Jump to content
AnTo_14

Олимпийски игри 2012

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Зад Фелпс пък остана унгарецът Ласло Чех и това бе една от няколкото изненади днес... Падна и първият рекорд, и довечера е първият сблъсък между Фелпс и Лохте.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе някъде видео репортаж от откриването снощи? Нещо по сбитичко, да придобия представа, че нямах възможност да го гледам, а от снимките изглежда доста впечетляващо...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе някъде видео репортаж от откриването снощи? Нещо по сбитичко, да придобия представа, че нямах възможност да го гледам, а от снимките изглежда доста впечетляващо...

По-добре си изтегли цялото, има го в замунда.

Винокуров ето, че изненада надеждата на Великобритания за злато в колоезденето.
Гледам, че Гришо е взел първия сет 6-3 срещу Кубот. А Цвети победи Цибулкова 7-6, 6-2. :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Цвети Уникална!! Айде Григор още малко.. А Винокуров знае как се правят тия неща :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на Цвети. Сега треперя за Гришо ... може да се справи, дано да не се обърка нещо само. :unsure:

Данчо към колко часа ще се състезава? Някой да има идея?

Около 21.15 местно време, т.е. 23.15 БГ, ако съм запомнила правилно. :16ff1ded042b2088:
Моранди какво прави само на тия халки. Но да почакат за Йовчев. :happy: Редактирано на от Lanna_man.utd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Браво на Цвети. Сега треперя за Гришо ... може да се справи, дано да не се обърка нещо само. :unsure:

Около 21.15 местно време, т.е. 23.15 БГ, ако съм запомнила правилно. :16ff1ded042b2088:

Точно така. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:mood (5): :mood (5): :mood (5): Чакаме Жил Симон или Кокошкин. :D Редактирано на от Lanna_man.utd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре започват олимпийските игри за нас.Дано така да продължават.А все още си мисля, че ако Гришо и Цвети играят на смесени двойки, имат голям шанс за медал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на нашите тенис участници! Цвети пречупи джуджето и постигна първа победа над нея, а и Цибулкова е във форма, така че успеха е още по-сладък. Григор след успешния първи сет допусна отпускане или може би и Кубот е заиграл силно, но след 5:2 във втория сет нашият се върна и спечели. Дано Димитров си върне за загубите от Симон, защото го очаквам да надделее над Кукушкин, ала на ОИ винаги има изненади и ще видим. Пиронкова ще срещне Пенета, която е доста колеблива, но нашата отново няма победа и над италианката, ала дано днешния успех я вдъхнови за нова. Дано гледаме нашите бъдат на ТВ кортове, че е срамно да няма една шибана камера... Федерер е притиснат и никак не ми харесва развитието на мача. :mood (17): Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

22:00 - Йордан Йовчев, квалификация халки
23:00 - Детелин Далаклиев, бокс елиминации в кат. 56 кг

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Значи Фелпс ще плува от 21:40 довечера, така ли? Много ме радва, на Олимпиадата в Пекин го видях за първи път и останах замаян... немах идея ква е програмата и съм висел по цял ден пред ТВ-то да го гледам :mood (17): След тва излезна няква статия в 24 часа, че ръцете му били с 10см по-дълги и сърцето му изтласквало 2 пъти повече кръв от нормалното, на тва се дължат и нечовешките му резултати.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

22:00 - Йордан Йовчев, квалификация халки
23:00 - Детелин Далаклиев, бокс елиминации в кат. 56 кг

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Справи се Роджър, но не ми хареса, особено в края на втория сет. Колумбиецът впечатли, дано покаже постоянен прогрес, тази лява ръка може да постигне добри резултати.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И на тази Олимпиада белите ще са най-добри в стрелбата,а черните в бягането...

:mood (15):

Браво на Роджър, но тръгна трудно и на Уимбълдън, а знаем как завърши.
Дано и сега е така. :)

Надявам се на силно представяне на Йовчев и Далаклиев!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове