Jump to content
Pepinka

Amazulu Fc - Manchester United

Препоръчани публикации

Hahha 11 от 22-та нямат записан мач за Юнайтед. 9 младока и 2-те нови попълнения.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Позагледах се в снимката и установих, че от този ни отбор са ми известни 18/22. :mood (17): Като един от тези 18 не знам с какво точно го помня и съм напъллно сигурна, че всеки един от отстаналите неизвестни ми резерви заслужава повече внимание. :mood (20): Нямах време да ги гледам миналия сезон, за съжаление.
Ще се радвам на изявите на всеки един от представителите на отбора на резервите. Предсезонната подготовка определено ще е интересна за мен точно заради тяхното участие. Е, и новите попълнения. разбира се. Но аз винаги се радвам, когато някое момче от резервите успее да блесне. Редактирано на от Lanna_man.utd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя Брейди го чувам за сефте :blush: Иначе - Петручи го чакам от сума време да направи нормална подготовка и да е injury-free. А дано успея го погледам в действие с първия отбор :drool:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз лично по имена ги знам всичките. Не съм гледал само Блакет мисля понеже не играе при резервите все още. Другите съм ги гледал при резервите. Имам към 5-6 мача от предния сезон гледани. Та така. Голяма част от тези момчета спечелиха всичко в Youth надпреварите и сега една година по-късно всичко при Резервите. Дано поне 2-3 момчета запишат мачове през сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз лично по имена ги знам всичките. Не съм гледал само Блакет мисля понеже не играе при резервите все още. Другите съм ги гледал при резервите. Имам към 5-6 мача от предния сезон гледани. Та така.
Голяма част от тези момчета спечелиха всичко в Youth надпреварите и сега една година по-късно всичко при Резервите.
Дано поне 2-3 момчета запишат мачове през сезона.

Tайлър беше в У19 ....мисля, че на Суонзи, вкара ебати гола от пряк свободен. Има потенциал, пък ще видим :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хич няма да се учудя да не вземем бейнс,ми да залагаме на това младото момче(извинявам се,че пиша за трансфери тука).Иначе чакам мача с нетърпение.Бих искал да помоля за евентуални линкове към мача

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
там е, ама естествено пак няма да стартира ... що така с тва момче бе , аз пък толкова му се радвам .... някой беше казал - "който вкара 3 на лузърите , той не умира" :) а все си мисля , че може още ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди мача: ФК АмаЗулу

Дата и час
Сряда, 18 юли от 21:00 часа българско време.

Място
Стадион Моузес Мабида в Дурбан ще посрещне Юнайтед за първия им двубой от предсезонното турне. Това ще бъде първият изобщо мач срещу ФК АмаЗулу, който е формиран през 1932г. и е един от най-старите клубове в Южна Африка. Носещи прякора Асата (зулски боен вик), те също се подготвят за новия сезон, като през миналата камапния завършиха на седмо място в лигата.

Възстановени и контузени
В съставът от 22 футболисти на Юнайтед за турнето липсват няколко големи имена, които все още са на почивка или имат ангажименти около Олимпийските игри. Сър Алекс Фъргюсън разкри, че ще разчита на микс от млади и опитни играч, като новото попълнение Шинджи Кагава е готов да дебютира с червената фланелка. "Приоритетите ни са да подобрим формата на опитните играчи, но във всеки мач ще пускаме и млади играчи", каза той. "Вероятно Кагава ще започне с Чичарито. Майкъл Карик, Рио Фърдинанд и Пол Скоулс ще играят. Също и Андерс Линдегард, Лингард и Брейди на левия бек. Антонио Валенсия ще играе." Очаква се Асата да пуснат силен състав, в който ще бъдат новите им попълнения Сифисо Вилакази, Принс Флела и Дъли Джонсън.

Последен мач в Южна Африка
Юнайтед се изправи срещу Кайзър Чийфс по време на лятното си турне през 2008 и постигна победа с 4-0 в Йоханесбург. Головете бяха дело на Райън Гигс, Уейн Рууни, Том Клевърли и Фрейзър Кемпбъл.

Мениджърът на съперника
Роджър Палмгрен пое ФК АмаЗулу през септември 2011г., като ги изведе тима до седмото място в Висшата Лига на Южна Африка, което беше сериозно подобрение, след като през 2010/11 отборът едва избегна плейофа за изпадане. 49-годишният швед има опит и на национално ниво като е водил Сиера Леоне и Руанда.

Ключови играчи
Гуудман Дламини, атакуващ халф или втори нападател, който е продукт на школата на АмаЗулу. Той стана топ реализатор на тима със седем гола в лигата през миналия сезон. Новият полузащитник и бивш капитан на Либерия Дъли Джонсън игра срещу Резервите на Юнайтед, когато бе на проби в Бирмингам през 2008.

Кой какво каза?
"Да играя срещу голям клуб като Манчестър Юнайтед е рядка възможност. Има много велики играчи, които никога не са имали този шанс, така че аз се чувствам привилегирован. Те не знаят много за нас и може да ни подценят, което би ни дало възможност да ги изненадаме." - Защитникът на АмаЗулу Тамсанка Тейайс.

Нещо друго?
Мачът в сряда ще сложи начало на празненствата по случай 80-годишния юбилей на ФК АмаЗулу, като това ще бъде гарнирано и с 94-я рожден ден на бившия президент на Южна Африка Нелсън Мандела.

След това
Предсезонното турне на Юнайтед продължава с мач срещу Аякс Кейп Таун в събота, 21 юли, който е с начален час 16:00 българско време.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Manchester United starting 11 against AmaZulu:

Lindegaard
Vermijl,Ferdinand,Wootton,Brady
Scholes,Carrick,Valencia,Kagawa,Lingard
Hernandez

Lin/de/gaaaaard :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам търпение да ги гледам вече,особено Шинджито.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Starting XI
Lindegaard
Brady, Ferdinand, Veseli, Wootton
Carrick, Scholes, Lingard
Berbatov
Macheda, Hernandez

Bench: Johnstone, Vermijl, Blackett, Petrucci, Tunnicliffe, Powell, Valencia, Anderson, Kagawa, Bebe.

Мачът ще започне малко по-късно от обявеното - 21:12ч.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена