема Манчестър Юнайтед-Барселона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Доста неща съм виждал по форумите, но никога не съм и очаквал да видя спор между фен на Челси и фен на Барселона във форум на Манчестър Юнайтед :mods (6): .

+1 :mood (22): А и слушайте кака си Виолета, че иначе ще ядете дървото. Редактирано на от Grimmjow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тарзане, ти си луд бе, пич. Намирал съм ти коментари в поне 10 различни форума и сайта, а сигурно още има поне толкова, дето не ги чета и затова и там не съм те мяркал. :mood (17): Има ли някой сайт или форум, дето да не пишеш в него коментари ? Във форума на Анжи Махачкала имаш ли рег ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този индивид пак се регистрирал. :mood (17): Няма лошо да има смях... :mood (36): Дано сега с по-сериозен отбор да покажем друго лице, че играта в контролите ни досега е под всякаква критика.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача няма нищо общо с евентуален такъв в Европа за ШЛ. ;) Да се напъваме да бием ще е само за да си начешем крастата , нека играем добре , оформим колектива за предстоящите значещи нещо срещи . Всичко останало е балон , който би се спукал ненадейно . Виланова ще разчита на повече на титулярите от колкото Гуардиола правеше в тези мачове . Тъй ,че ще гледаме пасове- пасове и контри ... най вече . ;) Ернандес няма място тук , поне в стартовия лист .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя фен на Челси ми прилича на оня Allure,дет всеки ден пък като го видя в Спортала,и почвам даго храня яката.А оня пишман от Барса сигурно му е фен Иначе както казах-ако не променим много неща в играта си от днес,ще ни бият много. Редактирано на от _Rooney_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя фен на Челси ми прилича на оня Allure,дет всеки ден пък като го видя в Спортала,и почвам даго храня яката.А оня пишман от Барса сигурно му е фен

Аз не виждам нещо нередно от него или да храни, кво ти пречи? Нека пишат и фенове на други отбори тука нема лошо, стига да не са такива като Капитана тарзан дебил :mood (17): . Баш в тая тема не де - ама в офтопик зонатА :Д

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
човек,това е форум на Юнайтед,не на Челси,или на онея мизерници,начело с прехваленото гномче,което супер много мразя,и се надявам Сколс да му тегли една балтия,да ги видя без него що за отбор са

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бебе ако им вкара цел живот ше им се смея :mood (17): Некви дузпички ше има тоя мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На т'фа разчитам.. Като излезе на терена ония ше си умрат от смях и той ше успее да нанесе "впечатляващия" си завършващ удар през ръцете на Валдес, или който там ше им пази жалката каталунска врата.. Manchester United - Barcelona 1:0 Bebe 87' :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука модове и админи няма ли? Какво са ги разпуснали тия от Челси и Барселона тука? То утре може да очакваме и от онези безтитленици фенове. Направо на такива да им се изтрива мнението и готово. Ей, тва е то човек без работа. Ти да тръгнеш да се занимаваш с форумите и на останалите отбори. NO COMMENT! За мача - ще бъде тренировъчен, не ме интересува резултата, важното е играчите да навлязат в ритъм, защото желаем ударно начало. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена