Jump to content
AnTo_14

Олимпийски игри 2012

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

hristoenev83 и Roger Federer, разбирам ви какво искахте да кажете. Аз също съм много доволен, че влязохме в топ 4 и това е невероятен успех предвид много фактори, ала възможността за нещо повече я изпускаме не за първи път. Иначе като цяло за спорта спечелените само 2 медала са показателни, но това е дълга и болезнена тема. Просто ме е яд, че винаги се проваляме в най-важния момент и примери има не един...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И мен ме е яд, нямаш си представа колко. И момчетата ги е яд... съжалих Г.Братоев, накрая - облян в сълзи. Дано се съберем и в най-скоро време с този отбор, пълен с потенциал, започнем да взимаме големи победи. Сигурен съм, че можем да го направим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Огромно Браво за руснаците и страхотният обрат над бразилците. Какъв гениален ход беше това с Мусерски по диагонала, а Михайлович на посрещане, не е истина. Със сигурност ще влезе в историята тази рокада! Много се изкефих на победата им. Браво, страхотен финал! Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
БоК Кедъра разцепи на финала на закриването. "Всички виждате, че световните звезди не се казват тони стораро, ивана, милко калайджиев и тн".. Еба и погреба чалгата в национален ефир, гг :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Закриването беше супер якичко като откриването. Поздравления за Великобритания за тази Олимпиада. :mood (28): :mood (28): :mood (28): Китайците пасти и други работи да ядат с тяхната от преди 4 години. Наред е Рио след цели 4 години...!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Руснаците направиха страшен обрат, да им се невиди. Трите кули Мусерски, Михайлов и Волков нямат спиране. Брутални са. Церемонията по закриването беше наистина уникална - не съм вярвал, че някога пак ще видя Spice Girls заедно и то в комплект с The Who, Fatboy slim, Take That, Pet Shop Boys, George Michael, Annie Lennox, Oasis. Постановката и хореографията около Imagine на Джон Ленън беше просто... PURE CLASS. Алесандра Амброзио ♥

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Руснаците направиха страшен обрат, да им се невиди. Трите кули Мусерски, Михайлов и Волков нямат спиране. Брутални са.

Снощи Михайлов и Волков изглеждаха като начални ученици.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-после ще мога да уча за поправките! :D Иначе олимпиадата беше на супер ниво! :bow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Снощи Михайлов и Волков изглеждаха като начални ученици.

Михайлов ги мъкне цял турнир, и той има право да направи един не толкова силен мач. Макар че 17 точки не са малко. Волков май повече се грижи за външния си вид, отколкото за играта си.

Мисълта ми беше че са някакви гиганти и като се разиграят нямат спиране.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Каквото и да е,руснаците са кучета.Да губиш в третия решаващ гейм за бразилците с 22-19 и да ги обърнеш е нещо,което не се вижда всеки ден.Пък и такива невъзможни спасявания направиха и двата отбора,че направо да ти е кеф да ги гледаш.Определено обаче след взетия гейм от руснаците,бразилците рухнаха психически.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Срещнали се един ден Българския футбол и Българското образование. Погледнали се един друг и без да кажат и думичка, се прегърнали и заплакали...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Яд ме е за бразилците, но просто се умориха. Доста по-дърти са, руснаците са много силни физически и след като изпуснаха да ги затворят с 3-0, умората надделя. Страхотен финал и в баскета- браво на Испания, че се държа толкова мъжки и стана голям мач. Иначе страхотна Олимпиада като цяло- и като спортни постижения, да не говорим като организация. Велика Британия отново доказа, че е велика във всяко едно отношение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ахаха .. много се смях на БНТ. Не ми е за първи път де :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От тях Алипиев е най най. Особено в баскетболните мачове беше уникален със смешките си, а и се самоиронизираше на моменти :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам дали го има изброено,но имаше едно култово изказване на един баскетболен мач тоя същия.. Нещо от сорта на че Световното по футбол се провеждало 40 дни и хората гледали гела на един човек и нищо повече хаахахах

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Единственият сигурен участник за Олимпиадата в Рио, бил Гълабин Боевски

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове