Jump to content
AnTo_14

Олимпийски игри 2012

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Мерси за инфото, явно нещо не съм разбрал :) Поне нашите момчета ще си играят на "родна земя" :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
а и аз сега видях, че е вкарал.. като излезне клип ще му видя голчето .. иначе си гледам пълния ОТ :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс слаб Клевърли незабележим. Слаба ГБ все едно гледам яловата Англия. Вярно съдията ги сряза малко срещу тея 2 метрови кътили ама слабо, слабооо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Фелпс и Болт са интересните :)

И двамата си имат сериозна конкуренция този път в лицето на Лохте и Блейк. Да видим какво ще стане като дойдат сблъсъците...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Англия от край време не са нещо особено, та какво да се каже повече за Британия. Съмнявам се и ако при мъжете играеха като ГБ дали щяха да се представят по-добре. Гигс центрира за гола и толкоз, Клевърли и той слаб, но всички бяха така в състава. Рафаел вкара доста добър гол... тръгва по стъпките на Алвеш :D Обаче Челси си намазаха с този Оскар. А Моура изобщо влиза ли в игра? Щеше ми се да го сравня с 25 милионното попълнение на Челсито, ама...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Горките атлети, колко време чакаха :D Интересно, много интересно откриване. Както се казва - сега светът е Олимпиада!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз по-силно откриване не съм гледал - имаше от всичко. Много добре направено, наистина се бяха потрудили страхотно. Дано и самата Олимпиадата е добра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
^ 7 млади спортисти, представители на младото поколение го запалиха. Иначе, да, хубаво беше откриването, но това от Пекин за мен си остава най-доброто. Беше доста ефектно и нито за момент не ми затъпя, а тук по време на мед.сестрите и после този импровизиран купон ставаше тъпо и се губеше ефекта на моменти. Обаче Бекъм в лодката много ми приличаше на някой таен агент. :D Коментатора по Евроспорт-а се пошегува, че може да е следващя Джеймс Бонд. Ще му отива.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
по БНТ ме кефи как дават репортаж за трикото на Данчо Йовчев,вместо самата Олимпиада :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове